Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010
Nin

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 11.07.2012 11:48

Witam serdecznie
chcemy sie wybrać w tym roku właśnie do Nin z małym dzieckiem (15 miesięcy) lub okolice proszę o jakieś wiadomości czy warto tam pojechć jak uważacie i może jakieś namiary na kwatery dla 4 osób + dzidzia a może jakaś inna miejscowość możecie poloecić bo powiem szczerze że czytam i mam istny mętlik w głowie.2 lata temu byliśmy w Baśka Voda ale teraz stwierdziliśmy że z dzieckiem chcemy jechać bliżej i w spokojniejsze miejsce proszę o jakieś podpowiedzi i porady
pozdrawiam
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 11.07.2012 12:15

http://zaton.hr/ , są tam apartamenty i mobil homy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.07.2012 12:26

Według mnie pobyt w Ninie z tak młodym cromaniakiem to dobry pomysł. Znajdziesz tam piaszczyste plaże z delikatnie opadającym dnem. Jedynym problemem może okazać się brak cienia, ale od czego są plażowe namiociki i parasole :)

Obrazek
brunor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 685
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunor » 11.07.2012 12:51

http://www.nin-ivana.com/lokacija_eng.html
Tam byłem 2 lata temu i polecam - cisza i spokój...niestety widoku morza z tego apartamentu nie uświadczysz, ale za to pięknie widać kościółek św Mikołaja.
Właściciel jest tylko w weekendy, a jego rodzice (mieszkają tam na co dzień) to para przemiłych i sympatycznych ludzi.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 11.07.2012 12:52

Miejsce dla dziecka idealne.
Ale NIN to nie jest spokojne miejsce (Zaton tez) - przynajmniej w sezonie.
Duzo ludzi tam wypoczywa - głównie przez piaszczyste plaże.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 11.07.2012 13:05

Kichol napisał(a):Miejsce dla dziecka idealne.
Ale NIN to nie jest spokojne miejsce (Zaton tez) - przynajmniej w sezonie.
Duzo ludzi tam wypoczywa - głównie przez piaszczyste plaże.


I to jest racja. Piękne piaszczyste plaże, gdzie głębia jest bardzo daleko od brzegu. Idelane dla małego dziecka. Bez obawy, że zamaszeruje zbyt daleko. Polecam róniez znajdujące się tam lecznicze ( podobno ) błotko.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2012 15:46

reasumując jedźcie ale we wrześniu :)
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 11.07.2012 16:09

dziekuje za podpowiedzi wybieramy sie z początkiem sierpnia jedynie termin wolny w pracy raczej udeżymy w ciemno myślę że coś znajdziemy.2 lata temu byliśmy w Baśka Voda na początku września i powiem że pogoda nas nie uraczyła lało i ciepła też nie było także po ostatnim wypadzie nie za bardzo myśleliśmy o powrocie do Chorwacji no ale tam sie po prostu nie da nie wracać ciągnie człowieka jak przczoły do miodu jak sie zakosztowało to tak jest jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 11.07.2012 16:18

a powiedzcie mi jeszcze gdzie znajde jakieś wiadomości na temat miejsc wypadowych gdzie warto będąc w Nin podjechać i zobaczyć Trochę poszperałam i znalazłam że nie daleko są wodospady na rzece Krk Primosten,Trogir, a gdzie jeszcze warto pojechać :D
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 11.07.2012 16:33

gloriosa1 napisał(a):a powiedzcie mi jeszcze gdzie znajde jakieś wiadomości na temat miejsc wypadowych gdzie warto będąc w Nin podjechać i zobaczyć Trochę poszperałam i znalazłam że nie daleko są wodospady na rzece Krk Primosten,Trogir, a gdzie jeszcze warto pojechać :D


Na przeciwko masz Park Przyrodniczy Paklenica ( patrząca na zamieszczoną fotografię ) ...o ile lubisz góry, można też się wybrać na wycieczkę łodzią na Kornaty - bardzo polecam. Lodzie pływają z ośrodka Zatoon. Sam Zadar też jest miejscem wartym odwiedzenia. Wycieczka samochodem na wyspę Pag to też interesująca propozycja. Krk i Trogir to też ciekawostki ...ale to już kawałek drogi.
Dodam jeszcze , że plaża którą widać na fotografii czasami jest dostępna suchą nogą a czasami trzeba brodzić w płytkiej wodzie. Typowy przykłąd zjawiska przypływów.
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 12.07.2012 11:16

dziekuje za podpowiedzi a mam jeszcze jedno pytanko co sądzicie o miejscowościach Privlaka,Petrcane,Diklo,Turanj,Tribunj Vodice,jak również Primosten (czytałam o tej miejscowości podobno jest fajnie ale czy na wypad z dzieckiem )Rogoznica proszę o pomoc
mariush_foto
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 09.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariush_foto » 19.07.2012 15:47

Byliśmy w ub. roku w Ninie z 15-miesięczną Olą - fenomenalne miejsce dla takiego malucha, zwłaszcza cypelek od wschodniej strony miasta, gdze podczas odpywu robiły się megakałuże z gorącą wodą :-)
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 19.07.2012 18:09

gloriosa1 napisał(a):dziekuje za podpowiedzi a mam jeszcze jedno pytanko co sądzicie o miejscowościach Privlaka,Petrcane,Diklo,Turanj,Tribunj Vodice,jak również Primosten (czytałam o tej miejscowości podobno jest fajnie ale czy na wypad z dzieckiem )Rogoznica proszę o pomoc


Prawie każde miejsce jest dobre na pobyt z dzieckiem ;) Dla mnie odpadają jedynie skaliste i betonowe "plaże" :)

I wogóle wydaje mi się, że z takim maluszkiem lepiej jest na kamyczkowej plaży niż z wchodzącym wszędzie i brudzącym wszystko piaskiem :)

Pozdrawiam
Asia.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 20.07.2012 09:59

JoannaG napisał(a):I wogóle wydaje mi się, że z takim maluszkiem lepiej jest na kamyczkowej plaży niż z wchodzącym wszędzie i brudzącym wszystko piaskiem :)


ja z takim małym juniorem wolałem piaszczyste plaże - w wodzie sie oczywiście sam nie kąpał ale wystarczało mu napełnic mały basenik wodą, dać piachu i foremki do zabawy i był luz 8)
Na kamieniach jednak trzeba cały czas uważać na malucha, bo każdy wiekszy upadek to jednak jakis uraz, skaleczenie...

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone