Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lepiej z b.p. czy samemu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006
Lepiej z b.p. czy samemu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 28.03.2006 18:15

Jadę 2 raz i z b.p. Zależy mi na tv. Zawsze biorę PS, DVD i kupę bajek (mam syna) i filmów. Wieczorami jak nie ma co robić można trochę pooglądać. Żona nie ma prawa jazdy i muszę sam prowadzić. W związku z tym moje pytanie : Czy jest dużo zachodu ze znalezieniem fajnego pokoju po nieprzespanej nocy i 17 szklance kawy? Dzięki za odpowiedzi.
Adam.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 28.03.2006 18:56

Adam,K napisał(a):Jadę 2 raz i z b.p. Zależy mi na tv. Zawsze biorę PS, DVD i kupę bajek (mam syna) i filmów. Wieczorami jak nie ma co robić można trochę pooglądać. Żona nie ma prawa jazdy i muszę sam prowadzić. W związku z tym moje pytanie : Czy jest dużo zachodu ze znalezieniem fajnego pokoju po nieprzespanej nocy i 17 szklance kawy? Dzięki za odpowiedzi.
Adam.

Moim zd. k. ż.
N. m. z. c.

P.
J.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 28.03.2006 19:20

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 28.08.2009 14:56 przez to ja ewa, łącznie edytowano 1 raz
ja1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja1 » 28.03.2006 19:30

Jacunio napisał(a):
Adam,K napisał(a):Jadę 2 raz i z b.p. Zależy mi na tv. Zawsze biorę PS, DVD i kupę bajek (mam syna) i filmów. Wieczorami jak nie ma co robić można trochę pooglądać. Żona nie ma prawa jazdy i muszę sam prowadzić. W związku z tym moje pytanie : Czy jest dużo zachodu ze znalezieniem fajnego pokoju po nieprzespanej nocy i 17 szklance kawy? Dzięki za odpowiedzi.
Adam.

Moim zd. k. ż.
N. m. z. c.

P.
J.


I pomiętaj Jacunio zamykaj lodówkę bo Ci rower ukradną!?
Pozdrawiam!!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lepiej z b.p. czy samemu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone