Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naturystyczna Chorwacja

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.09.2008 15:02

janniko napisał(a):Jak Oksanka nie chce umieścić fotki, to może ja coś tu zapodam.

Podglądnięte w Czarnogórze w 2006r., nie pamiętam nazwy tej plaży, ale jest tam takie miejsce za Ulcinj i za Veliką Plazą.

Dla przyzwoitości "zamaskowałem" najbardziej drastyczną część zdjęcia:


Obrazek

pozdro


1. robienie zdjec nagim obcym ludziom nie nalezy do najszczesliwszych rozwiazan - za to min nie lubia Polakow ...

2. nie wiem co jest drastycznego w nagim lonie kobiety na tym zdjeciu - chyba ze zaatakowal ja rekin i jest rozszarpana w tym miejscu :wink:

PS. Janusz pomimo ze praktycznie tekstylny w praktyce i duchem pewnie chetnie by poprobowal golizny na plazy?

A moze probowal pomimo, ze od a zdania sie nie zaczyna :D

jesli chce sprobowac golizny zaunowo-basenowej to niech zajedzie 11-go pazdziernika do Lodzi tak na 20.00 - stawiam bilet wstepu dla Ciebie i partnerki :D a impreza naprawde kulturalna, sympatyczna i rodzinna
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.09.2008 08:07

piotrulex napisał(a):PS. Janusz pomimo ze praktycznie tekstylny w praktyce i duchem pewnie chetnie by poprobowal golizny na plazy?

A moze probowal pomimo, ze od a zdania sie nie zaczyna :D

jesli chce sprobowac golizny zaunowo-basenowej to niech zajedzie 11-go pazdziernika do Lodzi tak na 20.00 - stawiam bilet wstepu dla Ciebie i partnerki :D a impreza naprawde kulturalna, sympatyczna i rodzinna


A dziękuję :wink: za zaproszenie , ale nie skorzystam piotrulexie
Ja naprawdę jestem tekstylny, a partnerka jeszcze bardziej.

Pozdrawiam i życzę udanej "Nocy naturystów"
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 29.09.2008 08:26

janniko napisał(a):Jak Oksanka nie chce umieścić fotki, to może ja coś tu zapodam.

Podglądnięte w Czarnogórze w 2006r., nie pamiętam nazwy tej plaży, ale jest tam takie miejsce za Ulcinj i za Veliką Plazą.

Dla przyzwoitości "zamaskowałem" najbardziej drastyczną część zdjęcia:


Obrazek

pozdro

No to się rzeczywiście niewinnie ustawiłeś do zdjęcia. Ciekawe czemu akurat tam gdzie są nogi tej pani...
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 29.09.2008 08:29

Oksanka napisał(a):Oj Bazylku Bazylku :-)
A tobie tylko jedno w głowie :-)

Jednakoż fajnie to streściłaś...;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.09.2008 10:08

Janusz Bajcer napisał(a):
A dziękuję :wink: za zaproszenie , ale nie skorzystam piotrulexie
Ja naprawdę jestem tekstylny, a partnerka jeszcze bardziej.

Pozdrawiam i życzę udanej "Nocy naturystów"


wiem, wiem

zaproszenie jednak caly czas aktualne

my i tak tylko tam saunujemy a inaczej jak na golasa lub owinieci recznik po prostu tego sie nie robi

Tobie sauna pewnie dobrze by zrobila a paradowac na basenie z golym tylkiem nikt nie bedzie kazac ...

Lubimy saune tylko w Toruniu z ntym tematem jest lipa wiec jak doszly nas sluchy, ze beda takie imprezy i to poznym wieczorem/ w nocy to czym predzej sie zapisywalismy

przygaszone swiatlo, cicha muzyczka, ogolny spokoj - taki kompleks saunowy i basenik to istna rozkosz

naprawde polecam
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Janniko

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 29.09.2008 15:16

Janniko lubi robić sensacje z niczego.... Gołej baby nigdy wcześniej nie widziałeś?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2009 11:03

Ciekawa stronka dla naturystów "spolszczona" przez Google translate
simon29de
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.03.2009
Kto jedzie z nami?

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon29de » 06.04.2009 14:01

Witamy! Jesteśmy z Rybnika i okolic. W roku 2009 planujemy wyjazd do Chorwacji w okolice Porec.

Przyznam ze jeszcze nie bylismy w Chorwacji. Mamy juz pewne doswiadczenia naturystyczne gdyz rok temu bylismy w Hajduszoboszlo na Wegrzech i jak pewnie wiecie jest tam ogromny aquapark a na jego terenie ejst wysepka dla naturystów na ktorej mozna robic rozne rzeczy
Bardzo chetnie poznamy osoby ktore wybieraja sie takze do Chorwacji w roku 2009. Planujey wyjazd okolo 12 lipca - termiin jest do ustalenia. Milo by bylo wybrac sie w wiekszej grupie.

Jestesmy osbami otwartymi i bezposrednimi i bardzo chetnie poznamy osoby o podobnych upodobamiach
Pozdrawiamy
Nasze gg 3026747
Adres email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Anna i Szymek
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Kto jedzie z nami?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 06.04.2009 20:45

simon29de napisał(a):[.......]


Czy poprzednie Twoje posty o tej samej treści można już usunąć :?:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=361 ... ht=#361108
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=361 ... ht=#361107
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=361 ... ht=#361106
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=361 ... ht=#361105
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=361 ... ht=#361103

Po raz kolejny napisałeś taki sam post :roll: a na forum obowiązuje regulamin a upominany już byłeś w tym wątku ale jak widać nic to nie poskutkowało :? i dalej robisz to samo, a śmietnika z forum robić nam tu nie będziesz :evil:

Obrazek

Zasady powinieneś znać ... są takie same jak w piłce nożnej 8)
Ostatnio edytowano 06.04.2009 20:58 przez jorgus111, łącznie edytowano 1 raz
simon29de
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon29de » 06.04.2009 20:51

jeszcze prosze nie usuwac.
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 08.04.2009 08:36

witam,
powedzcie mi panowie co ma wspólnego naturyzm z zamieszczaniem cudzych fotek w internecie????????????????????
dajcie swoje....
nie pozdrawiam .
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.04.2009 13:23

bogdan63 napisał(a):witam,
powedzcie mi panowie co ma wspólnego naturyzm z zamieszczaniem cudzych fotek w internecie????????????????????
dajcie swoje....
nie pozdrawiam .


umieszczanie cudzych fotek w necie ma tyle samo wspolnego z naturyzmem co wstawianie w net swoich fotek ...

tyle samo czyli NIC :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Naturystyczna Chorwacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone