Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kwatery na wyspie rab

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marzena78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.04.2006
kwatery na wyspie rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena78 » 20.04.2006 15:02

czy był ktoś na wyspie rab bo potrzebuję namiary na nocleg i czy jest warto w ten region jechać z dzieckiem
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 20.04.2006 16:26

Na wyspie Rab jest cudownie-szczególnie dla dzieci.Byłam w miejscowości Lopar,śliczna ,rozległa piaszczysta plaża, bardzo płytka i ciepła woda.Aby popływać trzeba odejść naprawdę daleko od brzegu.Poza tym spokój i cisza,niewielki ruch.Bardzo sielsko.Adresów kwater nie zbieram bo zawsze jeżdżę w ciemno.
kamil99
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil99 » 20.04.2006 16:49

farenhajt napisał(a):Na wyspie Rab jest cudownie-szczególnie dla dzieci.Byłam w miejscowości Lopar,śliczna ,rozległa piaszczysta plaża, bardzo płytka i ciepła woda.Aby popływać trzeba odejść naprawdę daleko od brzegu.Poza tym spokój i cisza,niewielki ruch.Bardzo sielsko.Adresów kwater nie zbieram bo zawsze jeżdżę w ciemno.


A czy jest też gdzie ponurkować z ABC? Bo chyba na tej piaszczystej plaży to się raczej nie da:( Jak z przejrzystością wody? Czy woda tam też jest czyściutka i przejrzysta czy może zamulona?
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 20.04.2006 19:01

Woda jest bardzo czysta.Nurkować jest gdzie-w Loparze jest kilka plaż i skałki z bujnym życiem podwodnym.Mam stamtąd najładniejsze muszle i rozgwiazdy.
Tere
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tere » 20.04.2006 22:44

A jakie są ceny kwater na Rabie w porównaniu z innymi miejscami w Chorwacji ? Słyszałam , że niestety dużo wyższe, bo jest to miejsce szczególnie ulubione przez Niemców. :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2006 00:08

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 21.04.2006 07:36

Ubiegłoroczny pobyt w Kamporze na Rabie opisany na mojej stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
marzena78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.04.2006
rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena78 » 21.04.2006 08:50

a jaki jest koszt noclegu na wyspie rab za dzień czy jest co robić wieczorami czy są jakiejś atrakcje czy jest szkoła nurkowania
ogólny koszt wyjazdu?W zamian za namiary mog ę podać namiary na wyspie pag
marzena78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.04.2006
rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena78 » 21.04.2006 09:05

a jaki jest koszt noclegu na wyspie rab za dzień czy jest co robić wieczorami czy są jakiejś atrakcje czy jest szkoła nurkowania
ogólny koszt wyjazdu?W zamian za namiary mog ę podać namiary na wyspie pag
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 21.04.2006 13:48

marzena 78 napisała:
jaki jest koszt noclegu na wyspie rab za dzień czy jest co robić wieczorami czy są jakiejś atrakcje czy jest szkoła nurkowania
ogólny koszt wyjazdu

na tak postawiony temat można napisać książkę - odpowiem pytaniami na pytania:
- a gdzie chcesz się zatrzymać na Rabie - w jakiej miejscowości, jaką formę zakwaterowania preferujesz (camping, apartament, hotel),
- a co lubisz robić wieczorami, ja np. lubię posiedzieć na tarasie z Karlowackim w ręku,
- atrakcje ale jakiego typu - parku wodnego nie ma,
- szkoła nurkowania - zwykle w każdym centrum nurkowym możesz skorzystać z oferty szkolenia problemem może być bariera językowa (może nie sprawi Ci to problemu). Jeśli zapoznałaś się z moją stroną to winnaś tam znaleźć namiary na dwa centra nurkowe - informacje o szkoleniach w necie. Są również namiary na apartemanty z podanymi cenami,
- ogólne koszty wyjazdu - czy będziesz korzystać z noclegu po drodze, gdzie chcesz się zatrzymać, gdzie będziesz zakwaterowana, z jakiego środka lokomocji będziesz korzystać dojeżdżając do CRO, czy będziesz przemieszczać się w CRO jeśli tak to czym (własnym samochodem, wynajętym, autobusami itd.), czy jedziesz z własnym zarciem, czy też będziesz korzystać z wyżywienia serwowanego na miejscu.

Jak widzisz na tak postawiony przez Ciebie problem nie można odpowiedzieć, a stawiając go w ten sposób spowodujesz tylko irytację co bardziej nerwowych Cromaniaków.

Trochę wysiłku a wszystkie informacje znajdziesz w necie, a szczególnie na forum.
marzena78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena78 » 21.04.2006 14:56

ok
chodzi mi o miejscowość lopar i gdziesz przy rajskiej plaży jadę samochodem z dzieckiem i nie wiem czy jechać w ciemno czy też szukać na forum noclegu. Z tego co wyczytałam na forum to jest tam piaszczysta plaża i co niektórzy piszą, że jest tam fajnie. A Ty co sądzisz. W chorwacji byłam tylko na pagu i wtedy bez dziecka i przez biuro podróży. Teraz chciałabym apartament, kwatery w miarę tanio. Wyczytałam na Twojej stronie, że byłeś na rabie, ale w innej chyba miejscowości.
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 21.04.2006 18:22

bylismy na rabie konkretnie w lopar , jest naprwde super --dzieciaki miały nasze 2 i 8 i ziomali 3 i 7

bylismy tam 5 dni bo chcielismy pozwiedzac inne rejony--ale warto przdewszystkim dla dzieci , płytaka woda --piach , i podstawa ciepła woda !!!!!!!!!!!!!

my nocowaliśmy na cempingu
co do kwater to ci nie podpowiem --'pisz na @@ to podeśle ci fotki
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 21.04.2006 18:28

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

niemcy mieli tam swoje domki do wynajecia --super

a czesi wynajmuja namioty z całym wyposazeniemm--poszukaj

to nad sama plaża
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 21.04.2006 18:29

a co do nurowania---to mozna przejsc kawałek dalej i też sie da
marzena78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena78 » 24.04.2006 11:15

dzięki za informacje o Rabie o oto mój adre adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzięki pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
kwatery na wyspie rab
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone