Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niewielki kemping na południe od KRK

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tom_ts
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2020
Niewielki kemping na południe od KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_ts » 28.05.2020 07:21

Dzień dobry

Szukam jakiegoś niewielkiego kempingu blisko Polski - będę jechał z Kaszub a to jest kawałek drogi.
Zależy mi na spokoju, czystych sanitariatach i tym żebym zmieścił się z przyczepą.
Znalazłem Slamni na Krk ale chyba nikt tam nie był - nie dostałem odpowiedzi na pytanie. On jest w zatoce od strony lądu, na zdjęciach są ludzie w jakimś błocie. To pewnie nawet zdrowe, ale ja chcę czystej wody.
Czy ktoś może polecić jakiś niewielki kemping na południe od KRK, nie interesują mnie wielkie ani wyspy bo to dodatkowy czas podróży.
Ostatecznie wyląduję na Pag, ale to już trochę daleko.

Pozdrawiam i dziękuję
Tomek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.05.2020 07:47

Jak wyjazd z przyczepą to pytaj @Gusi: member33728/
Ona też tak podróżuje, więc pewnie podpowie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.05.2020 10:12

tom_ts napisał(a):Dzień dobry

Szukam jakiegoś niewielkiego kempingu blisko Polski - będę jechał z Kaszub a to jest kawałek drogi.
Zależy mi na spokoju, czystych sanitariatach i tym żebym zmieścił się z przyczepą.
Znalazłem Slamni na Krk ale chyba nikt tam nie był - nie dostałem odpowiedzi na pytanie. On jest w zatoce od strony lądu, na zdjęciach są ludzie w jakimś błocie. To pewnie nawet zdrowe, ale ja chcę czystej wody.
Czy ktoś może polecić jakiś niewielki kemping na południe od KRK, nie interesują mnie wielkie ani wyspy bo to dodatkowy czas podróży.
Ostatecznie wyląduję na Pag, ale to już trochę daleko.

Pozdrawiam i dziękuję
Tomek

Tu masz listę kempingów na Kvarnerze.
https://www.eurocampings.pl/campsite/se ... onID/1947/

Gusia była z przyczepą w Stara Baska - kemping Skrila
https://www.camping-adriatic.com/skrila ... eration%20

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Niewielki kemping na południe od KRK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone