Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 16:04

Jezevac
9,40E + 1,0E (taksa) + 19,60E (parcela z prądem) = 71,60E za noc za 5 osób.

Maslinik:
7,33E + 14,66E (parcela z prądem) +3,33E (samochód) 1,10E (taksa) = 60,14E za noc za 5 osób

Jedziecie w szczycie sezonu, możecie się zdziwić w temacie dostępności miejsca.

Kozica k. Senj:
6,50E + 1,20E + 13,60E = 52,1 E za noc za 5 osób.
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 16:22

Super, dzieki wielkie! Jednoczesnie mega mnie zmartwiles tymi cenami. Jeszcze takie pytanko.. nie daloby sie zamiast 5 podac np 3 osoby, sprawdzaja to jakos? :D tak, wiem, kombinowanie. Ale albo tniemy koszty albo rezygnujemy
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.08.2016 16:23

rav119 napisał(a):No ja wlasnie pierwszy raz pod namiot. Nie widzi mi sie placic za namiot tyle co za apartament. Powiem szczerze, mamy po 21 lat i jedziemy na weekend pod namiot i zeby bylo jak najtaniej. Chcemu sie tylko gdzies przespac pod namiotem, wziac prysznic, skorzystac z pradu i cos ugotowac.
To w tym Jezevacu ile by finalnie bylo za namiot, 5 osob i samochod? Bo w cenniku jest tylko cena za osobe i tyle, nic nie wspominaja o dodatkowych oplatach


Tak to wygląda cenowo...
Nie jest tak, jak niektórym się wydaje, że pod namiot jedzie się dlatego, żeby było taniej...często nie jest taniej. Oczywiście, gdyby rozpatrywać jakieś mega drogie apartamenty to taniej będzie, ale w innym wypadku: porównywalnie.
My jeździmy, bo lubimy campingowe życie 8) - ale płacimy np w tym roku 42 euro za dobę (w ubiegłym roku 47 euro), na niezbyt dużych campingach, ale nowych. Najtaniej płaciliśmy w Supetarze - to było 120 kun za dobę, ale tego campu już nie ma :roll:
Rozumiem, że nie zależy Wam na luksusach, ale na campie zaoszczędzić się raczej nie da...

Ja rozumiem cennik campu Jezevac tak:
zapłacicie 5 x 9,40 euro
plus za parcelę bez prądu 10,60 lub 19,60 za parcelę numerowaną z prądem
cena parceli obejmuje : samochód i namiot (myślę że jeśli namiotów będzie więcej niż jeden może zostać doliczona jakaś kwota za dodatkowy namiot) i prąd w przypadku parceli Standart
taksa: 1 euro/osoba plus eco tax 1 kn (ok 0,15 euro)

więc razem:
w przypadku parceli tańszej 63,35 euro za dobę (niecałe 13 euro od osoby)
w przypadku parceli z prądem 72.35 euro za dobę (ok 14,5 euro od osoby)

To cena bez doliczenia dodatkowego namiotu.

Nie wiem na ile oni trzymają się regulaminu, ale na stronie jest info:
"Minimum stay per pitch is 2 nights, between 09 July and 28 August 5 nights."
A Wy wybieracie się teraz, tzn przed 28 sierpnia? Weźcie to pod uwagę.

Pozdrawiam :papa:

P.S. Myślę, że można znaleźć tańszy mały camp na wybrzeżu, może np Ujca koło Senj?
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 16:26

Kurde mac. To jak bedziemy chcieli na 1 noc to nas nei wpuszcza? Eh, chyba zaraz cały misterny plan pojdzie na spacer
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.08.2016 16:29

rav119 napisał(a):Kurde mac. To jak bedziemy chcieli na 1 noc to nas nei wpuszcza? Eh, chyba zaraz cały misterny plan pojdzie na spacer

Nie wiem....nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale jeśli mają pełne obłożenie i trzymają się regulaminu to pewnie nie :?
Na tych mniejszych campach zdecydowanie łatwiej się dogadać - nie ma takich ścisłych reguł.
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 16:41

Ja bym nie kombinował z podawaniem 3 osób, bo to ma być wypoczynek, a nie stresik i problemy.

Jeszcze nie zdarzyło mi się być na jednym campingu więcej niż 3 noce ;) Nikt nigdy nie robił mi problemu z tytułu np 1 nocy noclegu. Grzecznie, uprzejmie - i wszystko da się ogarnąć. Łatwo się porozumiewać po angielsku na campach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 16:50

Captor napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a): Już pisałem - na Jeżevac 9.40 jest tylko za osobę :idea:


A nie jest tam jeszcze + 10,60E za możliwość postawienia namiotu + 1E taksa?

Pisałem, że w cenie 9,40 jest tylko za osobę i trzeba jeszcze zapłacić za parcelę.
Taksa klimatyczna 1 euro od osoby jest na wszystkich kempingach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 16:53

AniaJ. napisał(a):P.S. Myślę, że można znaleźć tańszy mały camp na wybrzeżu, może np Ujca koło Senj?

Na Krk też są tańsze niż Jeżevac.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 16:57

Captor napisał(a):Tego też się "obawiałem". Dużo bardziej smakują mi dania z prawdziwego grilla a nie z patelni z pretensjami, ale nie można mieć wszystkiego.

Nie grilowałem w Chorwacji, nie używałem patelni z pretensjami (choć nie wiem co to znaczy :roll: )
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 17:02

Janusz Bajcer napisał(a):Nie grilowałem w Chorwacji, nie używałem patelni z pretensjami (choć nie wiem co to znaczy :roll: )


Patelnia grillowa :) Takie g* którego się używa, żeby jedzenie było bardziej suche i miało wzorek mający służyć oszukiwaniu pozostałych zmysłów.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 17:04

Nie używam tego wynalazku :idea:
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 17:13

Janusz, jakie na przykład?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.08.2016 17:29

AniaJ. napisał(a):
rav119 napisał(a):Kurde mac. To jak bedziemy chcieli na 1 noc to nas nei wpuszcza? Eh, chyba zaraz cały misterny plan pojdzie na spacer

Nie wiem....nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale jeśli mają pełne obłożenie i trzymają się regulaminu to pewnie nie :?
Na tych mniejszych campach zdecydowanie łatwiej się dogadać - nie ma takich ścisłych reguł.

Na kempingach gdzie podają minimalną ilość dni pobytu to na krótszy pobyt albo nie przyjmą albo doliczą dodatkową opłatę. Niestety... szkłem d...y nie podetrzesz. Jeśli chcecie jechać w najbliższy czwartek to musicie wiedzieć że w Cro 15 sierpnia też jest dniem świątecznym więc Chorwaci też mają długi weekend, poza tym wysoki sezon.
Z jednej strony kombinujesz jak najmniej wydać na nocleg, jak przemycić np.2 osoby a z drugiej tyle km na zaledwie 3 dni, gdzie koszt dojazdu to nie tylko paliwo przecież.
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 17:41

Stwierdzilismy, ze warto zrzucic sie na paliwo, winiety i austostrade w chorwacji po 250zl i pojechac po taniosci pod namioty. Ale nie powiem, zdziwilem sie cenami. Niestety wiecej czasu nie mamya budzet ograniczony
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 17:57

rav119 napisał(a):Janusz, jakie na przykład?

Pytasz o kempingi czy wynalazki :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone