Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odstąpię rezerwację - przyjmę rezerwację

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaspers
Plażowicz
Nocleg do wykorzystania odstapie

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaspers » 14.07.2022 09:35

Moi drodzy miałem jechać do Chorwacji jednak miałem wypadek mam dwa noclegi których nie moge odwołać moge odstąpić 17-19 lipca 25 Blato, 21329, Chorwacja apartament Adria zainteresowanych proszę o kontakt jest to apartament z widokiem na morze na 5 osob
vassago
Autostopowicz
Szukam rezerwacji dla rodziny - 2 dorosłych, 2 dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) vassago » 03.08.2022 18:34

Cześć,

Niestety przepadła mi rewelacyjna rezerwacja, a pozostał urlop, winiety na CZ/AT/SLO, kupione Kuny i dzieci na głowie -
Szukam czegoś od teraz (+parę dni) do ok. 15 sierpnia dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci (7&9 lat).
Szukając na stronach w stylu booking.com czy eurocamp można popaść w depresję ;) nie wiem co się podziało, jeździłem lata po Europie południowej i zawsze coś ciekawego było, ale teraz ceny wydają się... cóż, spore. Jest szansa na coś w okolicach do 5 tys. złotych na ok. tydzień dla naszej konfiguracji?
kotulus
Turysta
Re: Szukam rezerwacji dla rodziny - 2 dorosłych, 2 dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotulus » 04.08.2022 07:33

vassago napisał(a):Cześć,

Niestety przepadła mi rewelacyjna rezerwacja, a pozostał urlop, winiety na CZ/AT/SLO, kupione Kuny i dzieci na głowie -
Szukam czegoś od teraz (+parę dni) do ok. 15 sierpnia dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci (7&9 lat).
Szukając na stronach w stylu booking.com czy eurocamp można popaść w depresję ;) nie wiem co się podziało, jeździłem lata po Europie południowej i zawsze coś ciekawego było, ale teraz ceny wydają się... cóż, spore. Jest szansa na coś w okolicach do 5 tys. złotych na ok. tydzień dla naszej konfiguracji?

Witam, mnie właściciel z booking także odwołał rezerwacje. Tez chętnie przejmę rezerwacje od teraz do około 15.08. Rodzina 2+2 (4,6 lat).
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.08.2022 07:50

Nasz gospodarz ma wolny apartament 5-6 osób od 09-15 sierpnia. Niestety klienci nie przyjechali bez słowa a mieli być od 01.08-14.08. Do 09 znalazłem mu ludzi ale ma wolne na na 5 nocy od 09.08-15.08. jak ktoś chetny to pisać ewentualnie można do mnie zadzwonić: 513130732
kotulus
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotulus » 04.08.2022 11:54

amatus1 napisał(a):Nasz gospodarz ma wolny apartament 5-6 osób od 09-15 sierpnia. Niestety klienci nie przyjechali bez słowa a mieli być od 01.08-14.08. Do 09 znalazłem mu ludzi ale ma wolne na na 5 nocy od 09.08-15.08. jak ktoś chetny to pisać ewentualnie można do mnie zadzwonić: 513130732

Dziękuję, pomogłeś tą informacją.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Odstąpię rezerwację - przyjmę rezerwację - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022