Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie ma tego złego... - Chorwacja 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.06.2009 08:46

marsylia napisał(a):
JacYamaha napisał(a):To morskich organów też nie Widziałaś?


No własnie nie :( ...

Nie martw się - napisałem też bo ich nie widziałem też :wink: (piękna składnia).
Jeszcze tam wrócimy....(i wtedy będę miał długie spodnie w plecaku).
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 09.06.2009 10:58

Marsylka pisze!!! :)

"Kremik" :lol: i widoki z niego mi się bardzo podobały :D I za wytrwałość podziwiam! Śliczne te błękity i niebieskości...

A co do Zadaru, to jakoś tak go zawsze miałam na rozgrzewkę, a nie na koniec. Choć w pierwszym odczuciu - po przybyciu z północy :wink: :) -- ma już ten południowy urok, to jakoś tak nadzwyczajnie nie "ocham" i "acham" nad nim.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i Chłopaków :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.06.2009 16:13

JacYamaha napisał(a):
marsylia napisał(a):
JacYamaha napisał(a):To morskich organów też nie Widziałaś?


No własnie nie :( ...

Nie martw się - napisałem też bo ich nie widziałem też :wink: (piękna składnia).
Jeszcze tam wrócimy....(i wtedy będę miał długie spodnie w plecaku).

Jestem trzeci, który nie widział i nie słyszał, mimo że w 2006 roku byłem blisko Zadaru.

Morskie organy - obejrzyjmy i posłuchajmy :D
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.06.2009 19:49

No piknie :!: ... po takiej przerwie 8O Fajnie poczytać :!: Ja też byłem w Zadarze (dawno, dawno temu...) i organów nie widziałem :? Muszę to nadrobić, niebawem :!:

pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2009 20:59

Byłem w Zadarze, nie widziałem organów - nr 5 na liście :wink: :lol: Jeszcze z 45 osób i wynajmiemy autokar do Zadaru na koncert organowy :lool:
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 09.06.2009 21:56

organy są super :o ale obok nich jest jeszcze lepsza kompozycja świetlna "pochwała słońcu"- bodajże się nazywa. Działa to,to po zmierzchu na baterie słoneczne ładowane przez dzień-super rzecz
Jak mi się uda to wkleję parę zdjęć :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 09.06.2009 22:11

To ja jestem wyjątkiem wśród ostatnich wpisów do Marsylkowej odnowionej :D opowieści, bo w ubiegłym roku wreszcie organy i zobaczyłam, i usłyszałam 8). Ale o jednen rok wcześniej też je jakoś ominęłam, chociaż byłam bardzo blisko :lol:.

Marsylko, dzięki Tobie przed chwilą podziwiałam widoki z katedralnej wieży (na którą sama jeszcze się nie wczłapałam), no i te przepiękne "Kremikowe" na Promosten i jeszcze mi nieznaną marinę...

Zadar darzę sentymentem, bo przez poprzednie dwa lata wplatał się w moją wakacyjną "morską" przygodę - raz na pożegnanie z Jadranem, raz na jego powitanie. Ale wolę Sibenik, Dubrownik, Korculę, Hvar, Stari Grad, Komizę i wiele wiele innych miast. Niemniej jednak, chętnie zawitam w Zadarze po raz kolejny :), chociaż w tym roku raczej się to nie wydarzy...
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 09.06.2009 22:14

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 10.06.2009 18:55 przez rysiek, łącznie edytowano 1 raz
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 09.06.2009 22:20

no udało się , na pierwszym zdjęciu (trochę duże :oops: ) ten tłum - to przy organach, później to już kompozycje świetlne
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.06.2009 22:22

Bardzo ładnie, tylko proszę zamieścić zdjęcia w regulaminowym formacie 800X600 bo się tekst na stronie rozłazi.
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 09.06.2009 23:09

slapol napisał(a):Byłem w Zadarze, nie widziałem organów - nr 5 na liście :wink: :lol: Jeszcze z 45 osób i wynajmiemy autokar do Zadaru na koncert organowy :lool:

To ja szósta byłam w Zadarze organów nie podziwiałam :cry:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 10.06.2009 08:17

:lol: :lol: :lol:
No to musimy zorganizować wycieczkę do Zadaru, a może jakiś zlocik w Zadarze przy Organach, np XII - wiosenny, tam już będzie ciepło, nie ma zagrożenia, że siatkówka się nie odbędzie, no i w ogóle było by faaajniee :idea: :idea: :idea: :wink:

rysiek ładne te kopozycje świetlne, ale stronka rozjechana :roll: :papa:
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 10.06.2009 19:24

Janusz Bajcer napisał(a):Bardzo ładnie, tylko proszę zamieścić zdjęcia w regulaminowym formacie 800X600 bo się tekst na stronie rozłazi.


Witam i przepraszam
Już poprawiłem zdjęcia na mniejsze i przy okazji trochę dołożyłem, wszystkie dotyczą "budowli" architekta Nicola Basic - "Pozdrowienia dla słońca" i stanowią wspólną kompozycję z morskimi organami

pozdrawiam


co do rozmiarów zdjęć-jeszcze się uczę :)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 21.08.2009 11:06

Muszę napisać, że jest mi strasznie wstyd, że nie dokończyłam relacji :oops: :oops: :oops: .
Wszystko przez te foty, że ich nie zrzuciłam od razu i posiałam gdzieś swoje zapiski z wyjazdu...
Chciałabym tylko dokończyć kilkoma zdaniami, żeby mieć spokojne sumienie, że nie zostawiam niedokończonych spraw... :roll:
Z atrakcji jakie jeszcze sobie zafundowaliśmy był Omis i spływ- muszę przynać, ze tylko ze względu na Borysa się cieszyłam, że się zdecydowaliśmy, spodziewałam się silniejszych przeżyć :wink: .
Mileiśmy bardzo fajnego kipera - Mijo, który ochrzcił Borysa Pokemonem (był jedynym dziecięciem w naszej grupie :D ) i miał niezwykłe poczucie humoru, ale sam spływ bez rewelacji.
W Omisu zaliczyliśmy Twierdzę Piratów - widoki przepiękne :!:
I mega wielką i pyszną Pizze Jumbo :P .

W drodze powrotnej z Chorwacji odwiedziliśmy jeszcze Plitvice - wrażenia...hmmmmm... Plitvice są piękne, nie można zaprzeczyć, ale ten ogrom ludzi :!: To było straszne przeżycie :evil: .
Chciałabym tam wrócić, ale np. wiosną... :roll: .

Teraz jestem przed kolejnym wyjazdem do ukochaej Chorwacji, cieszę się jak dziecko, bo w sumie do zeszłego tygodnia nie było wiadomo, czy uda nam się gdziekolwiek pojechać w tym roku. W planach jest Peljesac, ale coś czuję, że zobaczymy jeszcze Primosten :idea:

Dziękuję tym, którzy czytali i przepraszam, że tak niesumiennie ta końcówka :oops:

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie ma tego złego... - Chorwacja 2008 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone