Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lovran. Jak tam jest?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006
Lovran. Jak tam jest?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 25.03.2006 18:21

Cześć. Wybieramy się w tym roku całą rodzina do Chorwacji do miejscowości Lovran. W związku z tym mam pytanie czy ktoś już tam był i jak tam jest. Szukałem na forum ale nic nie zauważyłem. Dzięki za ewentualne odpowiedzi. Adam.
miro.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 06.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro. » 26.03.2006 09:20

Gdzie jest ten Lovran i dlaczego akurat wybrałeś to miejsce :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2006 10:13

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.03.2006 12:12

Obrazek
bronka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronka » 26.03.2006 21:52

Hej !!!
Byłam w Lovranie 4 lata temu i powiem szczerze ze znam o wiele bardziej ciekawe miejsca w chrowacji niz to, a dodam ze byłam w tym przepieknym kraju i na istrii i w dalmacji i na kilku wyspach i dodam ze niestety lovran opatija no i okolice rijeki wypadaja najgorzej. Wszystko tam jest nastawione na wlochów których jest zatrzesienie. no i ceny wtedy były nie małe trudno było znalezc orginalna lokalna knajpe poza oczywiscie pizzeriami. takze przykro mi ale taka jest moja ocena. niestety duzo do zyczenia pozostawiaja takze plaze w wiekszosci betonowe

pozdrawiam bronka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2006 22:20

Adam,K napisał(a):Cześć. Wybieramy się w tym roku całą rodzina do Chorwacji do miejscowości Lovran. W związku z tym mam pytanie czy ktoś już tam był i jak tam jest. Szukałem na forum ale nic nie zauważyłem. Dzięki za ewentualne odpowiedzi. Adam.

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=101 ... ght=lovran
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 26.03.2006 22:27

Rijeka przez Opatije,Lovran jest najzielensza czescią Chorwacjii.Tylko dla milionerow :wink: (co nie zbywa takich na naszym FORUM :) .Szpan wielki, auta,dziewczyny, kasyna.No i roslinnosc taka jakiej nie spotkacie.Nie wspomne o przystojnych opalonych męzczyznach z klasa, nie mowiąc z kasa.Poza tym (nie naleze do milionerow) camp pomiedzy Opatija a Rijeka.Wspaniale spacery wieczorem ,po promenadzie do samego Lovranu i powroty przez misteczka pelne spacerowiczów ,muzyki i swiateł.Wiele razy jezdzilam do Rijeki i wspomniam bardzo mile te spacery.A Lovran odwiedzalo wielu naszych slawnych Polakow.Moze ktos ich wymieni?? :) :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2006 23:05

W Lovran przebywali ojciec i syn Witkiewiczowie, Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski, Józef Piłsudski, Ignacy Mościcki.
(znlazłem w necie)
:papa:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 27.03.2006 10:48

Janusz Bajcer napisał(a):W Lovran przebywali ojciec i syn Witkiewiczowie, Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski, Józef Piłsudski, Ignacy Mościcki.
(znlazłem w necie)
:papa:


Na IV Zlocie degustacja rakiji z Ivan Dolac :)


Swietnie ,a ja z ksiazek. Kiedys sie czytało. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2006 11:06

petris napisał(a):Tylko dla milionerow :wink: (co nie zbywa takich na naszym FORUM :) .Szpan wielki, auta,dziewczyny, kasyna.No i roslinnosc taka jakiej nie spotkacie.Nie wspomne o przystojnych opalonych męzczyznach z klasa, nie mowiąc z kasa.



Petris, z pobieżnej analizy sylwetki "osobowościowej" by mi wynikało, że posiadasz sporo jakichś niespełnionych pragnień / marzeń :lol:

Czy masz sny dotyczące pobytu na luksusowym jachcie z księciem Karolem albo innym Clarkiem Gable :P: :?:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 27.03.2006 11:25

bjur napisał(a):
petris napisał(a):Tylko dla milionerow :wink: (co nie zbywa takich na naszym FORUM :) .Szpan wielki, auta,dziewczyny, kasyna.No i roslinnosc taka jakiej nie spotkacie.Nie wspomne o przystojnych opalonych męzczyznach z klasa, nie mowiąc z kasa.



Petris, z pobieżnej analizy sylwetki "osobowościowej" by mi wynikało, że posiadasz sporo jakichś niespełnionych pragnień / marzeń :lol:

Czy masz sny dotyczące pobytu na luksusowym jachcie z księciem Karolem albo innym Clarkiem Gable :P: :?:



Mylisz sie :) ,mam sny spełnione- :) marzeń jeszcze bardzo dużo.Mam tez duże poczucie humoru . Z Twojej wypowiedzi wynika ze Tobie tego brak :roll: Lub jestes słabiutkim psychologiem,lub moze zaczynasz studiowac ten temat.Bez poczucia humoru długo na FORUM Chorwacjii nie wytrzymasz.Przykro mi,ze tak okreslilam "Sylwetke Twojej osobowosci". :(
fervex
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fervex » 27.03.2006 13:14

bjur napisał(a):
petris napisał(a):Tylko dla milionerow :wink: (co nie zbywa takich na naszym FORUM :) .Szpan wielki, auta,dziewczyny, kasyna.No i roslinnosc taka jakiej nie spotkacie.Nie wspomne o przystojnych opalonych męzczyznach z klasa, nie mowiąc z kasa.



Petris, z pobieżnej analizy sylwetki "osobowościowej" by mi wynikało, że posiadasz sporo jakichś niespełnionych pragnień / marzeń :lol:

Czy masz sny dotyczące pobytu na luksusowym jachcie z księciem Karolem albo innym Clarkiem Gable :P: :?:


No i co CIENIASIE :?: :!: :!: :!:

dostałeś kosza :lol: :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2006 13:25

tak chyba dostałem - a co Ty nigdy nie dostałeś GRUBASIE ?

petris napisał(a):Mylisz sie :) ,mam sny spełnione- :) marzeń jeszcze bardzo dużo.Mam tez duże poczucie humoru . Z Twojej wypowiedzi wynika ze Tobie tego brak :roll: Lub jestes słabiutkim psychologiem,lub moze zaczynasz studiowac ten temat.Bez poczucia humoru długo na FORUM Chorwacjii nie wytrzymasz.Przykro mi,ze tak okreslilam "Sylwetke Twojej osobowosci". :(


Petris ja się Ciebie nie pytałem czy masz sny spełnione.
Pytałem się natomiast czy miewasz sny o pewnej tematyce, której zresztą ramy z grubsza :lol; wytyczyłem.
Marzenia i owszem - dodałem przecież, że wynika, że jeszcze sporo takich masz :P:

Tak więc suma summarum się zagubiłem. Ale niech będzie - gdzie mnie młokosowi :lol: do kobiety z takim bagażem doświadczeń :P:
A POZA TYM naprawdę fajowe zdjęcia macie :lol:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 27.03.2006 15:09

bjur napisał(a):tak chyba dostałem - a co Ty nigdy nie dostałeś GRUBASIE ?

petris napisał(a):Mylisz sie :) ,mam sny spełnione- :) marzeń jeszcze bardzo dużo.Mam tez duże poczucie humoru . Z Twojej wypowiedzi wynika ze Tobie tego brak :roll: Lub jestes słabiutkim psychologiem,lub moze zaczynasz studiowac ten temat.Bez poczucia humoru długo na FORUM Chorwacjii nie wytrzymasz.Przykro mi,ze tak okreslilam "Sylwetke Twojej osobowosci". :(



Petris ja się Ciebie nie pytałem czy masz sny spełnione.
Pytałem się natomiast czy miewasz sny o pewnej tematyce, której zresztą ramy z grubsza :lol; wytyczyłem.
Marzenia i owszem - dodałem przecież, że wynika, że jeszcze sporo takich masz :P:

Tak więc suma summarum się zagubiłem. Ale niech będzie - gdzie mnie młokosowi :lol: do kobiety z takim bagażem doświadczeń :P:
A POZA TYM naprawdę fajowe zdjęcia macie :lol:


:) biur + dla Ciebie
No tym"bagażem doswiadczeń" :lol: :lol: :lol:to mnie załatwiłes. :evil: oby mój mąż nie zapragnął, byc jednym z Forumowiczow ,zna moj nik.Jeszcze wezmie ze mna rozwód a kto mnie wtedy przygarnie.,z tym "bagażem" :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: A mam nie tylko "sny o pewnej tematyce"ale sny spelnione :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alfons
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 27.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alfons » 27.03.2006 15:37

:lol:
Ostatnio edytowano 27.03.2006 15:45 przez Alfons, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone