Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marko Perkovic Thompson w Stonie

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008
Marko Perkovic Thompson w Stonie

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 11.06.2015 10:44

Wczoraj był koncert MPT w starym mieście w Stonie. Super wydarzenie choć wydaje mi się, że lekko niedoceniany przez samych Chorwatów. Udało się króciutkie spotkanie z artystą, kiedy podziękowaliśmy mu za koncert i oto on:
IMG_2.JPG
Załączniki:
IMG_1839_Bildgröße ändern.JPG
IMG_2095_Bildgröße ändern — kopia — kopia.JPG
IMG_2250_Bildgröße ändern — kopia (2).JPG
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2015 11:35

MWN napisał(a):Wczoraj był koncert MPT w starym mieście w Stonie. Super wydarzenie choć wydaje mi się, że lekko niedoceniany przez samych Chorwatów. Udało się króciutkie spotkanie z artystą, kiedy podziękowaliśmy mu za koncert

Czy w krótkim spotkaniu wspomnieliście Marko, że ma swoich fanów pośród cromaniaków :?:
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 11.06.2015 20:37

Odpowiedział, że owszem, słyszał o tym; przecież inni wielokrotnie mu o tym mówili....
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 11.06.2015 21:06

Trochę zazdroszczę spotkania i koncertu :)
Niedoceniony? mało ludzi było ? myślałam ,że On u nich jest bożyszczem .
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 12.06.2015 07:48

Jeżeli jest bożyszczem to dziwią mnie raczej zdawkowe brawa i brak bisu. Takie krótkie klaskanie po najlepszych i doskonale im znanych utworach? Przecież tu powinno być jak u drużyn footballowych - gorąco aż do frenetycznych reakcji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2015 08:30

MWN napisał(a):Jeżeli jest bożyszczem to dziwią mnie raczej zdawkowe brawa i brak bisu. Takie krótkie klaskanie po najlepszych i doskonale im znanych utworach?

Może wpływ na to ma sześć lat artystycznego urlopu od występów i nagrywania nowych utworów :?:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 12.06.2015 13:32

MWN napisał(a):Jeżeli jest bożyszczem to dziwią mnie raczej zdawkowe brawa i brak bisu. Takie krótkie klaskanie po najlepszych i doskonale im znanych utworach? Przecież tu powinno być jak u drużyn footballowych - gorąco aż do frenetycznych reakcji.

Również mnie dziwi taka reakcja .Nasi rodacy chyba nie raz byli na jego koncertach ,ciekawe czy wtedy też tak było?
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 12.06.2015 23:04

To może Slapol coś napisze?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2015 23:33

MWN napisał(a):To może Slapol coś napisze?

Byłem na koncertach MPT we Frankfurcie n/M (D), Stolcu (BiH), Makarskiej (HR), Splicie (HR) i Cavoglave (HR). Nasi przyjaciele dołączyli do następnych koncertów m.in. w Posusje (BiH) i innych. Zawsze był czad. Myślę, wszędzie byliśmy też zauważalni jako cro.pl. Marko wielokrotnie ze sceny dziękował za obecność fanów z Polski, było miło...flaga widoczna na moim avatarze pt. "Thompson-Polska" towarzyszyła nam na koncertach... i niech tak pozostanie :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2015 23:36

MWN napisał(a):Wczoraj był koncert MPT w starym mieście w Stonie. Super wydarzenie choć wydaje mi się, że lekko niedoceniany przez samych Chorwatów. Udało się króciutkie spotkanie z artystą, kiedy podziękowaliśmy mu za koncert i oto on:
IMG_2.JPG


Marek, piękna fota, gratulejszyn :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2015 23:38

andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.06.2015 11:30

Z tego co pisze Slapol ,to wychodzi na to, że Polacy większymi fanami Thompsona są niż Chorwaci :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2015 21:01

andeo napisał(a):Z tego co pisze Slapol ,to wychodzi na to, że Polacy większymi fanami Thompsona są niż Chorwaci :)


Bez przesady... :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 13.06.2015 23:07

andeo napisał(a):
MWN napisał(a):Jeżeli jest bożyszczem to dziwią mnie raczej zdawkowe brawa i brak bisu. Takie krótkie klaskanie po najlepszych i doskonale im znanych utworach? Przecież tu powinno być jak u drużyn footballowych - gorąco aż do frenetycznych reakcji.

Również mnie dziwi taka reakcja .Nasi rodacy chyba nie raz byli na jego koncertach ,ciekawe czy wtedy też tak było?

Dawniej było super :) post252030.html#p252030
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 13.06.2015 23:46

Byliśmy również na koncercie w Stonie. My za to bawiliśmy się świetnie!!! Staliśmy z samego przodu, więc odbiór jest zupełnie inny. Były nawet tańce...heheheheh. Z tego co widziałem to Thompson łączy pokolenia bo śpiewają jego piosenki starsi ludzie, w średnim wieku, młodzież i dzieci.

Bisy były....ale nie to jest istotne. Koncert trwał dwie i pół godziny!!!!! Skończył się o północy w środku tygodnia!!!

I dodać nalezy, że nie ma co porównywac koncertów Thompsona ze stadionów w Splicie czy Zagrzebiu do kameralnego występu w malutkim miasteczku Stonie. Był to koncert z okazji święta obrońców Peljesaca, wcześniej były jakieś okazjonalne imprezy, kwiaty, msza w kościele itp. Klimat inny niz na koncertach, gdzie przychodzą Ci, co zakupią bilety, tutaj była darmocha bo to okoliczności o których pisałem wyżej. Może były tez osoby, które przyszły bo akurat można było piwo taniej kupić:)
Jak dla mnie wielki szacun po raz kolejny dla Marko bo nie śpiewa o "dupie marynie", a jest na fali juz prawie dwadzieścia lat........Nie jest "trendy" dlatego nie zaśpiewa na Eurowizji czy innych wynalazkach.
pozdrav
Następna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Marko Perkovic Thompson w Stonie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone