Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pusto

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
pusto

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.05.2008 12:49

pusto
Ostatnio edytowano 25.03.2024 15:15 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.05.2008 13:18

Podaj swój subiektywny ranking campów FKK w Cro.
Pytania o nie raz po raz sie przewijają, a Admin mógłby tą listę we FAQ-u umieścić....
w sierpniu moge parę przetestować.... :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.05.2008 13:50

FUX napisał(a):Podaj swój subiektywny ranking campów FKK w Cro.
Pytania o nie raz po raz sie przewijają, a Admin mógłby tą listę we FAQ-u umieścić....
w sierpniu moge parę przetestować.... :wink:


nie od tego ten watek a po za tym nie moge pisac o wielu i oceniac gdyz na wielu nie bylem

jedynie Ulika k/Porec ktora jest swietna, duza i komfortowa

oraz

Monsena k/Rovinj ktora teraz nazywa sie inaczej i jest tekstylna. bylismy tam chyba w 2004 kiedy to po raz ostatni byla naturystyczna, warunki sanitarne nieciekawe, w basenie slona woda, dodatko platna zjezdzalnia o ogolnie jak dla mnie nic specjalnego

Prosze trzymac sie tematu :D

jak chcesz pogadac o campach FKK to wpadnijcie do lodzi - z pewnoscia bedzie tam wiele osob ktore powiedza wiele na ten temat i to nie tylko beda ludzie z Polski :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.05.2008 08:25

art. w regionalnym dodatku do gazety wyborczej

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5240649.html
donia2
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia2 » 26.05.2008 08:51

Nie przesadzaj - impreza z dziećmi ?

Czy ja nie rozumiem czy źle myślę ale dziecka bym NIGDY nie zabrał na taką imprezę. Osobiście mi nie przeszkadza.

Zasadniczo na takich plażach mało jest pięknych pań - zaś nie brakuje brzuchatych panów z dużymi uszami i łysych. Nie mam zamiaru patrzeć na takie widoki - mając w artelnatywie przyrodę, góry, morze itp.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.05.2008 09:24

donia2 napisał(a):Nie przesadzaj - impreza z dziećmi ?

Czy ja nie rozumiem czy źle myślę ale dziecka bym NIGDY nie zabrał na taką imprezę. Osobiście mi nie przeszkadza.

Zasadniczo na takich plażach mało jest pięknych pań - zaś nie brakuje brzuchatych panów z dużymi uszami i łysych. Nie mam zamiaru patrzeć na takie widoki - mając w artelnatywie przyrodę, góry, morze itp.


skoro na plaze naturystyczna poszla bys po to aby popatrzyc na piekne panie i zgrabnych wysportowanycj mezczyzn to nawt nie bede staral Ci sie wytlumaczyc kilku spraw

Milego ogladania "mody na sukces" czyli "bogaci i piękni" :D
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
naturyzm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 02.06.2008 22:56

donia2 napisał(a):Nie przesadzaj - impreza z dziećmi ?

Czy ja nie rozumiem czy źle myślę ale dziecka bym NIGDY nie zabrał na taką imprezę. Osobiście mi nie przeszkadza.

Zasadniczo na takich plażach mało jest pięknych pań - zaś nie brakuje brzuchatych panów z dużymi uszami i łysych. Nie mam zamiaru patrzeć na takie widoki - mając w artelnatywie przyrodę, góry, morze itp.


Różnica jest taka że naturyści rozbierają się dla własnej przyjemności i po to by np. wrócić z wakacji z piękną opalenizną natomiast te piękne panie i panowie robią to tylko dla pieniędzy (inaczej delikatnie mówiąc sprzedają swoje ciało)
Ostatnio edytowano 03.06.2008 00:31 przez Alen, łącznie edytowano 1 raz
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
naturyzm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 02.06.2008 23:18

Jeżeli chodzi o tą imprezę to ja zazwyczaj już o 21 dzieci kładę spać.
Organizator tej imprezy pisząc o o tym że zaprasza rodziców z dziećmi na 22 chyba jest nienormalny.
Popieram tego typu imprezy ale w normalnych godzinach np 17-18 tak jak to robią np Czesi.
http://naturista.cz/drupal/?q=naturisticky_babylon
Obrazek

Obrazek
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.06.2008 09:05

Kolega bedzie na imprezie??

To ze ktos zaprasza rodziny z dziecmi nie znaczy, ze musza one przyjsc. Zaproszenie ma byc otwarte i dawac taka mozliwosc. Wybor nalezy do rodzica i tak chyba jest najlepiej. Nasza mloda tez o 22 juz najczesciej spi a gdzie tu jeszcze 2,5 godziny autem w kazda strone. Dlatego jedziemy sami. Jednak jak bedzie miala z 5 lat i bedzie chciala jechac (baseny a zwlaszcza jakkuzi bardzo lubi) to oczywiscie ja zabierzemy. mamy nadzieje ze impreza wpisze sie w kalendaz imprez chocby z 2 razy do koku ...

INFORMACJE:
"NOC NATURYSTÓW w Aquaparku FALA Łódź
Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na imprezę naturystyczną, która odbędzie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 22:00 (po godzinach otwarcia). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw.
Impreza potrwa 3 godziny (22:00 – 01:00). W programie przewidziane są zajęcia z AquaAerobicu dla dorosłych oraz AquaFun dla dzieci, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).
Cena promocyjna biletu wstępu to 45 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 27 maja br. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 65 zł. Dziecki do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) mają darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.
Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 27 maja pod numerem telefonu: (42) 298 57 02.

Chcielibyśmy wrócić do tradycji, która niegdyś była obecna na „Starej Fali”, gdzie regularnie odbywały się wybory Miss Natura, a naturyści byli jej stałymi gośćmi. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie „Noc Naturystów”. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Aquapark FALA Łódź
Aquapark Łódź Sp z.o.o. 94-208 Łódź al. Uni Lubelskiej 4. tel (042) 298 57 06Copyright by Aquapark Łódź 2007
Regulamin imprezy dla naturystów
Rejestracja i wstęp
Rejestracja uczestników rozpocznie się 7 czerwca 2008 około godziny 21:30. O godzinie 22:00 po opuszczeniu basenów przez gości Aquaparku uczestnicy Nocy Naturystów zostaną wpuszczeni do szatni, tym samym Noc Naturystów zostanie oficjalnie rozpoczęta.

Osoby, które wykupią bilet całodzienny i będą chciały zostać na imprezie naturystycznej, proszone są o zgłoszenie tego przy zakupie biletu (i pozostawienie swoich danych). Około 22:00 zaprosimy Was do "mokrej restauracji" tam lista zostanie sprawdzona i uzyskacie prawo pozostania na imprezie.
Przypominam, że prawo pobytu na imprezie będą miały TYLKO osoby które wcześniej zgłosiły ten fakt przy zakupie biletu!

Jeżeli ktoś z Was kupił bilet "w promocji" (wpłacił pieniądze na konto), a chce przyjechać wcześniej, dopłacając 10 złotych może przekształcić swoje zaproszenie w całodniowy bilet do Aquaparku, ważny oczywiście również na wieczornej imprezie.

SPA&Wellness
Istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty Fala Spa&Wellness – rezerwacji prosimy dokonywać pod numerem tel: 042 298 57 02. Lista zabiegów znajduje się na stronie internetowej SPA&Wellness Aquaparku"
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Fkk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 08.06.2008 23:50

Nadal Uważam że zaproszenie dla rodzin z dziećmi o 22 jest co najmniej niestosowne.
Żadne normalne małżeństwo nie pojawi się na tej imprezie z dziećmi po 22.
Więc jeżeli wstęp jest ogólnodostępny to przypuszczam że pojawią się tam w 95% panowie i może kilka par.
Ale jak będzie naprawdę to mam nadzieję że nam powiesz i prześlesz nam zdjęcie.
Pragnę dodać jeszcze tylko tyle że ten temat nie dotyczy Chorwacji więc proponuję przenieść się na forum
:arrow:
FORUM NATURYSTYCZNE :arrow:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Fkk

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.06.2008 08:43

zaproszenie jest zaproszeniem czyli daje mozliwosc przyjechania. Wychodzi na to ze wszyscy co przybyli byli normalnie gdyz malych dzieci nie bylo

co do plci to miales racje. Tylko okolo 50% to panie i az 50% to panowie :wink:

zdjec oczywiscie nie podesle gdyz jak mozna bylo wtczytac w regulaminie robienie ich tam bylo zabronione a moim zdaniem rowniez niestosowne - pewnie tez to ruzumiesz .......

to Hyde Park a co to znaczy to mysle, ze nie musze wyjasniac :D

Jesli Lubeskie to Lublin a Lubartow jest gdzies w okolicy to podeslij prosze jakies adresy czy linki gdzie tam mozna chwile odpoczac - w najblizszy czwartek pewnie tam bede :D

papa





Alen napisał(a):Nadal Uważam że zaproszenie dla rodzin z dziećmi o 22 jest co najmniej niestosowne.
Żadne normalne małżeństwo nie pojawi się na tej imprezie z dziećmi po 22.
Więc jeżeli wstęp jest ogólnodostępny to przypuszczam że pojawią się tam w 95% panowie i może kilka par.
Ale jak będzie naprawdę to mam nadzieję że nam powiesz i prześlesz nam zdjęcie.
Pragnę dodać jeszcze tylko tyle że ten temat nie dotyczy Chorwacji więc proponuję przenieść się na forum
:arrow:
FORUM NATURYSTYCZNE :arrow:
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
odp

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 09.06.2008 23:22

Jeżeli przyjedziesz sam to masz do dyspozycji Zalew Zęborzycki (wyspa) a jeżeli z płcią przeciwną to polecam
Kazimierz nad Wisłą (kamieniołomy)
Są jeszcze Prawiedniki ale tam nie trafisz :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: odp

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.06.2008 08:30

Alen napisał(a):Jeżeli przyjedziesz sam to masz do dyspozycji Zalew Zęborzycki (wyspa) a jeżeli z płcią przeciwną to polecam
Kazimierz nad Wisłą (kamieniołomy)
Są jeszcze Prawiedniki ale tam nie trafisz :)


jezdze sporo sluzbowo i niestety w wiekszosci bez zony. razem to jedynie weekendy lub imprezy typu ostatnia "noc naturystow" na Łódzkiej Fali

jesli nad tym zalewem ZEMBORZYCKIM sa spedy samotnych facetow to dziekuje

dasz moze jakies mapy internetowy z zaznaczonymi omawianymi miejscami?

moj gps wszedzie trafi :D
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
fkk naturystyczna plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 10.06.2008 23:36

piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.06.2008 13:27

niepewna pogoda w dniu wczorajszym i ogolny brak czasu spowodowal zrezygnowanie z zalozonego choc godzinnego wypoczynku nad jakims akwenem

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone