Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Motocykle - Chorwacja.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006
Motocykle - Chorwacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 22.11.2006 13:02

Witam,
proponuję żeby stworzyć temat cro - moto :) Czyli wszystko co się wiąże z wyjazdem na moto do cro i jazdy jednośladem po tym kraju.
Mile widziane wszelkie spostrzeżenia, rady, propozycje wspólnych wyjazdów, uwagi dotyczące sewisów i warsztatów w cro itp.
Słowem temat otwarty dla fanów dwóch kólek i śmigania na nich na południu :)
Ja sam wybierałem się w tym roku, ale skończyło się na samochodzie. W następnym jestem już zdeterminowany.
pozdrawiam
damian
GSX750 ES
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 13.12.2006 10:36

Właśnie przeczytałem na plreclach, jak można załatwić sobie w miarę tanio transport moto do cro i z powrotem.
Otóż ponoć dobrze jest wywiedzieć się w firmach spedycyjnych o tiry jadące po załadunek itp. i wtedy nie są to wygórowane ceny, a na pewno nie takie jak poruszany już tu wątek DHL-u, czy innej firmy kurierskiej.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone