Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto był w Podgorze?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olabiuro1
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.07.2006
Kto był w Podgorze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) olabiuro1 » 14.07.2006 10:43

No jak to? Nikt nie zawitał do Podgory? Nawet Inez?
Tam jest przecież piękniej niż w Baśce. Nie wstydźcie się, tylko napiszcie coś o cenach. I może jeszce cos wiecej ;)
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 14.07.2006 11:05

olabiuro1 napisał(a):No jak to? Nikt nie zawitał do Podgory? Nawet Inez?
Tam jest przecież piękniej niż w Baśce. Nie wstydźcie się, tylko napiszcie coś o cenach. I może jeszce cos wiecej ;)


Ja byłam w połowie czerwca. Bardzo fajne miejsce. Pisałam o tym tu forum/viewtopic.php?t=12277&highlight=mapa+podgory

Zresztą na 100% nie tylko ja. Wysztarczy dobrze poszukać. Formu cro.pl to prawdziwa kopalnia informacji.
Gia
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gia » 14.07.2006 11:40

Ja byłam w Podgorze, ale wiele lat temu... nie pamiętam cen, ale pamiętam ulubioną knajpkę gdzie serwowano domowe białe wino ;) Cały taras knajpy dość wysoko, wchodziło się po kamiennych schodach, a nad głowami klientów przepiękne winorośla :)
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 14.07.2006 14:31

Byłem w ub. roku na przełomie września i października, w tym roku również jadę.
Podgora super urokliwa z fajną promenadą, mniej ludzi niż w Makarskiej, super plaże (żwirowe i skalne), dużo knajpek i restauracji. Dobra baza wypadowa (80 km do Splitu i ok. 120 do Dubrownika). No i te góry schodzące do morza, Biokovo jest super extra!
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 14.07.2006 15:41

Ja wróciłem z Podgory tydzień temu. Podgora jest wspaniała :) Jedź i sie nie zastanawiaj :lol:
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 14.07.2006 15:48

Byłam w Podgorze w tym roku(jakieś 2 tyg temu)ale tylko zobaczyć,pozwiedzać itp.Jest tam ślicznie,ceny jak wszędzie w Dalmacji.Piękna promenada nadmorska-szczególnie wieczorem.
zibi200
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi200 » 14.07.2006 18:05

Hej Lider, Aga napiszcie coś na temat apartamentów jakie mieliście, jakie ceny , lokalizacja itp. Ja planuję wyjazd we wrześniu ( w ciemno ) i poważnie biorę pod uwagę Podgorę lub inne miasteczko na Makarskiej. Jeśli chcecie napiuszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki i pozdrawiam
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 14.07.2006 19:12

Byłem w Podgorze w od 18 do 28 maja, oczywiście w tym roku.
Mieścina oczywiście bardzo ładna, ale nie wyobrażam sobie wypoczywać tam w sezonie. Trochę opisałem tu

forum/viewtopic.php?t=10845&postdays=0&postorder=asc&highlight=wakacje%20maju&start=0
olabiuro1
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) olabiuro1 » 14.07.2006 21:01

Lider16 napisał(a):Ja wróciłem z Podgory tydzień temu. Podgora jest wspaniała :) Jedź i sie nie zastanawiaj :lol:


Pojadę z pewnością, dzięki :)
olabiuro1
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) olabiuro1 » 14.07.2006 21:03

Lider16 napisał(a):Ja wróciłem z Podgory tydzień temu. Podgora jest wspaniała :) Jedź i sie nie zastanawiaj :lol:


Aaaa, jakie knajpki polecasz? Gdzie można miło posiedzieć i smacznie zjeść?
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 14.07.2006 22:10

zibi200 napisał(a):Hej Lider, Aga napiszcie coś na temat apartamentów jakie mieliście, jakie ceny , lokalizacja itp. Ja planuję wyjazd we wrześniu ( w ciemno ) i poważnie biorę pod uwagę Podgorę lub inne miasteczko na Makarskiej. Jeśli chcecie napiuszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki i pozdrawiam


Ja znalazlem apartament, po negocjacjach za 32 E/doba. To był apart 2+2 (dwa osobne pokoje + kuchnia, TVsat) ale mieszkaliśmy w nim we trójkę tzn ja z małżonką i córka. Zlokalizowany miedzy ul. Marka Marusica a jadranką, bardziej od strony zachodniej (jadąc od strony Makarskiej ok. 100 metrów za pierwszym wiaduktem). Samochód parkowałem od strony Jadranki (co miało swoje dobre strony bo w przypadku wyjazdów nie musiałem sie przeciskac wąskimi uliczkami Podgory). Do promenady schodziło sie po 101 schodach :-)
Co do knajpek to nie mieliśmy ulubionej, ale jest ich na tyle dużo, że można znaleźć coś dla siebie. Natomiast moja córka nigdzie indziej nie chciała zjeść lodów tylko w kawiarni ART, gdzie gość podawał lody żonglując kulkami :-) W centrum plaże dość zatłoczone (zwłaszcza po 1 lipca sie gęściej zrobiło) ale wytstaczy podejść/podjechać kawałek czy to w strone Tucepi czy Drasnic i już możemy sie cieszyć luzem.
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 15.07.2006 10:49

olabiuro1 napisał(a):Aaaa, jakie knajpki polecasz? Gdzie można miło posiedzieć i smacznie zjeść?


Ja mogę Ci polecić moją ulubioną knajpę na promenadzie: Konoba Obala.
Zawsze było pyszne jedzenie, niedrogie piwko, no i zawsze po zamówionym posiłku polewali jakiś aperitiff (rakija, whisky itp.)
W tym roku mam nadzieje, znowu bede stałym bywalcem.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 15.07.2006 11:48

Podgora mile wspominam - bo tylko tam w Studenacu udało nam się kupić dżem figowy. :wink: :lol:
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 16.07.2006 16:14

zibi200 napisał(a):Hej Lider, Aga napiszcie coś na temat apartamentów jakie mieliście, jakie ceny , lokalizacja itp. Ja planuję wyjazd we wrześniu ( w ciemno ) i poważnie biorę pod uwagę Podgorę lub inne miasteczko na Makarskiej. Jeśli chcecie napiuszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki i pozdrawiam


Sorki,ale ja nie nocowałam w Podgorze-bywałam tam przejazdem.
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 17.07.2006 09:11

olabiuro1 napisał(a):Aaaa, jakie knajpki polecasz? Gdzie można miło posiedzieć i smacznie zjeść?


My byliśmy kilka razy w restoran Primordia (pierwsza lub ostatnia restauracja przy promenadzie - w zależności od tego, z której strony się idzie). Oprócz pysznego jedzenia w cenie podobnej co w innych restauracjach, przed złożeniem zamówienia podawali likier, bar sałatkowy był gratis a do rachunku zawsze palacinka z marmoladą. :D
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Kto był w Podgorze?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone