Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mikulov/ Znajmo

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
opalarek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.08.2014
Mikulov/ Znajmo

Nieprzeczytany postnapisał(a) opalarek » 01.09.2015 22:21

Które przejście polecacie na dzień dzisiejszy?? Z tego co wiem przez Znajmo jest dalej ale chyba lepsza droga.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2015 22:40

opalarek napisał(a):Które przejście polecacie na dzień dzisiejszy?? Z tego co wiem przez Znajmo jest dalej ale chyba lepsza droga.



ZNOJMO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Żeby nie umieć przepisać bez błędu nazwy z 6 literami, prostej jak konstrukcja cepa :!: 8)
Przejść granicznych miedzy Czechami a Austrią nie ma od 2007 roku, od wejścia Czech do strefy Schengen.
Możesz przejechać granicę między Mikulovem a Znojmem w kilkunastu miejscach.
Przez Znojmo jest dalej i droga jest gorsza, ale twój wybór
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.09.2015 09:03

Lednice napisał(a):Przez Znojmo jest dalej i droga jest gorsza, ale twój wybór


Do tego dochodzi brak możliwości zakupu winiety na Austrię (po stronie austriackiej) w nocy.
Jeśli nie interesują Cię żadne "atrakcje" Znojma to wal na Mikulov :oczko_usmiech: :mrgreen:
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 05.09.2015 19:02

Powitać. Jechałem przez znojmo 4 lata temu. Droga dobra, mało uczęszczana ale jakieś 30 km dalej niż przez mikulov. Jeśli masz już zakupioną wcześniej winietę na austrię to trasa godna polecenia jako alternatywa oczywiście.
Aha. Jeszcze uwaga do kolegi Lednice. Po co pisanie dużymi literami z wykrzyknikami. Kolega zrobił literówkę a ty piany dostajesz. Wrzuć pan na luz. Forum jest po to, żeby pomagać a nie pouczać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.09.2015 21:13

Ok

Pozdro dla mieszkańca miejscowości Sepchydofice
( literówka mi wyszła przypadkiem :D )

Sorry, ale przepisywanie najprostszych nazw z błędem to lekka przesada :D



PS: godna polecenia trasa dłuższa o 30 kilometrów :?: 8)
To tak jakby polecać komuś dojazd z Zebrzydowic do Cieszyna przez Skoczów :wink:

Myślę, że razem z didsem dość jasno wyjaśniliśmy, czemu NIE jechać przez Znojmo :D
Ale każdy ma wolną wolę i jak komuś piszę "nie jedź", to jest tylko moje zdanie. 8)
Zrobi ktoś, jak chce, ale przynajmniej nie powie, że nikt mu tego nie odradzał :D
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 06.09.2015 08:07

No panie Tadeusz. To co zrobiłeś z nazwą mojej wioski to istny majstersztyk. Co do trasy znojmo. Można ją wziąć pod uwagę jako alternatywę bo jak się jedzie przez Mikulov to wiemy. Mnie tak nawigacja poprowadziła i jechało się bardzo dobrze ale jest dalej.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone