Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

obowiązkowe?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolzag
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolzag » 02.06.2009 12:46

Ok dzięki, nareszcie się doczekałam sensownej odpowiedzi. Szkoda, że nie wszyscy traktują forum poważnie. Myślałam, że można się tu uzyskać wiedzę na tematy potrzebne do wyjazdu, ale niestety pomyliłam się. Większość towarzystwa traktuje to forum jako dobrą rozrywkę, a celowe wprowadzanie w błąd nie jest najlepszym pomysłem. Ale mimo wszystko dziękuję.
pankufur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pankufur » 02.06.2009 12:52

Obowiązkowo natomiast należy zabrać do Cro poczucie humoru.
Pozdrawiam
:papa:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 02.06.2009 12:57

Obowiązkowo natomiast należy zabrać do Cro poczucie humoru

I nie tylko do Cro lecz wszędzie , i nie wozić go w bagażniku tylko mieć go zawsze po ręką.
:lol:
tgniw
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgniw » 02.06.2009 13:07

No ale dziewczyna / kobieta napisala powaznie i oczekiwala powaznej odpowiedzi, a nie ironizowania z jej niewiedzy.

Trzeba umiec rozgraniczyc - kiedy zabawa to zabawa, a kiedy powaga to powaga.
Jolzag
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolzag » 02.06.2009 13:13

Dzięki za wsparcie. Właśnie to miałam na myśli zwracając się o pomoc. Kilka zupełnie niepotrzebnych ironicznych postów tylko zaśmieca forum i dlatego kiedy trzeba się czegoś doszukać w tematach trzeba przewalić tomy jak w Bibliotece Narodowej. Dzięki sensowym odpowiedziom byłoby tego znacznie mniej, a co za tym idzie milej i szybciej by się z wiedzy zawartej na tym forum korzystało. Ale mimo wszystko będę kopać dalej. Dzięki jeszcze raz.
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 02.06.2009 13:19

Jolzag napisał(a):Dzięki za wsparcie. Właśnie to miałam na myśli zwracając się o pomoc. Kilka zupełnie niepotrzebnych ironicznych postów tylko zaśmieca forum i dlatego kiedy trzeba się czegoś doszukać w tematach trzeba przewalić tomy jak w Bibliotece Narodowej. Dzięki sensowym odpowiedziom byłoby tego znacznie mniej, a co za tym idzie milej i szybciej by się z wiedzy zawartej na tym forum korzystało. Ale mimo wszystko będę kopać dalej. Dzięki jeszcze raz.

No daj spokój waga twojego zapytania była porażająca? To pytanie nadaje się do kawałów o blondynkach.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 02.06.2009 13:22

pablo2222 napisał(a):
Jolzag napisał(a):Dzięki za wsparcie. Właśnie to miałam na myśli zwracając się o pomoc. Kilka zupełnie niepotrzebnych ironicznych postów tylko zaśmieca forum i dlatego kiedy trzeba się czegoś doszukać w tematach trzeba przewalić tomy jak w Bibliotece Narodowej. Dzięki sensowym odpowiedziom byłoby tego znacznie mniej, a co za tym idzie milej i szybciej by się z wiedzy zawartej na tym forum korzystało. Ale mimo wszystko będę kopać dalej. Dzięki jeszcze raz.

No daj spokój waga twojego zapytania była porażająca? To pytanie nadaje się do kawałów o blondynkach.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jolzag
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolzag » 02.06.2009 13:25

Dobra, skończmy już tą głupią, bezprzedmiotową dyskusję, bo czuję, że zaraz dojedzie do rękoczynów. żegnam Państwa ozięble.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.06.2009 13:27

Jolzag ... chcesz jechać do Chorwacji a gdzie humor ?? Bez humoru to tam ciężko jak diabli. :D
Przecież widziałaś, że odpowiadający żartowali. należało na żart - żartem odpowiedzieć.
Fakt, mogłaś być nieświadoma. Przyjmij to jako preludium do wspaniałych wczasów. (przecież już nieźle się zaczęło- jak tak dalej pójdzie, będziesz miała wczasy swego życia).
Tutaj ludziska są przebojowe :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 02.06.2009 13:40

tgniw napisał(a):Naklejki Cro.pl SA NIEOBOWIAZKOWE!
To symbol przynaleznosci do spolecznosci forum cro.pl


Jolzag napisał(a):Dobra, skończmy już tą głupią, bezprzedmiotową dyskusję, bo czuję, że zaraz dojedzie do rękoczynów. żegnam Państwa ozięble.


Jesteś przekonana, że powinnaś mieć naklejkę Cro.pl ??
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 02.06.2009 13:56

tgniw napisał(a):A ja Ci odpowiem powaznie.
Naklejki Cro.pl SA NIEOBOWIAZKOWE!


Panowie, nie prowadzajcie nową osobę w błąd!
To nie ładnie tak..

To że wy jeździcie bez naklejek "na gapę" nie oznacza, że inni też mają tak ryzykować!
:twisted: :twisted: :twisted:

Wstydzilibyście się!!!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.06.2009 17:27

janniko napisał(a):
tgniw napisał(a):A ja Ci odpowiem powaznie.
Naklejki Cro.pl SA NIEOBOWIAZKOWE!


Panowie, nie prowadzajcie nową osobę w błąd!
To nie ładnie tak..

To że wy jeździcie bez naklejek "na gapę" nie oznacza, że inni też mają tak ryzykować!
:twisted: :twisted: :twisted:

Wstydzilibyście się!!!


No właśnie, jak tak można wprowadzać niewiastę w błąd. Jak ma być to ma być a jak nie to nie - zrozumieliście
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2009 17:55

Jolzag napisał(a):Ok dzięki, nareszcie się doczekałam sensownej odpowiedzi. Szkoda, że nie wszyscy traktują forum poważnie. Myślałam, że można się tu uzyskać wiedzę na tematy potrzebne do wyjazdu, ale niestety pomyliłam się. Większość towarzystwa traktuje to forum jako dobrą rozrywkę, a celowe wprowadzanie w błąd nie jest najlepszym pomysłem. Ale mimo wszystko dziękuję.


Czu zamówiłaś już (lub zamówisz) naklejkę u Opala :?:

Pozdrav.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 02.06.2009 17:58

cerlicht napisał(a):naklejka obowiązkowa i czerwony kogut na dachu też :lol:


Nie kogut na dachu tylko krawat pod szyją, wszak jedziemy do Crawatii :)
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 02.06.2009 18:02

gospodarz napisał(a):Nie kogut na dachu tylko krawat pod szyją, wszak jedziemy do Crawatii :)

Idea wielce słuszna!!!

Crawat i więcej nic!

Łoł.. !!! 8O 8O :P

Obawiam się, że koleżanka już nie czyta tych wspaniałych postów... :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
obowiązkowe? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone