Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odstąpię apartament na PAGU od 23.08

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia.m66
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.08.2014
Odstąpię apartament na PAGU od 23.08

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.m66 » 15.08.2014 14:01

W związku ze złamaniem nogi męża :( mam do odstąpienia apartament 4-osobowy na wyspie PAG w miasteczku PAG od soboty 23.08, blisko plaża, obsługa w języku polskim.Lokum sprawdzone, gościliśmy tam dwa lata temu.Szczegóły na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Kasia

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Odstąpię apartament na PAGU od 23.08
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019