Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto jedzie 21.08.2005r.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dawidgolebiowski
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidgolebiowski » 26.07.2005 23:13

Trasa jest bardzo ciekawa.
Jeśli to możliwe, to prosiłbym Państwa o jakiś kontakt.
Jestem z Wrocławia. Zeby wyjechać do Chorwacji, to mógłbym do Państwa po prostu dojechać, bądź umówić się wcześnie w wyznaczonym miejscu.

Pozdrawiam
Dawid Gołębiowski
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 27.07.2005 08:52

OK -

TO moze ja sprecyzuje :

Jedziemy 21.08 ok. 19.00 chcemy przecjechac Cieszyn, potem kierunek - BRNO - WIEN (ok. 24.00) - GRAZ - MARIBOR (ok. 5.00- tankowanie(mam juz wybrana stacje 24h) - Baska Voda (Makarska) (ok. 9-10.00) i szukamy kwater.
(co ok. 250-300 km przerwa na rozprostowanie kosci i ewentualnie papieroska jak ktos pali)

Moze ktos jest chetny na wyjazd o tej porze i dnia - to mozemy polaczyc sily,

Jechalem ta trasa 4 razy i jest najlepsza - a jade noca z niedizeli na poniedz. zeby uniknac wszelakich korkow (wien, granice itp.) i zeby zaczac od rana szukac kwater.

Jade w 3 albo 4 osoby (28-30 lat)

Jak ktos chetny sie dolaczyc to piszcie na Priv (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)

Pozdr.
ML
Radosc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 05.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radosc » 27.07.2005 12:02

My (ja z rodzinką: żonka, córa 5 lat) wyjeżdżamy z Wrocławia najprawdopodoniej 20.08 ok 3.00 rano i pędzimy do Plitvic na zwiedzanie i jednodniowy pobyt. Potem już na tydzień na Peljesac (Divna) a potem na resztę czasu "Pod Maslinom". BĘDZIEMY MIELI NAKLEJKĘ KLUBOWĄ NA RÓŻOWEJ HONDZIE JAZZ (nie do przeoczenia :-))
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 01.08.2005 21:21

Martini2000 napisał(a):OK -

TO moze ja sprecyzuje :

Jedziemy 21.08 ok. 19.00 chcemy przecjechac Cieszyn, potem kierunek - BRNO - WIEN (ok. 24.00) - GRAZ - MARIBOR (ok. 5.00- tankowanie(mam juz wybrana stacje 24h) - Baska Voda (Makarska) (ok. 9-10.00) i szukamy kwater.
(co ok. 250-300 km przerwa na rozprostowanie kosci i ewentualnie papieroska jak ktos pali)

Moze ktos jest chetny na wyjazd o tej porze i dnia - to mozemy polaczyc sily,

Jechalem ta trasa 4 razy i jest najlepsza - a jade noca z niedizeli na poniedz. zeby uniknac wszelakich korkow (wien, granice itp.) i zeby zaczac od rana szukac kwater.

Jade w 3 albo 4 osoby (28-30 lat)

Jak ktos chetny sie dolaczyc to piszcie na Priv (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)

Pozdr.
ML



Hej;
Z chęcią byśmy się do Was dołączyli, gdzieś w okolicach Cieszyna.
Jedziemy czerwonym Punciakiem z 3-miasta. Startujemy 20.08 w nocy a więc spokojnie powinniśmy zlądować w okolicach 21:00 w Cieszynie. Jest to nasz drugi wyjazd i na pewno nie ostatni. Pozdrowionka adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 02.08.2005 20:23

bibinie napisał(a):
Martini2000 napisał(a):OK -

TO moze ja sprecyzuje :

Jedziemy 21.08 ok. 19.00 chcemy przecjechac Cieszyn, potem kierunek - BRNO - WIEN (ok. 24.00) - GRAZ - MARIBOR (ok. 5.00- tankowanie(mam juz wybrana stacje 24h) - Baska Voda (Makarska) (ok. 9-10.00) i szukamy kwater.
(co ok. 250-300 km przerwa na rozprostowanie kosci i ewentualnie papieroska jak ktos pali)

Moze ktos jest chetny na wyjazd o tej porze i dnia - to mozemy polaczyc sily,

Jechalem ta trasa 4 razy i jest najlepsza - a jade noca z niedizeli na poniedz. zeby uniknac wszelakich korkow (wien, granice itp.) i zeby zaczac od rana szukac kwater.

Jade w 3 albo 4 osoby (28-30 lat)

Jak ktos chetny sie dolaczyc to piszcie na Priv (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)

Pozdr.
ML



Hej;
Z chęcią byśmy się do Was dołączyli, gdzieś w okolicach Cieszyna.
Jedziemy czerwonym Punciakiem z 3-miasta. Startujemy 20.08 w nocy a więc spokojnie powinniśmy zlądować w okolicach 21:00 w Cieszynie. Jest to nasz drugi wyjazd i na pewno nie ostatni. Pozdrowionka adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Z przyjemnoscia - tylko wolalbym zeby to byla 19.00 w cieszynie - bo tak mam optymalnie rozlozony czas zeby rano - 9-10 byc na miejscu - jezeli tak mozecie sie wyrobic to bedziemy w kontakcie

Mam pytanko - robicie trase na raz czy chcecie nocowac ? - (zawsze mozemy chociaz ten kawalek do Waszego noclegu razem jechac - noca to zawsze razniej widziec przed soba 2 swojskie swiatelka czerwone :) ) bo my na raz , a Wy z wybrzeza to troche dalej , wiec gdyby bylo 2 kierowcow to mozna, ja sam prowadze.

Pozdrawiam
acompany
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) acompany » 03.08.2005 10:40

Martini2000 napisał(a):witam

ja tez jade 21.08 - ok. 20.00 chce wkroczyc do Czech (ale jade Autostrada przez Czechy (wygoda a nie kosztuje az tyle - 200 KCS) - BRNO - WIEN, Graz, Maribor,Zagreb, i autostrada na poludnie (do Makarskiej (obok Baska Voda))

Focus KOMBI - ciemny granat - oklejony zolto-blekitnymi napisami i zoltym adresem www.nobel.com.pl na tylnim zderzaku (charakterystyczny :) - moze sie miniemy na trasie

ja jade z zona i jej przyjaciolka (30 , 2 x 29 lat)

Pozdr. ML

P.S. o ktorej wyruszacie ?



Witam Martini,

Ja też wybieram się 21.08 do Baska Voda, tyle tylko że startuje z Bratysławy, więc na miejscu planuje być późnym wieczorkiem. Będziemy tam ( ja plus narzeczona, 29, 27 lat ) 6 dni do następnej soboty. Miejscowość mamy już obcykaną, byliśmy tam z przyjaciółmi w zeszłym roku, więc jak masz jakieś pytania to daj znać ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ).

Tym razem wygląda na to że jedziemy sami, jak byście szukali wesołego towarzystwa :lol: na wieczorne pifko to chętnie możemy się przyłączyć ?

Cheers,
Arti
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 03.08.2005 19:48

acompany napisał(a):
Martini2000 napisał(a):witam

ja tez jade 21.08 - ok. 20.00 chce wkroczyc do Czech (ale jade Autostrada przez Czechy (wygoda a nie kosztuje az tyle - 200 KCS) - BRNO - WIEN, Graz, Maribor,Zagreb, i autostrada na poludnie (do Makarskiej (obok Baska Voda))

Focus KOMBI - ciemny granat - oklejony zolto-blekitnymi napisami i zoltym adresem www.nobel.com.pl na tylnim zderzaku (charakterystyczny :) - moze sie miniemy na trasie

ja jade z zona i jej przyjaciolka (30 , 2 x 29 lat)

Pozdr. ML

P.S. o ktorej wyruszacie ?



Witam Martini,

Ja też wybieram się 21.08 do Baska Voda, tyle tylko że startuje z Bratysławy, więc na miejscu planuje być późnym wieczorkiem. Będziemy tam ( ja plus narzeczona, 29, 27 lat ) 6 dni do następnej soboty. Miejscowość mamy już obcykaną, byliśmy tam z przyjaciółmi w zeszłym roku, więc jak masz jakieś pytania to daj znać ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ).

Tym razem wygląda na to że jedziemy sami, jak byście szukali wesołego towarzystwa :lol: na wieczorne pifko to chętnie możemy się przyłączyć ?

Cheers,
Arti


Dzieki serdeczne - na pewno skorzystam, jeszcze sie odezwe przed wyjazdem to sie umowimy w jakims konkretnym miejscu (np. poczta - w konkretny dzien ) i zrobimy jakas piane :)

Pozdr ML
acompany
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) acompany » 04.08.2005 12:09

Martini2000 napisał(a):
acompany napisał(a):
Martini2000 napisał(a):witam

ja tez jade 21.08 - ok. 20.00 chce wkroczyc do Czech (ale jade Autostrada przez Czechy (wygoda a nie kosztuje az tyle - 200 KCS) - BRNO - WIEN, Graz, Maribor,Zagreb, i autostrada na poludnie (do Makarskiej (obok Baska Voda))

Focus KOMBI - ciemny granat - oklejony zolto-blekitnymi napisami i zoltym adresem www.nobel.com.pl na tylnim zderzaku (charakterystyczny :) - moze sie miniemy na trasie

ja jade z zona i jej przyjaciolka (30 , 2 x 29 lat)

Pozdr. ML

P.S. o ktorej wyruszacie ?



Witam Martini,

Ja też wybieram się 21.08 do Baska Voda, tyle tylko że startuje z Bratysławy, więc na miejscu planuje być późnym wieczorkiem. Będziemy tam ( ja plus narzeczona, 29, 27 lat ) 6 dni do następnej soboty. Miejscowość mamy już obcykaną, byliśmy tam z przyjaciółmi w zeszłym roku, więc jak masz jakieś pytania to daj znać ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ).

Tym razem wygląda na to że jedziemy sami, jak byście szukali wesołego towarzystwa :lol: na wieczorne pifko to chętnie możemy się przyłączyć ?

Cheers,
Arti


Dzieki serdeczne - na pewno skorzystam, jeszcze sie odezwe przed wyjazdem to sie umowimy w jakims konkretnym miejscu (np. poczta - w konkretny dzien ) i zrobimy jakas piane :)

Pozdr ML


OK, było by fajnie spotkać się z rodakami I trochę porozrabiać hi hi , :twisted:

dostęp do netu mam do 12.08, później : Zakopane, Senec pod Bratysławą, wystawka piesków w Bratysławie, Wiedeń i od 21.08 Baska Voda, żeby było łatwiej się skontaktować mogę na prywatnego moje dokładne namiary Ci podesłać, ale nie chcę być zbyt natarczywy więc jak chcesz ?

Jadę Oliwkową Toyotą Avensis Kombi , może ktoś mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć logo Cro w wersji do druku by oznakować sobie autko.

Dzięki, pozdrawiam,
Arti
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 04.08.2005 17:22

wyslalem Ci logo na @
Pozdr ML
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 04.08.2005 20:35

My wyjeżdżamy 20.08. godz.2.00 z Wrocławia, czerwony seat cordoba[ pracuję nad nalepką, jeżeli mi się uda będzie na tylnej szybie] i zielony volkswagen polo, do Mimic - około 10 km od Omisia i 20 km od Makarskiej. Będziemy po drodze i na miejscu się rozglądać :lol:
Maro70
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maro70 » 06.08.2005 10:35

Jedziemy ze Szczecina 20.08 raniutko.trasa- J.Góra-Praga-
Wiedeń-Graz-Maribor-Zagrzeb i na PAG!!!! Pomykamy srebrnym
Mitsubishi (L-300) -busik.Spanko gdieś około granicy A.i SLO.
Razem 5 osób.
PZDR. 8) 8)
brodka
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brodka » 06.08.2005 13:25

i my jedziemy ( w 3 osoby ) w niedzielę 21.08. Trasa Cieszyn Mikulov Wiedeń. Cel - Primosten? zobaczymy na miejscu co i jak będzie. Jak nie jedziemy dalej. Srebrna fabia. Nalepka na bocznej szybie. Do
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 06.08.2005 15:28

brodka napisał(a):i my jedziemy ( w 3 osoby ) w niedzielę 21.08. Trasa Cieszyn Mikulov Wiedeń. Cel - Primosten? zobaczymy na miejscu co i jak będzie. Jak nie jedziemy dalej. Srebrna fabia. Nalepka na bocznej szybie. Do


Wyruszacie rano czy na wieczor ?
- bo my na wieczor z Cieszyna ok. 19.00 i trasa ta sama (5 raz) jakbyscie chcieli sei dolaczyc to bedzie juz przynajmniej 3 samochod z Cro-Maniakami :) - a noca sie lepiej jedzie - przynajmniej przez Wien

Jakbyscie byli chetni to prosze o info :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr .ML
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 06.08.2005 16:26

Martini2000 napisał(a):
brodka napisał(a):i my jedziemy ( w 3 osoby ) w niedzielę 21.08. Trasa Cieszyn Mikulov Wiedeń. Cel - Primosten? zobaczymy na miejscu co i jak będzie. Jak nie jedziemy dalej. Srebrna fabia. Nalepka na bocznej szybie. Do


Wyruszacie rano czy na wieczor ?
- bo my na wieczor z Cieszyna ok. 19.00 i trasa ta sama (5 raz) jakbyscie chcieli sei dolaczyc to bedzie juz przynajmniej 3 samochod z Cro-Maniakami :) - a noca sie lepiej jedzie - przynajmniej przez Wien

Jakbyscie byli chetni to prosze o info :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr .ML


Popieramy apel "Martiniego 2000" i mamy to samo pytanko -
Skąd startujecie ?? Bo może razem tj. w 2 autka moglibyśmy dobić do Martiniego już w Cieszynie.
My startujemy z 3-miasta 20.08. wieczorem. Trasa Toruń-Łódź, Bielsko- Biała a dalej to już wiadomo :) Cro - naklejka na tylnej szybie ;)
Pozdrawiamy;
K&K
brodka
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brodka » 06.08.2005 19:46

Pojedziemy raczej ciut wcześniej. A że nie jestem szaleńcem za kółkiem ( i wzbogacać nie będę budżetów unijnych państw) dogonicie nas. 2*43 + 20. na którymś z parkingów na pewno się spotkamy bo jestem nałogowym palaczem więc nie wytrzymam heheh tych paru kilometrów. Pozdrawiam i miło będzie Was spotkać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Kto jedzie 21.08.2005r. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone