Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Na łódkę lornetka czy luneta - monookular ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smoki3
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki3 » 29.02.2020 19:07

Na łódkę lornetka czy luneta - monookular ? Pewnie używacie jakiegoś sprzętu. Ja używałem przez kilka lat lornetki. Jednak wydaje mi się mało poręczna i coraz bardziej podczas pływania odchodzi w kąt. Dla tego zacząłem się skłaniać nad monookularem. Jeśli macie jakieś doświadczenie w używaniu podzielcie się nim. Pozdrawiam.
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.02.2020 19:23

Używamy lunety 16*52, sprawdza się. Lornetkę mamy i nie używamy
smoki3
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki3 » 02.03.2020 23:07

Nabyłem lunetkę 50x52 zobaczymy :)

Takie coś:

https://pl.aliexpress.com/item/32862504 ... web201603_

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019