Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kranówka?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007
Kranówka?

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 27.07.2007 18:31

Czy w Chorwacji należy wystrzegać się kranówki? W niektórych państwach należy się jej strzec. Chodzi mi o to że jakbym chciał napić sę kawy to mogę nalać sobie tamtejszej kranówki czy lepiej wziąść ze sobą zapas wody niegazowanej?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2007 18:40

trajano napisał(a):Czy w Chorwacji należy wystrzegać się kranówki? W niektórych państwach należy się jej strzec. Chodzi mi o to że jakbym chciał napić sę kawy to mogę nalać sobie tamtejszej kranówki czy lepiej wziąść ze sobą zapas wody niegazowanej?

Wystrzegac to i owszem powinieneś się tego np. w krajach arabskich bliskiego wschodu (nieco inna flora bakteryjna + ameby itp. świństwa) ale w HR - BEZ OBAW pij na zdrowie i nie targaj ze sobą mineralnej (nie ma sensu) :wink:
Pozdrav :papa:
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 27.07.2007 18:53

trajano napisał(a):Czy w Chorwacji należy wystrzegać się kranówki? W niektórych państwach należy się jej strzec. Chodzi mi o to że jakbym chciał napić sę kawy to mogę nalać sobie tamtejszej kranówki czy lepiej wziąść ze sobą zapas wody niegazowanej?
Możesz pić do woli mi to nie zaszkodziło tobie też nie zaszkodzi zapewniam :D
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 20:25

Tez probowalem i do dzisiaj zyje.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2007 20:30

Haweł napisał(a):Tez probowalem i do dzisiaj zyje.

Kolega ma racje - jakby było coś nie tak z nią to by nas tu nie było :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 20:33

Jaksie z Rakija przeholuje...to i kranowka posmakuje !!! Nawet sie rymlo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2007 20:40

Haweł napisał(a):Jaksie z Rakija przeholuje...to i kranowka posmakuje !!! Nawet sie rymlo :)

a jak nastepnego dnia z rana smakuje taka kranówa :lol: :lol: :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 20:41

Jak MIOD !!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2007 20:44

Haweł napisał(a):Jak MIOD !!!

:lol: :lol: :lol:
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 27.07.2007 21:06

Czego się bać? Zawsze można przegotować. TAM TEŻ JEST PRĄD!
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 21:14

Taa,jak sie w nocy przebudzisz po Rakiji,juz to widze jak gotujesz i studzisz !!! Super...
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 27.07.2007 21:24

Haweł napisał(a):Taa,jak sie w nocy przebudzisz po Rakiji,juz to widze jak gotujesz i studzisz !!! Super...

Po co takie teksty? Jak się budzisz po rakiji to nie wierzę, że nie masz czegoś do zapojki. Wody, Fanty czy innego gówna. Więc nie nadużywajmy serwera!
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 21:30

MĄDRALA,po co sie w watek wcinasz ?
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 29.07.2007 13:18

Witajcie,
Nawet w oficjalnych folderach rządowych Chorwaci potwierdzają że wodę z kranu można bez obaw pić co czyniłem zawsze i bez przykrych następstw
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 30.07.2007 19:19

Adam,K napisał(a):Czego się bać? Zawsze można przegotować. TAM TEŻ JEST PRĄD!


Z tym prądem to nie do końca jest tak dobrze... W zeszłym tygodniu praktycznie nie było dnia żeby przynajmniej jedna faza nie była wyłączona (Baszka Voda) :(. Oczywiście jest to związane z upałami i obciążeniem sieci. Ale bez obaw - najdłużej nie było prądu przez około półtorej godziny - a w tym czasie nikt nie umrze z pragnienia :D. Jest wtedy powód żeby zejść do knajpki na piwko :wink: :lol: . Woda gazowana i nie gazowana jest w ogromnych ilościach do kupienia w sklepach. Im bliżej plaży tym droższa oczywiście..
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone