Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Riviera - małe miejscowości, apartament dla 4 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sebastian1976
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.03.2006
Makarska Riviera - małe miejscowości, apartament dla 4 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastian1976 » 02.04.2006 19:46

Witam
nie chcę jechać w ciemno. Szukam apartamentu dla 4 osób (dwa osbne pokoje) lub w tym samym domu dwa apartamenty dla 2 osób. Jedziemy druga połowa sierpnia. Max 60 euro za dobę na 4 osoby.

Może ktoś może polecić coś ciekawego. Będę wdzięczny za wszelkie namiary

PS. Zobaczymy, może jak w Erze uda się dobrać: cisza, spokój i blisko plaży :)

PPS. mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
romanroman1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 06.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanroman1 » 09.04.2006 02:06

Polecam Igrane. Byłem , nie żałuję.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 09.04.2006 08:34

Hej Paweł! Dzięki za mejla - zarezerwowałem już u Neli dwa tygodnie czerwca w A8 :-) A Sebastianowi polecałem apartament u Gordany naprzeciwko - bardzo było jej przykro, że w tym roku do niej nie wrócimy, no ale trudno, potrzeba było czegoś większego niż A6 :-)
Sebastian1976
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastian1976 » 09.04.2006 11:45

dzięki Krzysiek za pomoc :) dużo się dowiedziałem. Dzis przyjezdzają znajomi i ustalimy gdzie nocujemy :)

Swoja droga chcemy jechac w drugiej polowie sierpnia - a wtedy ceny sa znacznie wyzsze niz np. w czerwcu (np. u Dragana w czerwcu jest 50-55 euro a w suerpniu 80).

Jak coś wybierzemy dam znac. :)
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 09.04.2006 13:07

W wielu apartamentach taryfa zmienia się już po 21.08. No ale i tak jest to wciąż drożej niż w czerwcu i wrześniu...
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.04.2006 23:19

pojechalismy 28 sierpnai to wtedy chcieli od nas 15 E
a od 1 wrzesnia juz płacilismy 9 E:)
bylismy 10dni w Tucpei wiec dogadalismy sie na 9E za 10dni:)
wiec cena jest wiele mniejsza od wrzesnia nawet 50%
MarioPuzo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarioPuzo » 13.04.2006 21:56

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wybieram się w tym roku z rodziną i znajomymi, w drugiej połowie lipca, na około 10 - 14 dni do Chorwacji . W sumie jest nas 6 osób, w tym dwoje małych dzieci (3 i 4 latka). Miałbym wielką prośbę o udzielenie mi informacji na temat przyzwoitego apartamentu, w przystępnej cenie. W zasadzie nie podjęliśmy jeszcze decyzji, do jakiej części Chorwacji pojedziemy, chociaż przyznam, że wpadła mi w oko środkowa Dalmacja. Prosiłbym o przesłanie kontaktów do właścicieli apartamentów z ewentualnymi zdjęciami, lub opisami na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Ewentualnie interesuje mnie, czy w sezonie - II poł. lipca - można zaryzykować i wybrać się do Chorwacji w ciemno. Chodzi mi o to, że gdybym jechał bez dzieci pewnie podjąłbym takie ryzyko, lecz obawiam się tego, że w sezonie mogą być problemy ze znalezieniem apartamentu na co najmniej 10 dni. Bardzo proszę o radę i z góry wszystkim dziękuję.
slawekk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 311
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekk » 15.04.2006 22:41

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Byłem w domu "Nena" dawniej "Paro" (Nevenka Paro)
Zajmowaliśmy piętro, było nas dwie rodziny (2+1) czyli razem 6 osób, do dyspozycji mieliśmy dwie sypialnie, pokój dzienny, łazienkę, kuchnię, ganek, duży taras z widokiem na delfiny oraz wszystko co w ogrodzie. Dom może nie wygląda okazale ale jest w nim wszystko co do życia potzrebne.
Płaciliśmy 48 Euro od całości za dobę (lipiec/sierpień), na koniec trochę jeszcze urwaliśmy z ceny. Właściciele mieszkają w Splicie, kontakt przez Jasną Alujevič z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Makarska Riviera - małe miejscowości, apartament dla 4 osób
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone