Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Motocyklem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nympha
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2004
Motocyklem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nympha » 17.06.2004 12:24

Może podłączy się jakaś ekipa motocyklowa do wyjazdu do Chorwacji, albo ja z moim chłopakiem podłączymy sie do ekipy :D
Planujemy wyjazd na przełomie lipca i sierpnia, jezdzimy Hondą CBR XX, może sie ktoś znajdzie :?: :?: Gdzie ci motocykliści!!! :twisted:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 17.06.2004 12:32

Mój tata (59 lat) chce jechać z kolegą mniej więcej w tym terminie, Jamaha R 1.
Nympha
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nympha » 17.06.2004 12:36

ja mam 24 a moj facet 28, raczej szukamy zbliżonych ludzi do naszego wieku, ale dzieki za info
Pozdrawiam
Wo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wo » 27.06.2004 19:52

Czy ten termin nie podlega negocjacji ?
Planuje wyjazd motocyklem, ale nieco wczesniej - okolo 10 lipca na okolo dwa tygodnie.
Poki co nie mam towarzystwa i chetnie podlaczylbym sie.

Pytanie dodatkowe - w jakie rejony planujecie jechac ?

pozdrawiam
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 28.06.2004 09:18

Nymfa czy ty sie nie orjentujesz ze wszrod motocyklistow wiek nie gra zadnej roli, albo sie jest motocylkista albo nie :lol: :lol: :lol:
Starsi motociklisty to ludzie co ten sposob zycia i rock uprawiaja od dawna 8) 8)
..rozumiem tylko rodzicow sie nie wibiera a z kim sie pojedzie na wczasy trzeba wybrac, tylko tak troche bronie ojca ewi. :wink: :wink:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 28.06.2004 09:27

Leon napisał(a):Nymfa czy ty sie nie orjentujesz ze wszrod motocyklistow wiek nie gra zadnej roli, albo sie jest motocylkista albo nie :lol: :lol: :lol:
Starsi motociklisty to ludzie co ten sposob zycia i rock uprawiaja od dawna 8) 8)
..rozumiem tylko rodzicow sie nie wibiera a z kim sie pojedzie na wczasy trzeba wybrac, tylko tak troche bronie ojca ewi. :wink: :wink:

Dzięki Leon! :lol: Mój ojciec jest bardzo równy!
XT600
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 12.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) XT600 » 28.06.2004 10:31

Nympha napisał(a):Może podłączy się jakaś ekipa motocyklowa do wyjazdu do Chorwacji, albo ja z moim chłopakiem podłączymy sie do ekipy :D
Planujemy wyjazd na przełomie lipca i sierpnia, jezdzimy Hondą CBR XX,


elo,

Ja jade z dziewczyną, start planujemy wstępnie na 3 lipca (ale moze ulec niewielkiej zmianie) Choć za CBR to pogonić raczej rady nie damy, bo XT to nie wyscigówka :) - ale chyba spotkalismy sie jush na innym forum w tej sprawie!? Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi!
tomek
Nympha
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nympha » 28.06.2004 12:29

Niestety termin nie podlega negocjacji, nie da rady go zmienić.
Ja wcale nie chciałam nikogo urazić z tym wiekiem, po prostu ludzie maja inne możliwosci, zachcianki i sposoby spędzania wolnego czasu w różnym wieku.
Pozdrawiam

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Motocyklem do Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone