napisał(a) PETERENZO » 21.03.2012 00:16
Dostałem również materiały w tym roku niewiarygodnie szybko - niecały tydzień.
PYTANIE
Od razu pytanie? Czy ktoś wie jak wygląda autostrada w kierunku Dubrovnika?
Z aktualnej mapy i jej legendy wynika, że w 2012 oddano kolejny odcinek i można dojechać już do Ploce. To rzeczywistość czy plany?