Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

la

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Emilia_Chojecka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.06.2006
la

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emilia_Chojecka » 22.06.2006 08:23

dzięki za odpowiedzi? szczeze mam obawy przed wyjazdem tam gdyż bede pierwrszy raz po za granicami polski
mam jeszcze pytanko ile kasy mi potzeba na tydzień czasu na 2 osoby??
i macie może jakiś kontakt do osoby z kwaterą na 8 osób tylko gdzieś przy samym morzu i zeby w okolicy było sporo barów i imprez?? dzieki jeszcze raz[/url][/list]
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 22.06.2006 08:31

...ilość pieniażków to sprawa indywidualna...w majowy długi weekend w zeszłym roku wydałem 700pln/os łącznie z dojazdem :), 5 noclegow w fajnym apartamencie w Baskiej Vodzie, jedzenie i piwka z Polski, obiad w Dubrovniku, Plitvice, nocleg w Triescie u kolezanki, Wenecja!!!...w sierpniu zeszłego roku, totalny hardcore : 6 dni Istria, jedzenie i piwko z Polski, nocleg pod gołym niebem,dwa obiadki w knajpce, jakieś pamiątki i wydaliśmy 350pln/os :D (student potrafi)...w tym roku studia się kończą, człowiek się starzeje zakładam więc kwotę ok 1200pln/os na 10-wypad, 7 noclegów (3 na Hvarze, 4 na Peljesac)...dużo zależy od kosztów paliwa i tu przewaga LPG nad benzynką...

Reasumując : na pozwiedzanie, imprezowanie bez ekstremalnych wydatkow nawet dla wymagających 60-70pln na dzień powinno wystarczyć...przynajmniej dla mnie wystarczy...POZDRAWIAM i ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI W CHORWACKIM RAJU :)
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 22.06.2006 10:55

Cayman, czy masz może jakieś namiary na ten apartament w Baskiej ?
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 23.06.2006 08:15

...namiarow jako takich nie mam, nawet nie pamiętam dokładnie nazwiska właścicieli chociaż Ona byla Niemką, On Chorwatem...:P
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 23.06.2006 10:10

my w 2004 wydaliśmy na 3 os 2800,- a 2005 juz 3600 ,- ale róznie wynikaja nie z innego poziomu cen tylko po prostu w drugim roku mielismy odłozone wiecej kasy i na nic sobie nie żałowalismy + gadzety do domku . :lol:

Powrót do Chorwackie ABC

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone