Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lepiej późno niż wcale,czyli relacja 2011-Marusici/PIMM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 27.12.2012 13:46

widok z balkonu na I piętrze w Virginii
Obrazek
zejście na plażę
Obrazek
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 27.12.2012 13:49

plaża (jedna z wielu w Marusici)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 27.12.2012 13:52

droga powrotna z plaży
Obrazek

troszeczkę wiedzie pod góre
KasiaS
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.02.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaS » 03.02.2013 18:06

Robert36 napisał(a):Witajcie!
Byliśmy w Marusici w ubiegłym roku u Pana Mrvić,z naszego domu jak patrzyliśmy w prawo widać było PIMM,a widok z balokonu powalający,turkusowa ,kryształowa woda no i rano przy porannej kawie towarzyszyły nam delifiny,widowisko nie do zapomnienia, tak naprawde Marusici to było nasze pierwsze spotkanie z Chorwacją i urzekło nas dosłownie wszystko,błękit Jadranu ,cykady ,zapach pini,zresztą Chorwacja ma to coś!!!Napewno wiecie o czym mówię :D :hearts: ,Marusici jest spokojnym miejscem gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku,BOSKO!!
Polecam wszystkim,w tym roku wracamy do Cro,ale jedziemy do Breli od 01.07.-12.07.,troche inne klimaty,ale zachwyt dalej ten sam!

Pozdrawiam Wszystkich Cromaniaków


Robert36 Mam pytanie w jaki sposób dokonywałeś rezerwacji do Apartamentów Mrvić. Ja złożyłam Rezerwację przez ich stronę i od tygodnia cisza nie odpisują, czas ucieka a miejsce nas urzekło....
Gogluś
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gogluś » 18.03.2014 12:31

Czy mogę prosić o przesłanie kontaktu do villa Virginia na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bardzo mi zależy na tej lokalizacji.
Dziękuję :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.01.2016 19:28

Mam pytanko do tych co pokonywali co dzień te schody z fotki powyżej :lol:
Czy pokonanie tych schodów to było już wszystko czy gorsza była droga dalej pod górkę ?
Ile razy dziennie chodziliście na plażę ?
jak się pokonywało te schody ?

Poproszę o namiary bezpośrednie do ap Pim i Virginia
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 07.01.2016 12:00

Witam . Te schody pokonywałem niejednokrotnie kilka razy dziennie .Do willi PIM schody to wszystko co trzeba pokonać .Virginii nie kojarzę .
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.01.2016 20:38

Jeśli ktoś ma bezpośredniego maila do właścicieli Pim, a nie przez portal, to poproszę na PW
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 11.11.2016 15:17

Witam .
Podrzuci ktoś namiary do willi Pimm na pw.
P ozdrawiam.
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 11.11.2016 18:26

arek71 napisał(a):Witam .
Podrzuci ktoś namiary do willi Pimm na pw.
P ozdrawiam.

http://www.apartments-pimm.com/
Taramut
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 21.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Taramut » 01.01.2017 17:24

Witam,
Szukam miejsca na weekend majowy. Proszę o info jak daleko było do plaży, ile stopni (około :) jak długo się szło.
Będziemy z osobą po operacji kręgosłupa stąd te pytania.
Pozdrawiam
davnbb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) davnbb » 05.05.2017 15:47

Czy w tej miejscowości jest gdzie pospacerować? Jedziemy z 4 letnim dzieckiem, które lubi chodzić i zależy nam na miejscu gdzie można też pochodzić. Nie oczekujemy promenady rodem z Makarskiej ale jakiś dużej, które można przemierzać wieczorową porą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2017 16:10

davnbb napisał(a):Czy w tej miejscowości jest gdzie pospacerować? Jedziemy z 4 letnim dzieckiem, które lubi chodzić i zależy nam na miejscu gdzie można też pochodzić. Nie oczekujemy promenady rodem z Makarskiej ale jakiś dużej, które można przemierzać wieczorową porą.

Na zdjęciu prawie cała miejscowość.

Obrazek

Nie ma nawet małej promenady.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lepiej późno niż wcale,czyli relacja 2011-Marusici/PIMM - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone