napisał(a) Vjetar » 04.01.2013 09:43
napisał(a) weldon » 07.01.2013 12:06
napisał(a) ASIULA HK » 07.01.2013 17:48
napisał(a) auto_gt » 14.01.2013 00:57
napisał(a) Bea.ta » 14.01.2013 12:05
napisał(a) auto_gt » 14.01.2013 12:19
BeJur napisał(a):trzecie - zdecydowanie nic Cię tam nie rozprasza no może trochę podeptany lewy górny brzeg czwarte i piąte - tez fajne
napisał(a) Bea.ta » 14.01.2013 12:22
auto_gt napisał(a):mam je też w HDR - lepiej wygląda woda , jakbym miał filtr uv założony , może wieczorem wstawię do postu HDR
napisał(a) mirko » 14.01.2013 19:12
napisał(a) ASIULA HK » 19.01.2013 21:08
napisał(a) ASIULA HK » 09.02.2013 22:40
napisał(a) Bea.ta » 09.02.2013 23:31
napisał(a) ASIULA HK » 24.02.2013 19:01
napisał(a) Z » 24.02.2013 23:11
napisał(a) danielZS » 25.02.2013 22:29
napisał(a) danielZS » 25.02.2013 23:00
Powrót do FotoCroClub - dyskusja