Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NIKO HOLIDAY Janjina Drače

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariu123
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 01.06.2008
NIKO HOLIDAY Janjina Drače

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariu123 » 14.03.2010 09:37

witam

może ktoś korzystał z tego apartamentu i może coś podpowiedzieć
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 14.03.2010 13:25

Apartamenty wyglądają na fajne tylko miejscowośc ...... , jak dla mnie to na Peljesacu jedna z najgorszych lokalizacji :?

Świadomie wybierasz Drace ?

No chyba że będziesz tam tylko spał a plażował gdzie indziej :D
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 16.03.2010 23:00

armar napisał(a):Apartamenty wyglądają na fajne tylko miejscowośc ...... , jak dla mnie to na Peljesacu jedna z najgorszych lokalizacji :?

Świadomie wybierasz Drace ?

No chyba że będziesz tam tylko spał a plażował gdzie indziej :D


żeby nie robić nowego tematu ja zapytam o tę miejscowość... na peliesacu jeszcze nie byłem i nie znam ... tak zle z plażowaniem ?? ( ja co prawda wole być pod namiotem a parę metrów od morza ale złamałem kolano i w lipcu za ciekawie jeszcze nie będzie więc szukam kwaterki i żeby bylo płasko no i mam właśnie na oku pewną kwaterę z Adriatic.hr właśnie w tej miejscowości , jest aż tak zle ?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 17.03.2010 08:07

bb84 napisał(a):na peliesacu jeszcze nie byłem i nie znam ... tak zle z plażowaniem ?? ( ja co prawda wole być pod namiotem a parę metrów od morza ale złamałem kolano i w lipcu za ciekawie jeszcze nie będzie więc szukam kwaterki i żeby bylo płasko no i mam właśnie na oku pewną kwaterę z Adriatic.hr właśnie w tej miejscowości , jest aż tak zle ?


Niestety ale Drace nie polecam :( , plaże są betonowe lub z usypanego żwirku ale ciągną się wzdłuż drogi :evil: którędy przejeżdżają wszystkie autka w głąb Peljesaca i z powrotem , tak więc spokojnie raczej nie jest .
Popatrz sobie tu na fotki

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oraz na mapę jak przebiega główna droga , Drace leży właśnie wzdłuż tej drogi z jednej strony budynki z drugiej plaże :?
Jak już to lepiej wg. mnie jest wybrac sąsiedni Sreser choć ja tam nie dotarłem więc nie mogę wypowiedziec się na temat samej miejscowości

Wydaje się , że z tej strony Peljesaca najfajniejsza jest Duba z sąsiednią plażą Divna :D , oraz Trpaj - ale to większa miejscowośc ( jak na Peljesac) i do plaży z kwaterki może byc kawałek :?
Z drugiej strony płasko masz do plaż z kwater w Trsteniku , Loviste , Żuljanie ( do plaży głównej ) czy nawet w Orebicu ( w zależności od lokalizacji
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 19.03.2010 18:02

Dzięki za info właśnie cały czas zastanawiałem się nad ta drogą ale miałem nadzieję ze to taka podrzędna dojazdowa droga do apartamentów... :? no to odpada ...
A co powiesz na temat miejscowości "Luka Dubrava " tak też chyba nazywa się zatoka ??
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 19.03.2010 18:33

Luka Dubrava jest obok Drace , widac ja z drogi no ale zawsze to już na uboczu . Parę domków , osobiście nie zajeżdżałem tam , tylko widziałem z drogi 8)
tu , w mojej relacji jest fotka z drogi na Lukę ;
forum/viewtopic.php?p=483000#483000

Niemniej z racji położenia jak juz to wybrałbym w tym rejonie Sreser , gdzie z plaż jest widok na góry na stałym lądzie , a to jest ładny widok podobny jak widac w ww.relacji z fotek robionych na plaży Divna :D
Informacje o tych rejonach masz tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
digame
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) digame » 20.03.2010 17:15

mariu123 napisał(a):witam

może ktoś korzystał z tego apartamentu i może coś podpowiedzieć
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Cześć mariu123. Pytałeś o kwaterę a nie o walory Drace. Nie ma sensu prześcigać się w tym które miejsce na półwyspie jest lepsze. Która plaża jest ładniejsza. Po prostu każde miejsce ma swoje lepsze i gorsze strony. Poza tym to zależy od preferencji każdego z nas. Ty pytałeś o kwaterę. U Niko spędzam już kolejne wakacje razem z rodziną. W apartamencie wskazanym przez Ciebie jednak nie mieszkałem. Jest to apartament minimum dla 6 osób. Jednak jeśli masz konkretne pytanie dotyczące miejsca służę pomocą. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
P.S. Wbrew temu co piszą pozostali w Drace serdecznie zapraszam w to miejsce.
digame
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) digame » 20.03.2010 17:17

mariu123 napisał(a):witam

może ktoś korzystał z tego apartamentu i może coś podpowiedzieć
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Sam korzystałem w zeszłym roku z tego apartamentu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013
Drače

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 09.01.2014 15:26

Byłem w zeszłym roku z tej "pierwszej" ;) strony półwyspu przed tunelem - konkretnie w Drace. W suuuuuppppeeeerrrr miejscówie, którą szczególnie polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Na końcu miejscowości, cisza, spokój, łagodne zejście do morza - daleko płytko, bezpośrednio przy morzu, brak jeżowców (nie spotkałem ani jednego), z dala od drogi głównej, a wszędzie bliziutko...
W necie ogłoszenie jest z pośrednikiem, ale jakby ktoś potrzebował podeślę na priv kontakt. Chcieliśmy w tym roku zrobić powtórkę, ale w pasującym nam terminie niestety było już zarezerwowane :(
A wygląda to tak:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013
Do Mikromir

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 10.01.2014 12:38

Niestety nie mogę jeszcze pisać odpowiedzi w PW - napisz proszę na (nick z cro.pl)(małpa)gazeta.pl wyślę mailem.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
NIKO HOLIDAY Janjina Drače
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone