Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Link: Stacje LPG-CNG w Europie.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
Link: Stacje LPG-CNG w Europie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 31.03.2006 08:42

Ponieważ zbliża się sezon wyjazdowy i coraz częściej zaczną pojawiać się pytania o stacje LPG, to pozwolę sobie założyć nowy temat, w którym umieszczam link do strony zawierającej wykaz stacji LPG-CNG w Europie.
Szerokiej drogi !!!

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019