Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LEONIE-pomocy

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joanna
LEONIE-pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanna » 02.09.2002 16:52

Drogi Leonie, potrzebuję Twojej pomocy. Wróciłam wczoraj z Chorwacji , byłam tam po raz pierwszy. Nie będę opisywać wrażeń, wszak to strona MIŁośników - zresztą nie ma takich słów, którymi dałoby się opisać to, co widziałam i co czułam. Mam do Ciebie prośbę o przetłumaczenie piosenki, która towarzyszyła mej podróży: " U libar svojih dugowa upisi mene jer odavno te kupujem s onim sto si htjela cut, od straha da ne potone tvoja ljubav za mene ( kao pcela u zlici caja dok drzi dah...) . Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar... jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvijek mogu ti podvaliti ljubav... I sve cu ti obecati, sve sto hoces,moju kozu, moju kost i lice koje pozelis, od straha da ne potone tvoja ljubav za mene.... " Część rozumiem, ale nie wszystko, a tak wogóle- zaczynam się uczyć chorwackiego ! Proszę, pozdrav.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 02.09.2002 21:01

W ksiazke swich dugow zapisz mnie bo od dawno nie kupuje z tim co chcialasz uslichac, z strachu ze bi nie utonela taw miloszc do mnie (jak pszczola w lizeczce cherbati ktora zaczimuje odech..). Daje ci verse i nuti, wszistke swe kolorowe perelki na na podarunek...jeszcze cie moge piosemka kupic, chitrze i slodkimi slowami, jeszcze ci moge podsunac milosc... I wszistko ci obiecam, co tylko chcesz, swa skure, swe kosci i twaz ktora zechcesz, ze strachu ze bi twa milosc do mnie nie utonela....
PS ciezka i ambitna piosenka ktura pierwszi raz slisze. Sorry nie mogle i nie miale czasu ukaladac te slowa ze bi miale tak 100% polski sens
Pozdrawiam
dalmatinac

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalmatinac » 08.10.2002 17:37

ale joanna ma szczesca leon jest tumaczem nie mogla lepij traficz. wiglada ze joanna nie jest ostatni raz w chorwacii. pozdraw , dla wszistkich ktorzy volu Hrvatsku

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone