Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mały gest, a może dać dużo radości- pomożecie?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monia zwana Krufką
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 26.12.2015
Mały gest, a może dać dużo radości- pomożecie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia zwana Krufką » 03.02.2019 16:33

W Poznaniu odbywa się festiwal podróżniczy Śladami Marzeń. Osoba prowadząca ten festiwal poprosiła uczestników o mały gest życzliwości.
Co roku stałym bywalcem festiwalu był P.Gerard. W tym roku ze względów osobistych nie mógł dotrzeć.
W tym roku p. Gerard kończy 80 lat. Ze sceny padła prośba by wysłać do p. Gerarda kartkę z naszego miejsca zamieszkania/ miejsca aktualnego pobytu. Taki drobny prezent z okazji urodzin dla człowieka który pozytywną energią i takim samym nastawieniem do świata zarażał co roku organizatorów i uczestników Festiwalu. Może macie chęć przyłączyć się do tej akcji?

Link do wydarzenia na FB
https://www.facebook.com/events/449833765554482/

Adres na jaki można wysłać kartkę
Gerard Ful
ul.Powstańców Śląskich 88a
46-040 Antoniów
Polska

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkocron
Mały gest, a może dać dużo radości- pomożecie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone