Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Obiad, posiłek na trasie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 21.07.2021 10:25

Dzięki, ale ja zapomniałam dodać, że my przez Węgry będziemy jechać.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 21.07.2021 10:59

net_ka, rzuć okiem na tegoroczne wpisy w tym wątku :idea:
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 21.07.2021 14:27

Sprawdziłam, ale ktoś podał tylko restaurację w Koprze. Ja wolałabym nie zjeżdżać z autostrady , więc pytam czy między np. Mariborem a Koprem przy autostradzie bez problemu znajdę jakieś fajne MOPy jak np. przy autostradzie w Chorwacji?
mucher
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.07.2021
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucher » 21.07.2021 15:59

stew666 napisał(a):
stachmat napisał(a):A czy na trasie przy 86 lub 74 na Węgrzech możecie polecić jakąś knajpkę z gulaszową lub leczo.
Teoretycznie szybko tanio i dobrze jest niemożliwe, lecz może ktoś coś wie ciekawego.

Polecam tu:
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája


Oj tak, jedliśmy wczoraj - ja akurat gulasz(porkolt) z kluskami, porcje ogromne, obsługa sprawna, menu po polsku jest, można karta płacić.
4 drugie dania + 3 zupy + napoje ok. 15000 HUF (ale wystarczyłyby same drugie dania). Karta krótka, spora część rzeczy to mięso itp. w panierce - ale jest też np zupa gulaszowa czy grzybowa podawana w chlebie.
krzyswerm
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 03.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyswerm » 22.07.2021 22:45

Mogę polecić taką miejscówkę: https://g.page/DonQuijoteRestaurantPanzion?share
Dobre i dużo, ceny jak wszędzie na Węgrzech.
ltxudorl
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 23.08.2014
Restauracja na słowacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ltxudorl » 08.08.2021 11:26

Witam, szukam sprawdzonej, dobrej restauracji niedaleko od drogi D1. Kilka razy zatrzymywałem się w restauracjach przy autostradzie, jedzenie było ohydne i drogie.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Restauracja na słowacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 08.08.2021 11:36

Spiski Szałas niedaleko spiskiego hradu.

http://spisskysalas.sk/

Tu też niezłe jedzenie

https://www.motorest-rieka.sk/
ltxudorl
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 23.08.2014
Re: Restauracja na słowacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ltxudorl » 08.08.2021 15:41

Dziękuje za odpowiedź, zależy mi bardziej na czymś blisko autostrady Zilina Bratysława ale nie przy samej autostradzie
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2021 21:28

Proponuję w Trenczynie. Na starówce jest dużo punktów gastronomicznych typu Bistro, Kebab, Pizzeria i restauracji. Klimatyczne miasteczko do zwiedzania. Czy smaczne jedzenie nie wiem. Jadłem tylko wyprażany ser z frytkami i piwem.
Ostatnio edytowano 08.08.2021 22:22 przez Ural, łącznie edytowano 1 raz
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.08.2021 22:21

Ural napisał(a):Proponuję w Trenczynie. Na starówce jest dużo punktów gastronomicznych, restauracji. Klimatyczne miasteczko do zwiedzania. Czy
smaczne jedzenie nie wiem.

Jeśli proponujesz a nie wiesz czy smaczne, po co proponować. Proponuje się zazwyczaj rzecz sprawdzoną...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2021 22:24

wikol napisał(a):
Ural napisał(a):Proponuję w Trenczynie. Na starówce jest dużo punktów gastronomicznych, restauracji. Klimatyczne miasteczko do zwiedzania. Czy
smaczne jedzenie nie wiem.

Jeśli proponujesz a nie wiesz czy smaczne, po co proponować. Proponuje się zazwyczaj rzecz sprawdzoną...


Proponuję bo lepszy rydz jak nic. Choćby po to aby zrobić sobie w Trenczynie godzinną przerwę kolego Wikol. Warto.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 08.08.2021 22:33

W samej Żylinie jedliśmy kiedyś bardzo dobrą pizzę na rynku. Ale to było dawno temu.
xcreatura
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) xcreatura » 15.08.2021 09:42

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája - płatność kartą?
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Posty wydzielone z wątku "Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja"
(st)

wojtekkos2
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 03.08.2016
Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekkos2 » 30.08.2021 13:24

Polećcie, proszę, sprawdzone miejsce na obiad na trasie Ljubljana-Maribor-Sentijl. Z góry dzięki.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008
Re: Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 30.08.2021 17:39

Šentijl - restauracja „Štajerski hram” . Blisko autostrady, warto zjechać, bardzo dobre jedzenie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Obiad, posiłek na trasie - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone