Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

nie calkiem nowy temat -dyskoteka-tańce

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
nie calkiem nowy temat -dyskoteka-tańce

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 10.05.2003 19:33

Poniewaz na FORUM jest bardzo dużo młodych ludzi a wiec musi byc też cos o tancach,dyskotekach po prostu ciekawych rozrywkach , na pewno na forum znajduja sie bywalcy nocnych lokali-moze za mocno powiedziane -wieczorowych lokali i wiedzą gdzie można zabawić sie bezstresowo :D wesolego wypoczynku życzy petris
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
dyskoteki

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 11.05.2003 15:23

Nikt nie chce podzielic sie widomościami gdzie mozna sie zabawić.? Zaczynam wiec pierwsza. Wiele czytalam pytan na forum o tym gdzie mozna sie zabawic -nikt nie kawapił sie o odpowiedziec, a więc Makarska Dyskoteki Opera -w centrum sportowym Grota -miesci sie w prawdziwej grocie na pow. Sw. Piotra oraz knajpka gdzie mozna sobie potanczyć.Moze ktos dalej pociagnie ten temat o innych miejscowosciach :?: :?: :?: .
eve

Nieprzeczytany postnapisał(a) eve » 11.05.2003 18:32

Od 4 lat spędzam wakacje w Chorwacji,z tego 3 razy na Istri i bez wzgledu gdzie bylam zawsze dobrze sie bawilam.W kazdym nadadriatyckim kurorcie znajduje sie jakaś dyskoteka i bez znaczenia czy mała,czy duża zabawa taka sama-super i do rana,a przy tym poznac mozna bardzo wiele wspanialych osob!!
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 12.05.2003 08:40

Witam!

Mnie interesuje czy jakaś dyskoteka jest w Cavtacie? Na stronach z opisami apartamentów znalazłam rozbieżna informacje. Więc może ktoś kto był na miejscu będzie mógł coś napisać na ten temat.

Pozdrawiam
meeg
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 12.05.2003 09:34

Ja bylem w Basce (wyspa KRK) , ale z zabawa calkowita klapa,nie bylo co wieczorami robic.Byla jedna naprawde fajna dyskoteka ,(a wlasciwie impreza plenerowa z muzyka clubbingowa) ale ok 30 min samochodem od Baski ,troche daleko ,jak sie tam dostac i wrocic w nocy!!??
Ach... byla tam jakas dyskoteka, ale stosunek kolesi do kobiet to 20:1, czulem sie jak na imprezie dla kochajacych inaczej.W tym roku imprezuje na Makarskiej heheheh..... bedzie zabawa do bialego rana ( a potem spanko na plazy).
Pozdrowienia dla imprezowiczow!!!!
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 12.05.2003 09:40

no ja bylem w tym roku pare kilosow od Omisa - gdzie tez jezdzilismy wieczorami. Znalezlismy tam jedna dyskoteke ale byla nieczynna :( Tak wiec zostaly nam tylko knajpki - ktorych znowu jest kupa :) Mimo wszystko bylo super.... i nie nazekamy 8)

pozdrawiam
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 12.05.2003 19:09

Melek napisał(a):Ja bylem w Basce (wyspa KRK) , ale z zabawa calkowita klapa,nie bylo co wieczorami robic.Byla jedna naprawde fajna dyskoteka ,(a wlasciwie impreza plenerowa z muzyka clubbingowa) ale ok 30 min samochodem od Baski ,troche daleko ,jak sie tam dostac i wrocic w nocy!!??
Ach... byla tam jakas dyskoteka, ale stosunek kolesi do kobiet to 20:1, czulem sie jak na imprezie dla kochajacych inaczej.W tym roku imprezuje na Makarskiej heheheh..... bedzie zabawa do bialego rana ( a potem spanko na plazy).
Pozdrowienia dla imprezowiczow!!!!


To nas pocieszyłeś :) nie ma co
A może coś w Vrbniku jest ? Tam chyba osiądziemy. Wiesz coś w tym temacie ? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2003 20:59

Hej,
nie znam dobrze Vrbnika i nie wiem czy są tam imprezki, ale na pewno są w Malinskiej (to jednak kawałek...)
pzdr :)
Sławek.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 13.05.2003 13:14

Kam&Jac Czy Wy chcecie zatrzymać się w Vrbniku?tak to przynajmniej zrozumiałem.Potwierdź.
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 14.05.2003 10:36

O Vbrbniku to niestety wam nic nie powiem bo tam nie bylem.Ale jak kiedys bede, to napewno na forum doswiadczeniami sie podziele.
Nara :P
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 17.05.2003 14:14

Hej!!!
Jeżeli chodzi o zabawę to podstawą jest dobre towarzystwo;-)
Bawić sie można wszędzie bez względu na knajpkę.
Mimo to polecę Wam pare ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.
W miejscowości Hvar na wyspie Hvar swietnym miejscem na spedzenie milego wieczoru jest Jazz Cafe, Nautica i La vida loca:-) Zachęcam!!!
glusik

Nieprzeczytany postnapisał(a) glusik » 23.06.2003 22:02

A czy znacie jakieś dyskoteki na Rabie ????? :D
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 24.06.2003 11:34

glusik napisał(a):A czy znacie jakieś dyskoteki na Rabie ????? :D


Ja niestety nie dotarłam na Rab, ale za tydzien jedzie tam moja znajoma wiec po powrocie postram sie dac znac odnosnie fajnych miejsc do zabawy;)))
glusik

Nieprzeczytany postnapisał(a) glusik » 24.06.2003 15:16

Ja też jadę praktycznie za tydzień więc chętnie dowiedziałbym się co tam można robić już teraz. Liczę na pomoc !!! :roll:
Agnieszka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 28.06.2003 10:17

"Duża" jak na warunki chorwackie jest dyskoteka w miejscowości Primosten. Gdzieś na forum jest adres tej dyskoteki

pozdawiam
Agnieszka
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
nie calkiem nowy temat -dyskoteka-tańce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone