Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odbitki - gdzie można zamówić najlepsze

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2009 19:57

Motoschiza napisał(a):Mediamarkt
http://foto.mediamarkt.pl/index.php?m=cennik

0,39zł - 10*15


Ta sama cena w Auchan.
Pytałem o format 10, gdyż w Auchan właśnie robią 10x15 i gdy dostarczy się do wywołania zdjęcia 4:3 wtedy obcinają górę i dół zdjęcia.

Pozdrawiam
Mariusz Interseal
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2009 19:59

My też zamawialiśmy odbitki w Fotojokerze,format zdjęć 10,czyli 10 na 13 ,pakiet 100 zdjęć kosztował 29,90.Zamówienie przez internet ,odbiór własny ,jakość zdjęć dobra(tyle że zamawialiśmy zaraz po wakacjach,wtedy jakaś promocja była )
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.10.2009 20:47

Interseal napisał(a):
Motoschiza napisał(a):Mediamarkt
http://foto.mediamarkt.pl/index.php?m=cennik

0,39zł - 10*15


Ta sama cena w Auchan.
Pytałem o format 10, gdyż w Auchan właśnie robią 10x15 i gdy dostarczy się do wywołania zdjęcia 4:3 wtedy obcinają górę i dół zdjęcia.

Pozdrawiam
Mariusz Interseal



W fotojokerze można wykonać odbitki w standardzie i w premium. Ten drugi jest droższy, z informacji wynika, że z formatu 4:3 można zrobić odbitki tak jakby były w formacie 2:1 (typ premium).

Aktualna najtańsza oferta - to za pakiet 200 sztuk 0.30 zl za sztukę w formacie 10 typ standard. Podobna oferta jest w Rossmannie. Cewe jest wykonawcą odbitek. Więc jakość musi być ta sama. Od kilku sezonów wykonuję odbitki wysyłając je przez internet (fotojoker) i nie mam zastrzeżeń a odbierałam w jednym z salonów. Żeby skorzystać z promocji pakiety muszą zawierać dokładną ilość zdjęć. Do 15.09 jeden pakiet 100 sztuk był za 25 zł. Żadnych innych kosztów nie doliczano.
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 19.10.2009 23:13

Dzięki za rady.

Wypróbuję chyba CEWE. Mam chęć spróbować zdjęcia premium, trochę droższe, ale i tak tańsze od labu który w moim miasteczku oferuje odbitki 10 x15 za ok. 80 gr!

Dam znać jak wyszły.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.10.2009 23:27

Witam!
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z wywoływaniem zdjęć, to mogę z czystym sumieniem polecić Fotojokera, ale tylko i wyłącznie wersję premium (o której pisała Lidia)! Wykonują ją na papierze Kodaka i faktycznie widać różnicę. (Do tego cena bardzo przystępna.) W tamtym roku wywoływaliśmy również w Fotojokerze, ale "w standardzie" i jakość nie była najlepsza.

Wcześniej wywoływaliśmy zdjęcia w Digifoto (ludzie ze Śląska zapewne wiedzą, o jakie laboratorium chodzi; mają swoje punkty w Gliwicach i w Zabrzu). Bardzo profesjonalnie, bez zarzutu, ale niestety również bardzo drogo.

Pozdrawiam :papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 19.10.2009 23:59

Tyski Fotonet kiedyś był nie do pobicia jak idzie o ceny i jakość za te ceny. Np. A4 za 5 zł.
Można było się dopominać o konkretny efekt wywołania.
Korespondencyjnie- z odbiorem w dowolnym miejscu miasta też jest dobre.
Ale... kilka lat nie korzystałem, więc nie wiem jak jest teraz u nich.
W kazdym razie jest to duża firma, taki offsetowy non-stop.

Przerobiłem wiele labów i firm, ale zdecydowanie nie polecę tych tanich z supermarketów, bo tam z reguły nie pracują foto laboranci (a przynajmniej z dobrym doświadczeniem) lecz po prostu przeszkoleni ludzie obsługujący maszyny, a to bardzo istotna róznica.... :wink:

Czasami jednak marketowe punkty mają usługi, których nie maja inni, np. w MM można zamówić nawet netem nadruk zdjęcia czy loga na koszulce, co może się czasami bardzo przydać w reklamie.
grzesiek123
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 20.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek123 » 20.10.2009 15:18

parrot napisał(a):Ja od lat robię na foteria.pl i jestem zadowolony z jakości i ceny. Odbitki są na papierze Kodak Professional Endura.
Nadmieniam, że jestem amatorem - takie wakacyjne focenie. Tak czy inaczej - jedna więcej oferta do rozważenia.

potwierdzam http://www.foteria.pl- co professional to professional, a 10x15 też w całkiem niezłej cenie, polecam u nich niedrogie panoramy 30x60 na papierze jedwabistym
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 20.10.2009 15:43

Interseal napisał(a):Witam!

Czy format 10 to inaczej format 10x15 ?

Tak format 10 to zdjecia 10x15 (jesli robimy zdjecia ustawione na format 3x2 jesli mamy ustawione na 3x4 to format zdjecia wyjdzie 10x13cm.)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 20.10.2009 15:47

Avensis :lol: chyba się ciut spóźniłeś ;)

Format 10 - moja odpowiedź ;)

Pozdrav :papa:
JKR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 14.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JKR » 21.10.2009 14:40

KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 19.05.2014 14:39

Witam!

Mam zamiar zamówić swoje odbitki zdjęć z Chorwacji w Internecie. Zależy mi na tym, by zachowały one swój obecny wygląd i kolorystykę. Czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną i zaufaną stronę www z której korzysta lub użytkownika allegro, który oferuję takie usługi?
kierowca bombowca
Croentuzjasta
Posty: 403
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kierowca bombowca » 20.05.2014 11:48

juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 02.06.2014 10:36

Jak potrzebuję coś na szybko (odbiór osobisty), to zwykle wybieram Empik Foto (ale odbitki Premium). Większe ilości zamawiałem także w FotoOK. Jak mi bardzo zależało na jakości odbitek, to wysyłałem do Profilabu. Teraz ze zdjęć z podróży czy wakacji staramy się przygotowywać albumy, korzystając z DrukujWspomnienia.
Rafal_X
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal_X » 04.06.2014 15:42

KasiaG23 napisał(a):Zależy mi na tym, by zachowały one swój obecny wygląd i kolorystykę.

A korzystasz z profili kolorów? Masz skalibrowany monitor? Nie wiesz o co chodzi? Jeżeli będą podobne i będą Ci się podobać, to już jest dobrze :lol:
Rafal_X
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal_X » 04.06.2014 15:47

juwicz napisał(a):Jak potrzebuję coś na szybko (odbiór osobisty), to zwykle wybieram Empik Foto (ale odbitki Premium). Większe ilości zamawiałem także w FotoOK. Jak mi bardzo zależało na jakości odbitek, to wysyłałem do Profilabu. Teraz ze zdjęć z podróży czy wakacji staramy się przygotowywać albumy, korzystając z DrukujWspomnienia.

A ja kupiłem Epsona L110, nie jest to typowe foto lecz general purpurose i sam drukuję w domu :D Poszło mi już z 50 szt. A5 (15x21) i ze 20-30 szt. 13x18, a poziom atramentu trochę się obniżył. I mam problem innej maści, bo w ciągu 1/2 roku powinienem go zużyć :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Odbitki - gdzie można zamówić najlepsze - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone