Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mł.małzeństwo nat.szuka znajomych osób

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.01.2016 22:24

cropag napisał(a):
BigDaniel napisał(a):
AlAn_K napisał(a):na Hvar - ja! Przekonałeś mnie :)


My też myślimy o Hvarze, ale macie bardziej sprecyzowane propozycje? Gdzie konkretnie? W jakim rejonie wyspy są plaże oficjalne lub nieoficjalne FKK? Gdzie szukać fajnych zatoczek do gołodupcowania z w miarę dobrym dojazdem samochodem? Pewnie ktoś był na Hvarze, więc proszę o informacje.

cropag


Czytać ! wystarczy poczytać, ręce opadają 8O
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 19.01.2016 22:28

Rowniez napisalem prywatna wiadomosc.

Czekam na odpowiedz.
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 21.01.2016 21:09

bluesman napisał(a):
cropag napisał(a):
BigDaniel napisał(a):
AlAn_K napisał(a):na Hvar - ja! Przekonałeś mnie :)


My też myślimy o Hvarze, ale macie bardziej sprecyzowane propozycje? Gdzie konkretnie? W jakim rejonie wyspy są plaże oficjalne lub nieoficjalne FKK? Gdzie szukać fajnych zatoczek do gołodupcowania z w miarę dobrym dojazdem samochodem? Pewnie ktoś był na Hvarze, więc proszę o informacje.

cropag


Czytać ! wystarczy poczytać, ręce opadają 8O


Niepotrzebnie nabijasz ilość postów takimi wpisami. Nie masz nic do powiedzenia w sprawie, o którą pytałem - to nie odzywaj się. Użytkownicy piszą, że wybierają się na Hvar - to chyba normalne, że pytam gdzie są fajnie miejsca FKK, bo nie znam tej wyspy. Co w tym takiego, że aż Ci opada? (a nawet ręce też!) :papa: :papa:
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 23.01.2016 19:57

Ni cropag obraził sie na daniela i odwrotnie i jak się spotkaja na hvarze, będzie wesoło. Czyli pogodza się przy rakiji :-D
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 23.01.2016 20:56

Ja?? :-D Ja w tym nie biore udzialu :-D

Cropag odpisal na prywatna wiadomosc :-D Wszystko jest ok :-D
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.01.2016 23:39

cropag napisał(a):Niepotrzebnie nabijasz ilość postów takimi wpisami. Nie masz nic do powiedzenia w sprawie, o którą pytałem - to nie odzywaj się. Użytkownicy piszą, że wybierają się na Hvar - to chyba normalne, że pytam gdzie są fajnie miejsca FKK, bo nie znam tej wyspy. Co w tym takiego, że aż Ci opada? (a nawet ręce też!) :papa: :papa:


Na taki tekst (zwłaszcza ten poniżej pasa, który nie był dowcipny) nawet nie chce mi się odpowiadać żyj w przekonaniu, że jesteś the best :papa:
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 14.02.2016 22:48

No to kto jedzie z nami?? :-D

Ps. Tak zeby ruszyc temat.. ..
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 14.03.2016 17:17

Jak juz wpisalem kalendarz, najwcześniej po 22 lipca
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 09.04.2016 17:54

AlAn_K napisał(a):Jak juz wpisalem kalendarz, najwcześniej po 22 lipca



My ciagle nie wiemy jaki dokladnie bedzie termin wyjazdu. Czy to bedzie 8 lipca tak jak planujemy czy wyjdzie tygodniowy poslizg.

Tak czy inaczej. Rowery gotowe do wyjazdu :-D
Auta dalej brak bo nic nie ma w okolicy a juz mam dosc jezdzenia i ogladania zlomow.

No i rownie wazne dotyczace tematu. Brak chetnych na wspolny wyjazd. Nie liczac Ciebie AIAan_K :-D Tylko ze nam terminu sie nie moga zgrac.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 09.04.2016 23:23

BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 30.04.2016 07:58

Witam. To juz prawie maj a tu cisza w temacie jak i zarowno w innych tematach. Chyba wszyscy sie wystraszyli i zrezygnowali z Chorwacji na rzecz Polskiego Bałtyku :-D

A do wyjazdu pozostały tylko ledwie ponad dwa miesiace.
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 25.05.2016 20:39

zgrywaj termin, bo tylko we dwóch zostaliśmy na polu bitwy :), z właszcza, że samochód wymieniony, platforma na hak (rowerowa) zakupiona, ponton gotowy, namiot - 6 , chyba na wszystkie sprzęty do garażowania :), może być ciekawie
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 26.05.2016 12:01

Zapowiada się bardzo ciekawie :-D Ja również auto zmienione, namiot zmieniony na bardziej przewiewny, platformy na rowery na razie brak ale trzecia tablica rejestracyjna wczoraj odebrana :-D My Maksymalnie możemy przeciągnąć wyjazd od 15 lipca ale i tak jesteśmy nastawieni na 8 lipiec. A u was nie da sie nic wykombinować z terminem?? Tak aby sie zgrać na wspólny wyjazd 15 lipca z Polski i 16 na miejscu??? Pozdro!!!!
KrólJulian
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrólJulian » 27.05.2016 13:12

cześć,

jedziemy na chrowacje w lipcu (9 do 30), prawdopodobnie na valatie bo istotne dla nas jest żeby to było FKK, żeby była plaża z piaskiem i / lub baseny. szukamy rodzina chętna z dziećmi w wieku między 3 i 5 lat, żeby nasz syn miał z kim się bawić. jedziemy 3 tygodnie i sam z rodzicami może być dla niego długo. Jesteśmy trzy jednojęzyczne rodzina, ale póki co nasz syn mówi tylko po francusku i po polsku. do tej pory nie znaleźliśmy takich znajomych. jesteśmy trochę zdesperowani. czy ktoś może nam pomoc?

dziękuję
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 05.06.2016 21:54

Hej

Po ponad 2 latach przerwy od corocznych wyjazdów do Chorwacji odżywa u nas pomył wyjazdu - tym razem w trójkę - do tego pięknego kraju

W grę wchodzą wakacje 2017 więc jest jeszcze szmat czasu.. ale już powolutku zaczynamy się rozglądać zarówno za destynacją jak i za towarzystwem tak by nasz (wówczas trzylatek) miał się z kim bawić.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

:)



ZMIANA PLANÓW.

CELEM WAKACJI W TYM ROKU JEST CUXHAVEN (powrót po 7 latach)
Ostatnio edytowano 17.01.2017 23:24 przez cronaturki, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Mł.małzeństwo nat.szuka znajomych osób - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone