Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mlini - mapa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
konrad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.06.2003
Mlini - mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) konrad » 07.07.2013 14:13

Witam,
wybieram się w tym roku do Mlini i dostałem namiary na kilka kwater. Nie chcę wynajmować gdzie popadnie i dlatego chciałbym znać lokalizację tych kwater. Czy ktoś dysponuje planem / mapą Mlini z nazwami ulic? Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie.
Pozdrawiam,
te kiero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 7892
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.07.2013 10:00

może tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
konrad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) konrad » 08.07.2013 12:04

dzięki,
znalazłem ulicę na której mi zależało: niestety jest bardzo blisko Jadranki, co prawda poniżej i sam apartament jest oddzielony od niej jakimiś drzewami i krzewami, ale obawiam się, że będzie hałas :(
chyba jednak nie pojadę w tym roku...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojeChorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018