Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moj Zagrzeb

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002
Moj Zagrzeb

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 12.10.2002 15:46

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0UAAAAIMZjOl9q9v8rEMCNoDjGmxUgOgiq59QTJc3QlnqdyyP50VU8YPqeKqybbefCWSkMckNknEmSgojO!SnVRc0qC4UKjMdRyrDT*LPscylACYgp3a2L28AcgB0AC4A/ban-jela%C4%8Di%C4‡.JPG[/img]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 12.10.2002 16:19

Co by nie powiedzieć - Zagrzeb jest ładny...
Pozdrowienia :wink: ,
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 12.10.2002 22:01

Trzeba prziznac ze dominika wprowadza na ten forum nowe klimaty.
Gratuluje i popieram
jaam
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 25.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaam » 14.10.2002 09:31

Bardzo fajne :D
Pozdrawiam :P
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 14.10.2002 15:41

Wracajac z tegorocznych wakacji zajrzałem na parę godzin do Zagrzebia i mówiąc szczerze miasto raczej średnio mi się spodobało, na Twoich fotkach wygląda zdecydowanie lepiej :)
Tak na marginesie myślalem ze Zagrzeb jest trochę większy-rozleglejszy-mam subiektywne odczucie że nie jest większy powierzchniowo niz mój Poznań a mieszkanców według statystyk ma prawie 2x tyle.
PZDR :D
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 14.10.2002 20:40

zagrzeb ma sluzbowo jakies 750 tys. ludzi, jest np. duzo mniejszy od warszaway i to mi sie bardzo podoba i ladniejszy, o wiele. moze nie wudziales calego miasta. no coz ja w poznaniu nie bylam takze nie moge porownywac :(
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 14.10.2002 20:58

Pewnie że nie widziałem całego bo nie mogłem(kilka godzin) dlatego piszę że Zagrzeb uchwycony na Twoich fotkach robi zdecydowanie przyjemniejsze wrazenie :wink: .
Co do wielkosci to co napisałaś wiele wyjaśnia, byłem przekonany ze Zagrzeb ma spokojnie ponad 1 mln mieszkańców ale jak 750 tys to rożnica z Poznaniem nie taka duza (niespełna 600 tys). i moze zniknąć w zabudowie. najbardziej zazdroszczę Ci tego ze nad Adriatyk masz 200-300 km czyli w zasiegu weekendowych wypadów.
Teoretycznie lepiej byłoby mieszkac w Splicie ale myslę że mając morze na codzień nie doceniałby się go tak-syndrom naszych górali czy mieszkajacych nad morzem. A Zagrzeb to tak akurat, klimat bardziej Polski czyli wybrzeże ze swoja odmiennoscią choć na wyciagnięcie ręki nie traci na atrakcyjnosci.
PZDR :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone