Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin - plaże FKK ?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
materialy4e
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2011
Nin - plaże FKK ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) materialy4e » 27.06.2011 14:27

Witajcie,
Na wstępie muszę się przedstawić - jestem Eryk i mam 20 lat.
Jestem naturystą choć nie przeczę, czasami opalam się tekstylnie ;)
Jeżdzę z rodzicami i młodszym rodzeństwem (tekstylni) do Cro od 3 lat i mam pytanie z powodu miejscowosci jaką rodzice wstępnie wybrali. Otóż jest nią Camping Zaton w miejscowości Nin.
Pytanie moje jest takie - czy gdzieś niedaleko (tak do max 4-5km) jest jakaś plaża nudystów (FKK lub nieoficjalna) ?
Ewentualne inne campingi to Peroś (Nin), Borik (Zadar), Riva (Turanj), Adriasol (Novigrad), Paklenica (Starigrad-Paklenica), Śimuni (Pag), Martime (Privlaka), Planik (Rażanac) lub cokolwik innego byleby sam camping miał parcele do mieszkania, był dla tekstylnych i miał blisko (do ~4km) położoną plażę nudystów. Co do tych parceli to nie jest to jeszcze [ewne czy będzie potrzebna bo nie wiem czy pojedziemy z przyczepą kempingowa czy nie.
Pozdrawiam,
Eryk
Hrvat30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 83
Dołączył(a): 24.09.2010
pozdrav iz zadra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvat30 » 27.06.2011 14:36

Jak bedziesz juz na miescu to szukaj miescowosci Sabunike oraz Punta Skala to nie daleko NIN. Tam sie kapaja na golasach... to moje okolicy wiec troche tych plaz znam.. pozdrawiam
materialy4e
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) materialy4e » 27.06.2011 14:53

No tak właśnie myślałem o Puntej ;) Chociaż też nie jest pewne czy na 100% pojadę w tym roku ;) Być może rodzice pojada sobie sami a ja po ich przyjeździe sam gdzies pojadę (londyn, paryż, może amsterdam...) ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.06.2011 14:54

Bedac w okolicach nic mi w oko nie wpadlo. Same okolice nie powalily mnie na kolana. Nin to bloto i komary ;)

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nin - plaże FKK ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone