Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

"Mój pierwszy raz" czyli pierwsze Wakacje w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coolibeer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 12.06.2018 13:29

No to i Ja opiszę pierwszą drogę na upragnione Wakacje do Chorwacji. Wszystko miało miejsce w roku 2016. Zacznijmy od tego że przez 7 lat odmawiałem wyjazdu bo za daleko za drogo itp. ale wreszcie się zebrałem i zabrałem rodzinkę. Szwagier zapewniał 11 lat już tam spędzają Wakacje trasę ma obcykaną no to jedziemy...

Ruszamy z Łasku i szybki postój w Częstochowie. Lecimy dalej. Po przekroczeniu granicy Polsko - Czeskiej jedziemy przepisowo 60 km i już mam dosyć. Roboty drogowe, ograniczenia 30-50 /h. Masakra. Lecimy dalej Żylina-Bratysława jakoś leci. Następnie Węgry i widzę że Szwagier znowu unika autostrad by zaoszczędzić na drodze. Mnie już skręca. Jedziemy dalej. Dziecku mojemu się podoba całą noc nie śpi z wrażenia. Mijamy Węgry i jesteśmy już w Chorwacji. Przekraczamy Granicę w Latenye i jedną nogą już mamy Wakacje ale...

Autostrada Chorwacka koszmar. Jedziemy autostradą z prędkością 20-50/h upał, parkingi zawalone, na bramkach korki. Myślę co ja tu robię :) Podobno tunel na Słowenii zamknięty i wszystko leci Chorwacką Autostradą.

Po 23 godzinach jesteśmy w Grebasticy. Mówię do siebie odpocznę i wracam bo mam dosyć :) Wypiłem chyba skrzynkę piwa i poszedłem spać. rano wstaję emocje opadły i się zakochałem drugi raz. Raz w Żonie mojej drugi raz w Chorwacji. I już tak zostało. Po roku czasu wróciłem. Weekend Majowy 2017 Czarter Jachtu Oceanis 50 La Stella i tym razem Chorwacja od strony Wody. Szybki dojazd Autostradami 16 godzin i byliśmy na miejscu.

Kolejny rok i kolejny raz Chorwacja. Mam nadzieję że wyjazd będę relacjonował na forum w nowym temacie lub kontynuował w tym. Jak osiągnę możliwośc publikacji linków z filmami mojej produkcji to umieszczę je tutaj

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 13:46

Chorwację albo się kocha, albo nienawidzi. :smo:
Jadę w tym roku po raz 15-ty.
coolibeer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 12.06.2018 13:56

Janusz Bajcer napisał(a):Chorwację albo się kocha, albo nienawidzi. :smo:
Jadę w tym roku po raz 15-ty.

Trochę prawdy w tym co mówisz jest. Nienawidziłem jeden dzień i kocham do dziś :)
Loraq12
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 12.06.2018 14:41

Ja w tym roku juz byłem w Cro w styczniu, służbowo ale zwiedziłem Zagrzeb porządnie. W tym roku nie mielismy jechać do CRO, tylko na laa inclusive , jednak..... jedziemy do CRO, 4 raz z tego 3 raz na miesiąc :D :D :D :D
zielak3
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 12.06.2018 14:50

Mnie znajomek namawiał 3 lata bym się z nim wybrał. To samo-bo daleko itd. Raz z nim pojechałem.... I się zakochałem. Byłem już 4 razy. Teraz miałem przerwę dwuletnią. Dzieci chciały polskie morze. Masakra środek lata i w najgorętszej chwili 18 stopni. W zeszłym roku Albania. To nie to. PRL lata 80. Beton. Plaże przepiękne...ale tylko plaże. W tym roku wracam do cro.
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 21:19

Z chęcią zobaczę Wasz pierwszy pobyt w Cro. Jak go zrelacjonujesz, to ten majowy na jachcie również opisz i wrzuć jakieś fotki. Filmiki oczywiście również są interesujące, ale fotki to fotki :D :D
coolibeer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 13.06.2018 22:40

agata26061 napisał(a):Z chęcią zobaczę Wasz pierwszy pobyt w Cro. Jak go zrelacjonujesz, to ten majowy na jachcie również opisz i wrzuć jakieś fotki. Filmiki oczywiście również są interesujące, ale fotki to fotki :D :D

No to zanim wyjadę w kolejną podróż to zrelacjonuje dwie poprzednie. Pierwszą opiszę w tym temacie.

A więc jak już wyżej napisałem wybraliśmy się wreszcie do Chorwacji na Wakacje jak każdy :)

Szwagier ze Szwagierką od 9 lat w to samo miejsce no to jedziemy z nimi.

Trasa jak zwykle po myśli Szwagra...

Opłotki... omijanie płatnych odcinków... częste postoje... wszystko czego nie lubię i nienawidzę :)

O podróży nie będę pisał tylko nadmienię że jechaliśmy taką drogą ( Łask-Cieszyn-Czadca-Żylina-Bratysława-Szombathely-Kaszthley-Latenye-Grebastica)

no i po 24 godzinach dojechaliśmy na miejsce. Zimne piwko i w myślach mówię nigdy więcej...

no i po jednej nocy zmieniłem zdanie

Opis co zwiedziłem gdzie byłem zrecenzuje i zdjęcia wkleję w czasie dzisiejszych meczyków ;)
coolibeer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 19:13

Kurcze problem mam ze zdjęciami. Za dużo zajmują. Nie ma jakiejś optymalizacji zdjęć przy wklejaniu na forum? Muszę pomyśleć o jakimś serwerku na zdjęcia

W ramach tego wkleję filmik tylko proszę się nie śmiać ;)
Ostatnio edytowano 04.07.2018 19:11 przez coolibeer, łącznie edytowano 1 raz
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 30.06.2018 14:43

Jakoś przegapiłam tą relację, dosiadam się :)
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 30.06.2018 15:38

coolibeer napisał(a):Kurcze problem mam ze zdjęciami. Za dużo zajmują. Nie ma jakiejś optymalizacji zdjęć przy wklejaniu na forum? Muszę pomyśleć o jakimś serwerku na zdjęcia

Cześć , Michał , na forum optymalny rozmiar zdjęcia 800 x 600 pixeli , ja zmniejszam zdjęcia za pomocą InfranView ale to może być dowolny program graficzny , potem wrzucam jako załączniki . Przedtem korzystałem z Fotosika .

Pozdrawiam
Piotr
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 30.06.2018 16:02

Hej :papa: W następnym filmiku więcej się uśmiechajcie, bo jakieś takie poważne miny macie :lol:
Ja też popatrzę :P
shaman72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 01.07.2018 08:57

Zasiadam i ja... :wink: :papa:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.07.2018 09:04

Też chętnie poczytam
coolibeer
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 04.07.2018 19:10

NIestety szkoda nawet pisać....

relacji nie będzie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2018 20:38

coolibeer napisał(a):NIestety szkoda nawet pisać....

relacji nie będzie :)

8O

31081424_820941674757666_8393803707837317120_n.jpg

Trudno :(
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019