Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

koversada-pierwszy raz

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania13
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2013
koversada-pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania13 » 15.07.2013 11:22

Witam
Wybieramy się z mężem na pierwsze zagraniczne wakacje Wybraliśmy Koversadę Weszłam na ich stronę, ale nie bardzo rozumiem cennik Wiem że na pewno wielu forumowiczów już tam było więc mi doradza :D Czy najpierw płacę czy płacę przy wyjeździe? Będzie nas dwoje plus auto i namiot Jak mam patrzeć na ceny? Co to jest ta parcela? Wybieram sobie dowolne miejsce ? Z góry dziękuję za pomoc
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 15.07.2013 14:36

Siemka.
Otwórz link: http://www.campingrovinjvrsar.com/Camps ... Price_List
To cennik na ten sezon.
Teraz otwórz link: http://www.campingrovinjvrsar.com/docs/ ... iginal.pdf
To mapka Koversady...

Nie napisałaś kiedy ruszacie a od tego zależy ile zapłacicie... :(
Parcela to miejsce na namiot i zazwyczaj samochód. Zazwyczaj z prądem. Czasem z wodą. Zależy od miejsca i ceny. :roll:
Płaci się zawsze przy wyjeździe... :D
Wybierasz sobie dowolne miejsce. Ale ceny są czasem bardzo różne... trzeba zerkać na mapkę, którą dostaniecie w recepcji. Z taką mapką idziecie sobie albo jedziecie po kempingu i patrzycie co jest odpowiednie dla Was.
Potem w recepcji dokonujecie czynności biurokratycznych i się rozbijacie... :D Naprawdę mała filozofia...

Dla przykładu w najdroższym okresie wakacyjnym zapłacicie:
Za 2 dorosłe osoby: 2 x 9.50 = 19 euro/dzień
Za parcelę: od 16.50 do 24.50 euro/dzień
Taksa: 2 x 1 = 2 euro/dzień
Czyli dziennie od 37.50 do 45.50 euro plus jednorazowa opłata startowa (o ile mnie pamięć nie myli) 2 x 1.20 = 2.40 euro... :!:

Pozdrawiamy. :papa:

PS: Ale dlaczego Koversada??? :roll:
BM
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BM » 15.07.2013 17:45

Ania13
Bardzo dobry wybór,byliśmy z żoną w 2011r 11dni 28.08 do 7.09 i w tym roku też chcemy w podobnym terminie.
Przyjechaliśmy pod wieczór i to był nasz błąd.Kamping jest tak wielki,że należy przyjechać wcześniej żeby na spokojnie coś wybrać.Mieliśmy najdroższą parcelę i zapłaciliśmy kartą 1321,70zł przy kursie 4,37. W tym roku widzę ,że są chyba takie same ceny.Nam spodobała się bardzo wyspa,ale moja pani nie chciała już się przenosić.Jak pojedziemy w tym roku to tylko na wyspę.Jest tylko jedna niedogodność,że samochodem po wypakowaniu trzeba wyjechać na parking przed wyspą.Ale jest za to bardziej spokonie i cicho.Jak podacie maila to mogę wysłać fotki.
Pozdrawiam i zazdroszczę,bo nasz wyjazd jest na 50%
ania13
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania13 » 16.07.2013 11:00

Dziękuję bardzo za dokładne wytłumaczenie co i jak Mapka będzie bardzo pomocna :D
hmm a dlaczego Koversada? Nie znamy Chorwacji zupełnie i jedyne czym kierowaliśmy się przy wyborze miejsca to informacje z forum Mam nadzieję że nie będziemy żałować
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 16.07.2013 11:32

Siemka.
Na pewno będziecie zadowoleni... :D
Pytałem o powody, bo myślałem, że coś specjalnego ciągnie Was właśnie tam... w końcu w pierwszą sobotę sierpnia odbędą się w Koversadzie wybory Miss Natura 2013... :D
Mam nadzieję, że po powrocie napiszecie cokolwiek na temat kempingu, bo my w tym roku raczej tam nie zajrzymy... :(
Pozdrawiam. :papa:
magneska
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) magneska » 16.07.2013 15:52

W tym roku na wjazd na wyspę jest całkowicie zabroniony. Osobiście widziałam jak 24 czerwca montowali automatyczną blokadę przy wjeździe na mostek od strony lądy obsługiwaną wyłączne przez Pana jeżdżącego białą mazdą z paką (coś jak nissan navara). Więc teraz jest tak, że na wyspę z tobołami przewozi obsługa. Pan z obsługi koczuje na parkingu od strony lądu przy wjeździe na mostek.

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
koversada-pierwszy raz
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone