Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niezapomniany PAG 2009.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mijus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mijus » 19.01.2010 17:24

Masz racje - szkoda, że to tak daleko ale z drugiej strony Bałtyk świecił by pustkami :cry:
ghorgh
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghorgh » 26.01.2010 15:13

Pustki nie pustki. I tak się cieszy powodzeniem:) Zawsze można reklamowac ten legendarny bałtycki jod!
Tylko jak ostatnio czytałem ile broni chemicznej (gazów) i innego świństwa Krasnaja Armia była łaskawa zatopis w naszym bałtyku, to chyba nie chce tego wdychać.
A w Adriatyku też leży "małe co nieco" - zdaje sobie sprawę:)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 26.01.2010 16:24

Marcin powiedz czy z Bosany do Pagu wieczorkiem to tylko własnym autkiem ? :?
Na miejscu podejrzewam nie ma sklepu , więc zakupy ( pieczywko) tylko w Pagu ?
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 26.01.2010 17:14

armar napisał(a):Marcin powiedz czy z Bosany do Pagu wieczorkiem to tylko własnym autkiem ? :?
Na miejscu podejrzewam nie ma sklepu , więc zakupy ( pieczywko) tylko w Pagu ?

Bosana jest przy Pagu, spacer można zrobić... 8)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 26.01.2010 18:14

No wiem że jest przy Pagu ale ile km jest do centrum i ile do najbliższego sklepu .
Czy da się skoczyć rowerkiem rano po pieczywko biorąc pod uwagę palące słońce .... :?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 26.01.2010 18:17

Proszę zauważyć, że PAG jest teraz "gwiazdą", miejsce pożądane na spędzenie wczasów. ( wystarczyło kilka relacji opatrzonych w piękne zdjęcia)
Wystarczy cofnąć sie kilka lat nazad .... i o Pagu w zasadzie nikt nie pisał, nie wspominał a jeżeli już to otrzymywał komentarze ....etam, Pag, ...Dalmacja to jest to. :!:

Informuje czytających, że Pag to dziadowstwo, miejsce na wczasy tragiczne. :!: :!: :!: Proszę wybierać sobie inne.


( mam nadzieję, że skutecznie zniechęciłem. Staram się jak mogę a swoje poczynania uzasadniam tym, iż na Pagu nie byłem a myślę być.
W tym stanie rzeczy obawiam się, że zabraknie dla mnie miejsca.
Proszę usilnie o wysłuchanie mojej prośby (tzn. odstraszenia) i wybrać na miejsce docelowe inny rejon.
Bardzo dziękuję za wyrozumiałość).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.01.2010 19:03

Po ubiegłorocznym urlopie w Pagu planowaliśmy tam wrócić i w tym roku 8) tak nam spasowało,ale damy szanse Primostenowi.Tak że 4 miejsca wolne na Pagu już są :D
jarop11
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarop11 » 26.01.2010 19:06

Jak ja mogłam tu wcześniej nie trafić?
Piękny Pag= piękne zdjęcia! :D
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 26.01.2010 20:02

armar napisał(a):No wiem że jest przy Pagu ale ile km jest do centrum i ile do najbliższego sklepu .
Czy da się skoczyć rowerkiem rano po pieczywko biorąc pod uwagę palące słońce .... :?

Około 5km, to rowerem się podjechać da, tylko nie pamiętam czy tam górek nie ma ;)
Z buta, to już trochę dalej ;)
A jeśli chodzi o sklep w Bosanie/Bosanej, to nie wiem :)
Zalezy gdzie będziesz miał apartament, zawsze możesz wtedy w google popatrzeć w info o odległości do sklepu,
przykładowo pierwszy link z apartem i odległości:
link
Sklepy: 1,5 km
Restauracja: 30 m
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 26.01.2010 21:56

mallgola napisał(a):Tak że 4 miejsca wolne na Pagu już są :D


Wiedziałem że na "krajankę" można liczyć. Ja potrzebuję tylko 2 miejsca ale jak jest wolne 4 ... to będę miał luz. :D :wink:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 26.01.2010 22:07

Dzięki mutiaq ! :D
ghorgh
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghorgh » 26.01.2010 22:49

A ja zastanawiam sie nad powtórzeniem Pag-u.
Jest ciekawy, inny, piekny... Ale może zajadę gdzie mnie jeszcze nie było?
Na Pagu w sumie też wszystkiego jeszcze nie widziałem :)
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 26.01.2010 23:30

mallgola napisał(a):Po ubiegłorocznym urlopie w Pagu planowaliśmy tam wrócić i w tym roku 8) tak nam spasowało,ale damy szanse Primostenowi.Tak że 4 miejsca wolne na Pagu już są :D


my również....jednak w tym roku wygrał Hvar :D .....dodatkowe 6 miejsc czekają :wink: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam Iza :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.01.2010 08:45

Iza&Krzysiek napisał(a):
mallgola napisał(a):Po ubiegłorocznym urlopie w Pagu planowaliśmy tam wrócić i w tym roku 8) tak nam spasowało,ale damy szanse Primostenowi.Tak że 4 miejsca wolne na Pagu już są :D


my również....jednak w tym roku wygrał Hvar :D .....dodatkowe 6 miejsc czekają :wink: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam Iza :)


To Wy jesteście nadturystami czyli takimi suuuper. Ja nie, ja się przyzwyczajam do jednego dobrego miejsca.
U mnie zawsze stałe "lokum" to KRK.
Do Pagu chcę zajechać ponieważ to Pag a nie KRK miał być tym pierwszym.
Po wtóre- podoba mi się krajobraz jaki jest na Pagu.
Po trzecie- Pag ma stałe połączenie z lądem.
Na wyspę bez stałego połączenia z lądem nie pojadę choćby ta wyspa była ze złota. Już na sama myśl, że jestem w jakimś stponiu uwięziony ...... brrrr. Ja jestem z tych co nie usiedzą w jednym miejscu. Muszę się "wałęsać".
Tak już moja natura, w taki sposób ... wczasuję się. :wink:
marcin10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 434
Dołączył(a): 10.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin10 » 27.01.2010 11:15

armar napisał(a):Marcin powiedz czy z Bosany do Pagu wieczorkiem to tylko własnym autkiem ? :?
Na miejscu podejrzewam nie ma sklepu , więc zakupy ( pieczywko) tylko w Pagu ?


To chyba zależy, w którym miejscu w Bosanie macie kwatery. Mniej więcej mam obliczone :D, że od Pagu do tablicy z napisem Bosana jest ok. 3,5 km. Do naszej kwatery mieliśmy 5 km. Na spacer się nie zdecydowaliśmy, a rowerów też nie mieliśmy. Także wszystkie wypady do Pagu robiliśmy samochodem. Na zakupy też jeździliśmy do centrum. Jest mały sklep bliżej ale bardzo sporadycznie korzystaliśmy z jego usług. Właściwie tylko w przypadku małych zakupów (chleb, owoce).
Dla nas Bosana ma kapitalny klimat spokoju i kilka przepięknych plaż w pobliżu.

Pozdrawiam

Pozdrawiam 8) 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Niezapomniany PAG 2009. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone