Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

lodka na kornaty

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemi77
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 14.07.2005
lodka na kornaty

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemi77 » 04.09.2005 10:49

Witam
wiem temat wycieczek stateczkiem na kornaty byl poruszany, jednak w wiekszosci plyneli tam ludzie z zadaru - czy z innych miejsc (Hvar, Split badz Sibenik) jest mozliwosc poplyniecia w tamta strone na calodniowa wycieczke z jedzonkiem, rakija itp??? czy ktos z was drodzy forumowicze to zaliczyl?
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 04.09.2005 11:45

przemi77 napisał(a): jest mozliwosc poplyniecia w tamta strone na calodniowa wycieczke z jedzonkiem, rakija itp??? czy ktos z was drodzy forumowicze to zaliczyl?


Witam.
Chyba wielu zaliczyło.
Polecam.
Podczas naszego rejsu nikt nie częstował rakiją :(
Winko było do woli ale nie zauważyłem by ktoś przecholował :)
Dużo fotek z rejsu znajdziesz na
www.olczyk.com/mirek/

Powodzenia

.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 04.09.2005 12:35

Witam.
Plynelysmy z Murteru, calodniowa, 26E/os.
Szalony kapitan, czestowal rakija!
Po drodze obiadek i nastepny postoj w cudownej zatoczce (istna bajka) na terenie parku.
Biuro podr. CORONATA w Murterze. Poplynelysmy z nimi po wczesnijszej info. z Forum.
POLECAM!!!!
Northstar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 06.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Northstar » 06.09.2005 18:20

Poczęstunek rakiją czy winem należy do dobrego zwyczaju niemal na kazdej łajbie płynącej na Kornati. Pamiętać jednak należy, ze jest to jednak tylko poczęstunek, choć czasami, gdy wpadnie się w oko kapitanowi, można dostać kilka kolejek więcej. Dzieci dostają sok. W cenę każdej wycieczki wliczony jest obiad, najczęściej jest to porcja ogromnej makreli z dodatkami. Na życzenie mozna dostać inne danie (nawet mięsne). Płynąć można z wielu miejscowości, jednak pamiętać należy o tym, że sporą część wycieczki zajmuje dopłynięcie i powrót z wysp. I nie jest to najciekawsza część podróży. Warto więc rozważyć, czy nie lepiej podjechać samochodem gdzieś bliżej (najkrótsza trasa jest chyba z Murter) niż tracić dodatkową godzinę czy dwie na morzu na dopłynięcie do parku. Moje wrażenia z wycieczki na Kornati są fantastyczne i każdemu polecam zwiedzenie wysp. Warto zebrać sie w kilka czy kilkanaście osób, bo wtedy można wynegocjować znacznie niższą cenę. Im bliżej Murter tym więcej firm oferujących przewozy i większe mozliwości negocjacji cen
Uta
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Uta » 07.09.2005 11:10

Hej,

ja płynęłam z Murteru własnie z biurem, o którym pisze Wiolak3 (nie jestem pewna czy nawet to własnie ja nie polecałam tego biura :)

Również gorąco polecam!
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 07.09.2005 14:58

Tak, tak Uta-to Ty je polecilas- bylo superowo!
Jeszcze raz dzieki! :D
Wojtek44
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek44 » 18.09.2005 11:41

Pytanie do Uta: w którym miejscu w miescie Murter jest to biuro?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.09.2005 11:53

Jeżeli na Kornati, to polecam wypłynięcie rano z Pakostane. Statek BOSKO. Kapitan potrafi dbać o atmosferę :lol:
Program zbliżony do innych. Serdecznie polecam.
Pozdro
FUX
kniesp
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kniesp » 18.09.2005 12:20

W tym roku płynęliśmy z rodziną na wyspy Kornati z Biogradu.
Statek i wycieczka z hotelu Ilirija. W czasie rejsu sniadanie, wino,
rakija, obiad "all inclusive".
Wszystko super, polecam.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone