Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

najpiekniejszy mezczyzna zyjacy na świecie

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.03.2008 13:30

Krystof napisał(a):halo halo, ja jestem wyżej :evil:


Krzysztofie - aklamacja dla Ciebie jak najbardziej aktualna, Adaś po Tobie wkleił "konia "i dla niego było stanowcze nie :!: :!: :!:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 13.03.2008 14:02

Niezły spamerski wątek :lol: chwila oddechu między Kosovem a Milosevicem :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.03.2008 14:36

Najpiękniejszy mężczyzna bez pięknej asystentki nic nie warty :wink:

Panowie - wybierajcie sobie :lol: :papa:
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 13.03.2008 15:03

Andrew Golota
Obrazek
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.03.2008 15:25

eee tam - on ma tylko jedno, ja mam takie dwa ;@)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.03.2008 16:39

Maciej napisał(a):Niezły spamerski wątek :lol: chwila oddechu między Kosovem a Milosevicem :wink: :lol:

Ja osobiście wolę tego typu wątek nawet jakby to miało być klasyczne "sra...ie w banie" :wink: niż skakanie sobie do gardeł jak w zacytowanym przez Ciebie wątku o np. Kosovie.
"Dyskutantom" w w/w wątku pasuje tylko dać do ręki kałacha to się pozabijają w sekundę :lol:....tylko w imię czego tak się obrzucać wzajemnie błotem :?: :roll: :lol:
ja natka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja natka » 13.03.2008 21:53

Piotrek_B napisał(a):Musimy Dallas poprosić o zmianę tematu tego posta na "Między nami narcyzami" :lool: :lol: :lool:


jestem za :wink:
coraz bardziej mi się podoba to typowanie typów przez panów :lol:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 14.03.2008 10:40

Janusz Bajcer napisał(a):Najpiękniejszy mężczyzna bez pięknej asystentki nic nie warty :wink:

Panowie - wybierajcie sobie :lol: :papa:


Mój już wybrał,ponad 20 lat temu i ciągle mu pasuje :D i nawet kawę potrafi zrobić :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 14.03.2008 11:02

Ja osobiście wolę tego typu wątek nawet jakby to miało być klasyczne "sra...ie w banie" niż skakanie sobie do gardeł jak w zacytowanym przez Ciebie wątku o np. Kosovie.
"Dyskutantom" w w/w wątku pasuje tylko dać do ręki kałacha to się pozabijają w sekundę ....tylko w imię czego tak się obrzucać wzajemnie błotem


e tam, Piotrek_B, o czym mowa ... kiedyś to były wątki ... człowiek z wypiekami czytał, jak się pani w A8 z kartoflami w bagażniku i jakimś rozładowanym lapsem droga pogubiła, czy coś w tym stylu :lol:

pamiętacie temat: "pomocy" i późniejsze udowadnianie (fotorelacja), że "ona" na prawdę jest na Istrii? hmmm, aż miło powspominać ...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.03.2008 17:25

A Wielgus??!! To było niezłe... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2008 21:57

Krystof napisał(a):...e tam, Piotrek_B, o czym mowa ... kiedyś to były wątki ... człowiek z wypiekami czytał, jak się pani w A8 z kartoflami w bagażniku i jakimś rozładowanym lapsem droga pogubiła, czy coś w tym stylu :lol:...., aż miło powspominać ...

Krzysiek, fakt temat ziemniaków na granicy austriackiej to jeden z wątków wszechczasów :lol: :lool: :lol: - no to przeżyjmy to raz jeszcze :lool: to trzeba zachować dla potomnych :lol:

Sławomir Wocial napisał(a):...A Wielgus??!! To było niezłe...

Sławek - też kultowa lektura :lol: Nie wiem tylko co się z nią stało bo nie moge jej odszukać w archiwum. Jest tylko kontynuacja dyskusji czyli "reaktywacja" ale to już nie to samo :wink:

Pozdrav :papa:
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 14.03.2008 22:37

Piotrek_B napisał(a):
Krystof napisał(a):...e tam, Piotrek_B, o czym mowa ... kiedyś to były wątki ... człowiek z wypiekami czytał, jak się pani w A8 z kartoflami w bagażniku i jakimś rozładowanym lapsem droga pogubiła, czy coś w tym stylu :lol:...., aż miło powspominać ...

Krzysiek, fakt temat ziemniaków na granicy austriackiej to jeden z wątków wszechczasów :lol: :lool: :lol: - no to przeżyjmy to raz jeszcze :lool: to trzeba zachować dla potomnych :lol:

Sławomir Wocial napisał(a):...A Wielgus??!! To było niezłe...

Sławek - też kultowa lektura :lol: Nie wiem tylko co się z nią stało bo nie moge jej odszukać w archiwum. Jest tylko kontynuacja dyskusji czyli "reaktywacja" ale to już nie to samo :wink:

Pozdrav :papa:


rozbawiliście mnie do łez ... :lol: :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
najpiekniejszy mezczyzna zyjacy na świecie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone