Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg tranzytowy w ciemno w rejonie Krapiny

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009
Nocleg tranzytowy w ciemno w rejonie Krapiny

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 26.05.2012 08:27

Witam,

tworzę nowy wątek bo w tasiemcowej dyskusji o noclegach tranzytowych bardzo trudno znaleźć informacje na ten temat a sprawa była parokrotnie podejmowana, niestety konkretów nie znalazłem zbyt wiele.

Poza tym glówne pytanie mam generalne - jak wygląda zaplecze noclegowe w rejonie Krapiny/Trakoscan? Czy podobnie jak w Karlovacu da radę znaleźć coś bez problemu jadąc w ciemno? Głównie chodzi mi o kwatery prywatne, moim zdaniem rejon jest bardzo atrakcyjny pod kątem przerwy w podróży na wybrzeże (Krapina - muzeum, Trakoscan - zamek) niestety trudno mi coś więcej wyszperać pod tym kątem na forum i w internecie.

Jeśli ktoś się tam zatrzymywał i jest w stanie powiedzieć coś na ten temat byłbym wdzięczny (i chyba nie ja jeden). Oczywiście propozycje konkretnych noclegów mile widziane, poniżej wrzucam jedyny polecany na tym forum jaki odnalazłem:

mroków napisał(a):Podaję namiar na nocleg mam nadzieję że jeszcze aktualny nocowałem 2008r
JURINJAK
RADOBOJ 245
KRAPINA
tel.049 372 073
091 3720733
damianogliwice
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2012
krapina,apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianogliwice » 26.07.2012 15:10

Witam.Korzystałem z tego apartamentu w czasie podrozy na urlop.Miałem awarię auta. Starszy Pan bardzo uczynny oferujac swoja pomoc. Kwatera znajduje sie dosc daleko od centrum Krapiny(ok4km) i bez Navi ciezko dojechać. Jak przyjechała po mnie laweta z Polski własciciel zjechał ze mna do centrum aby pomóc im dojechac na miejsce.
Kwatera bez rewelacji ale czysto i w sam raz aby odpoczac w podrozy.. Ale aby tam spedzic urlop i zwiedzac okoliczne parki itp tez spokojnie daje rade.... Polecam
Ps.Uwaga na mechanika w Krapinie na wzgorzu.Niby taki miły ale chetnie ogołoci bardzo szybko Wasze kieszenie...



JURINJAK
RADOBOJ 245
KRAPINA
tel.049 372 073
091 3720733
publo102
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo102 » 15.09.2015 11:15

Nocowałem tam 2 tygodnie temu, oferta aktualna, czysto, spokojnie, miła właścicielka. Urlopu tam bym nie spędził, ale jako miejsce odpoczynku w czasie podróży jak najbardziej polecam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.09.2015 18:34

Spałem tu:
Pružanje ugostiteljskih usluga u domacinstvu
Romana Kamenečki
49000 Krapina, Doliće 82
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tel. +385 98-814-857

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nocleg tranzytowy w ciemno w rejonie Krapiny
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone