Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Materiały i foldery o CRO 2009r.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007
Materiały i foldery o CRO 2009r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 31.01.2009 15:18

Witam wszystkich właśnie otrzymałem nowe katalogi, foldery i aktualną mapę samochodowo-turystyczną Chorwacji łącznie z informacjami o Campingach i cennik na 2009r. wszystko w formacie A4 na papierze kredowym z pięknymi zdjęciami i opisami poszczególnych regionów itp.
Podaję adres dla wszystkich chętnych:


Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji

00-675 Warszawa,
IPC Business Center,
ul. Koszykowa 54
tel.22 828 51 93
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.02.2009 12:12

hrehor napisał(a):Witam wszystkich właśnie otrzymałem nowe katalogi, foldery i aktualną mapę samochodowo-turystyczną Chorwacji łącznie z informacjami o Campingach i cennik na 2009r. wszystko w formacie A4 na papierze kredowym z pięknymi zdjęciami i opisami poszczególnych regionów itp.
Podaję adres dla wszystkich chętnych:


Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji

00-675 Warszawa,
IPC Business Center,
ul. Koszykowa 54
tel.22 828 51 93
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

...


wyslalem wlasnie na podany przez Ciebie adres maila z zapytaniem gdyz nie moge znalezc nigdzie miejsca na ich stronie gdzie zamawia sie takowe drukowane katalogi

moze ktos to widzi i pomoze ...
Ostatnio edytowano 02.02.2009 12:25 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.02.2009 12:18

Ten folder o campingach wynalazłem w necie w zeszłym roku - to tylko kwestia czasu kiedy pojawi się aktualny. Co do reszty to poszukam.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.02.2009 12:51

jak wysle sie im adres na podanego przez kolege maila to informuja ze wysla najnowszy pakiet ulotek. dzieki. ulotki juz zamowione dla nas i dla znajomych ktorych nakrecamy na wspolny wyjazd :D
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 03.02.2009 16:29

Piotrulekx - jak mnie pamięć nie myli, to jest też broszura o FKK: "Naturism"

Poszperałam na półce z "turystyką" - nie myli :)
Obrazek
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.02.2009 16:47

a to ja napisał(a):Piotrulekx - jak mnie pamięć nie myli, to jest też broszura o FKK: "Naturism"
Poszperałam na półce z "turystyką" - nie myli :)


wiem, wiem. akurat ta juz sciagnalem w pdf :D . tu akuat nic nowego. z roku na rok jest chyba identyczna ...

co u kolezanki robi ta ulotka? kiedys samemu sie zamawialo wedle zyczenie wiec pewnie wybor zestawu byl swiadomy :wink:

ps. ubolewam lecz ja niestety nie pamietam jakie kto ma preferencje wakacyjne lecz mam nadzieje, ze bedzie mi to wybaczone podobnie jak Janusz przymyka oko na brak kreseczek w mojej pisaninie :wink:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 03.02.2009 17:14

Jeździ się trochę na zloty cromaniaków - to się ma WSZYSTKO (naturyzm, łowiectwo, żeglarstwo, itp., itd. - choć akurat nie żegluję, nie poluję i nie opalam się w stroju Ewy :) )

Zajrzałam na ten wątek po Tobie - stąd taki a nie inny przykład.

Pozdraviam :)
Małgocha
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Małgocha » 05.02.2009 16:07

A to ja,
a możesz na jakiś czas pożyczyć wydawnictwa o żeglarstwie? Poszukuję takowych, bo w tym roku ponowne zwiedzanie Chorwacji jachtem.

Pozdrawiam :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.02.2009 16:37

Małgocha napisał(a):A to ja,
a możesz na jakiś czas pożyczyć wydawnictwa o żeglarstwie? Poszukuję takowych, bo w tym roku ponowne zwiedzanie Chorwacji jachtem.

Pozdrawiam :D


wyslij nam maila

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

takie zapotrzebowanie wraz ze swoim adresem korespondencyjnym a caly pakiet dostaniesz

:D
Małgocha
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Małgocha » 05.02.2009 17:42

Wielkie dzięki.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.02.2009 20:52

Wysłałem zapytanie w niedzielę a dziś wyjąłem ze skrzyneczki - wielkie dzięki Hrehor :D
dorasoft
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorasoft » 09.02.2009 14:25

W tym roku jakby trochę wcześniej niż w latach ubiegłych rozsyłaja aktualne foldery. Do mnie też właśnie dzisiaj dotarły.
Dzięki za przpomnienie hrehor.
beatrycze
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 16.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatrycze » 09.02.2009 23:03

Do mnie materiały tez dotarły jakieś 2 tygodnie temu. Myślałam , że o mnie zapomnieli bo zamówienie złożyłam jeszcze w ubiegłym roku, ale widocznie czekali na aktualne broszury. Była bardzo mile zaskoczona solidnością.
Z informatorów najbardziej ucieszyły się dzieciaki (4,5 roku) . W katalogu z kempingami błyskawicznie wyselekcjonowały te kempingi przy których był znaczek huśtawki (plac zabaw). :lol: :lol: Czyli pierwsza decyzja już podjęta. Wiemy gdzie nie jedziemy i gdzie ewentualnie możemy jechać :P :roll:
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 09.02.2009 23:19

Mnie też przysłali. Czekałem niecały tydzień. Ładnie wydane. Ciekawe rzeczy.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.02.2009 09:12

mi wczoraj minal tydzien i jeszcze nie dostalem. cierpliwie czekam :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Materiały i foldery o CRO 2009r.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone