Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kupię / odkupię mapę Krku

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Kupię / odkupię mapę Krku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.01.2009 11:19

Hej Cromaniacy :D

Wybieram się po rocznej przerwie po raz czwarty. Tym razem niedaleczko bo małym dzieckiem - wybrałem Krk we wrześniu.

Bazą ma być miasto Krk, ale z ambitnym planem wycieczkowym na miejscu.

I tu dochodzę do sedna.

Potrzebna mi mapa wyspy Krk - prawdziwe wydawnictwo, wydruki mnie nie interesują. Najlepiej w skali 1:25000 lub 1:50000
Najchętniej z wydawnictwa Kartograf - polecam przy okazji, ale inne tez może być.

Może Ktoś ma na zbyciu lub jest w stanie w nie bardzo długim czasie załatwić taką mapę - gwarantuję, że odkupię za jakąś niebarbarzyńską cenę.

Wyjazd dopiero we wrześniu, ale mapa przyda się szybciej do planowania i marzenia :lol:

Pozdrawiam Igor
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 20.01.2009 15:32

Mimio Twego zastrzeżenia polecam, aby chociaż popatrzeć/zaplanować a może i wydrukować

http://www.avijacijabezgranica.com/kart ... edna25.png

w powyższym liknu zlokalizuj numer porządanego obszaru, "obetnij" link do

http://www.avijacijabezgranica.com/karte/HR/

zlokalizuj plik i otwórz z dokładną mapą okolicy

pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.01.2009 18:34

igg napisał(a):....Potrzebna mi mapa wyspy Krk - prawdziwe wydawnictwo, wydruki mnie nie interesują. ....

Mape tylko i wyłącznie samego Krku widziałem tylko na Krku - i moim zdaniem szkoda na to kasy bo badziew niesamowity.
Natomiast sam korzystałem z mapy Cres-Losinj-Krk-Rab wydawnictwa freytag & berndt - bardzo dobra i bardzo dokładna mapa nie tylko Krk ale i sąsiednich wysp Kvarneru.
Możesz ja kupić via net np. TU
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.01.2009 15:17

Dzięki Piotrek, zawsze to jakiś trop.

Tylko skala 1:100000 jest na minus.

Za to obszar bardziej perspektywiczny :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.01.2009 15:54

tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 19.02.2009 12:01

Hej
Jestem nowa na forum...
Wybieramy się na Krk do miejscowości Krk w połowie sierpnia z małym dzieckiem i mam pytanie do "igg" jaką trasą planujecie jechać i czy zamieracie korzystac po drodze z noclegu ?
Bo nie byliśmy jeszcze w Chorwacji samochodem i zastanawiam się któa droga będzie najszybsza i czy nie powinniśmy się gdzieś zatrzymać na noc ze wzgledu długą podróż z rocznym dzieckiem :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.02.2009 13:06

Planuję jechać "na raz", ale znam drogę (bez ostatnich 150-200 km).

Startuje z Głuchołaz

Sumperk - Brno - Bratysława - droga krajowa 86 Wegry - skrawek Słowniii przejście Lednava - Varazdin - Zagrzeb południowa obwodnica - kierunek Rijeka i odpowiedni zjazd - Krk
Myslę, że wyjdzie mi <1000 km, bez szaleństwa max 14 godzin.

Przedstawiam tylko swoja wersję, są tez inne trasy.

P.S. tyska przywitaj sie z wszystkimi :)
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 21.02.2009 20:33

Super dzięki RobZel
Mam wrażenie, że mapy są wojskowe, gdzie widać nawet takie szczegóły jak kamienne murki, polne dróżki itp. SUPER.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2009 21:04

igg napisał(a):Planuję jechać "na raz", ale znam drogę (bez ostatnich 150-200 km).

Startuje z Głuchołaz

Sumperk - Brno - Bratysława - droga krajowa 86 Wegry - skrawek Słowniii przejście Lednava - Varazdin - Zagrzeb południowa obwodnica - kierunek Rijeka i odpowiedni zjazd - Krk
Myslę, że wyjdzie mi <1000 km, bez szaleństwa max 14 godzin.

Przedstawiam tylko swoja wersję, są tez inne trasy.

P.S. tyska przywitaj sie z wszystkimi :)


Bylem w tym roku na Kryku w stolicy Krk - trasa jak najbardziej właściwa - polecam.
Tamara Mol
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tamara Mol » 18.03.2009 22:57

[quote="igg"]Hej Cromaniacy :D

Wybieram się po rocznej przerwie po raz czwarty. Tym razem niedaleczko bo małym dzieckiem - wybrałem Krk we wrześniu.

Bazą ma być miasto Krk, ale z ambitnym planem wycieczkowym na miejscu.

I tu dochodzę do sedna.

Potrzebna mi mapa wyspy Krk - prawdziwe wydawnictwo, wydruki mnie nie interesują. Najlepiej w skali 1:25000 lub 1:50000
Najchętniej z wydawnictwa Kartograf - polecam przy okazji, ale inne tez może być.

Może Ktoś ma na zbyciu lub jest w stanie w nie bardzo długim czasie załatwić taką mapę - gwarantuję, że odkupię za jakąś niebarbarzyńską cenę.

Wyjazd dopiero we wrześniu, ale mapa przyda się szybciej do planowania i marzenia :lol:

Pozdrawiam Igor[/quote]

mam mapę z zeszłego roku, podaj adres - wyslę pocztą
Tamara Mol
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 19.03.2009 00:07

jaka jest roznica miedzy kupie a odkupie ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2009 08:06

slawek66 napisał(a):jaka jest roznica miedzy kupie a odkupie ?

Pewnie taka jak nowa / używana :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2009 09:13

Tamara Mol

O! Udało się! Podam Ci maila i czekam na Twój adres mailowy to porozmawiamy sobie :wink:

igggidmałpagmail.com

Piotrek zgrabnie to wyjaśniłeś.

Temat szczęśliwie zakończony w sensie mapy, ale o Krku dalej można ponawijać. Tutaj bedę pytał o plaże i kwatery jak się zrobi cieplej i mniej DDW :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2009 20:45

igg napisał(a):...Temat szczęśliwie zakończony w sensie mapy, ale o Krku dalej można ponawijać. Tutaj bedę pytał o plaże i kwatery jak się zrobi cieplej i mniej DDW :D

igg - a może lepiej w tym watku kontynuować rozmowy o Krk.
Przy okazji odświeży się go i nie będzie kolejnego dubla.
Na przyszłość będzie wszystko w jednym miejscu skomasowane.
Pozdrav :papa:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kupię / odkupię mapę Krku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone