Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 19.01.2010 21:14

piotrf napisał(a)::lol: :lol:
Warto było czekać na ten ciąg dalszy relacji - PIĘKNY

Mam pytanko : Czy już plany na ten rok się pojawiły :?: :wink:

Rowerkiem do Korculi - moje gratulacje :D Fajna przygoda :lol: :lol:

Pozdrawiam serdecznie
Piotr


Cieszymy się, że nasza relacja się podoba. Szczerze mówiąc, to mamy niezły ubaw gdy ją piszemy.Oj działo się na tym urlopie, działo..
A co do wycieczki rowerkiem wodnym to trwała ona 50 min, bo nie mieliśmy, aż tak daleko z hotelu. Gdyby nie moja choroba morska, albo gdby było spokojniejsze morze to chetnie popływalibyśmy dalej.
Planów na ten rok jeszcze nie mamy, ale kto wie...może wkrótce się pojawią.
Pozdrawiamy cieplutko
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 19.01.2010 21:17

JacYamaha napisał(a):Ciekawe jakby pedałował po Lion-ie :wink: :lol:


Aż nie chce myśleć, gdzie byśmy dopłynęli jak Misiek pożarłby Liona.....może zobaczylibyśmy Lokrum :>
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 19.01.2010 21:20

sroczka66 napisał(a):Fajnie, że Misiek przebudził sie ze snu zimowego :wink: .

Co prawda, za oknem zima w pełni, a my zwiedzamy sobie w ciepełku miejsca w CROraju :D


To prawda, że pisanie tej opowieści zajęło nam trochę czasu, ale niestety Miśki tak mają, że o tej porze roku zapadają w sen zimowy.Budzą się jak temperatura jest powyżej zera stopni :) i wtedy piszą, piszą, piszą co wyrabiały latem :)
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 19.01.2010 21:25

oginioszki napisał(a):Po długim nie bycie na forum trafiliśmy na Waszą relacje i jak miło zobaczyć i przeczytać Waszą przygodę z Korculą :)
wycieczka na Baćve extremalna aż sama poczułam to zmęczenie

pozdrawiamy :)


Cieszymy się, że czytacie naszą relację, bo my Waszą przed naszym wyjazdem na Korcule także czytaliśmy.

A wrażenia z Bacvy, Proizd.....bezcenne :)

Pozdrawiamy
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.01.2010 21:55

fumarek napisał(a):Cieszymy się, że czytacie naszą relację, bo my Waszą przed naszym wyjazdem na Korcule także czytaliśmy.

A wrażenia z Bacvy, Proizd.....bezcenne :)


Oczywiście, że ja też czytałam. Najbardziej utkwiły mi w pamięci dwa Wasze dni, właśnie wyprawa na Proizd (nam się we wrześniu nie udało popłynąć bo nikt poza nami nie wybierał się na Proizd) i piesze zejście i wejście na plażę Bacva.

Ciekawa narracja, ładne zdjęcia, fajne przygody. Pomimo poruszania się po wyspie komunikacją lokalną dużo zobaczyliście i odpoczęliście.
Zdjęcia korczulańskich murów zrobione z wodnego rowerka bardzo oryginalne. Nie przypominam sobie, żeby ktoś takie pokazywał.

Pozdrawiam
Lidia
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 20.01.2010 18:16

Lidia K napisał(a):
fumarek napisał(a):Cieszymy się, że czytacie naszą relację, bo my Waszą przed naszym wyjazdem na Korcule także czytaliśmy.

A wrażenia z Bacvy, Proizd.....bezcenne :)


Oczywiście, że ja też czytałam. Najbardziej utkwiły mi w pamięci dwa Wasze dni, właśnie wyprawa na Proizd (nam się we wrześniu nie udało popłynąć bo nikt poza nami nie wybierał się na Proizd) i piesze zejście i wejście na plażę Bacva.

Ciekawa narracja, ładne zdjęcia, fajne przygody. Pomimo poruszania się po wyspie komunikacją lokalną dużo zobaczyliście i odpoczęliście.
Zdjęcia korczulańskich murów zrobione z wodnego rowerka bardzo oryginalne. Nie przypominam sobie, żeby ktoś takie pokazywał.

Pozdrawiam
Lidia


Suńce i Miś bardzo się cieszą, że kolejnej osobie podobają się nasze przygody.
Komunikacja miejska na wyspie nie funkcjonuje źle, ale wiadomo, że własnym autkiem podróżuje się lepiej, bo jest się niezależnym od rozkładów. No i można więcej zobaczyć.
Korculańskie mury są trochę rozkołysane na fotkach bo fale, wprawdzie małe, ale i tak bujały rowerkiem.

Pozdrawiamy
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 21.01.2010 11:43

Super relacja, przeczytałem jednym tchem. W zeszłym roku byliśmy w Orebicu, więc również odwiedziliśmy Korculę oraz Dubrownik i Lokrum. Takie wspaniałe fotki przywołują własne wspomnienia, co w mroźny dzień jest bezcenne. Pozdrawiam :D
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 21.01.2010 20:49

Jarek999 napisał(a):Super relacja, przeczytałem jednym tchem. W zeszłym roku byliśmy w Orebicu, więc również odwiedziliśmy Korculę oraz Dubrownik i Lokrum. Takie wspaniałe fotki przywołują własne wspomnienia, co w mroźny dzień jest bezcenne. Pozdrawiam :D


Cieszymy się, że kolejnej osobie podoba się nasza relacja.

Nam sie niestety na Lokrum nie udalo dopłynąć, a bardzo chcielismy. Ale cóż... jeszcze wszystko przed nami.
A może zamiescisz tu jakieś fotki z tej wyspy i opowiesz o niej trochę??Bardzo byśmy Cię proslili. Widziałeś tam żółwie?? :) Podobno są.

Goraco pozdrawiamy.
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 22.01.2010 22:25

Żółwi nie widziałem, ale są pawie. A w ogrodzie botanicznym bardzo podobały nam się kaktusy, byliśmy też na szczycie w ruinach fortecy ( fajne widoki, choć trochę już przeszkadzają drzewa) oraz nad Martwym Morzem.
Warto połazić po wyspie, zanurzyć w Martwym Morzu, jak ktoś lubi to jest też plaża dla naturystów.

Kaktusy

Obrazek

Morze Martwe

Obrazek

Pawie

Obrazek

Więcej zdjęć z Lokrum, Chorwacji i nie tylko jest na mojej stronce o wycieczkach: http://www.jo-travel.eu

Pozdrawiam :D
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 23.01.2010 17:44

Jarek999 napisał(a):Żółwi nie widziałem, ale są pawie. A w ogrodzie botanicznym bardzo podobały nam się kaktusy, byliśmy też na szczycie w ruinach fortecy ( fajne widoki, choć trochę już przeszkadzają drzewa) oraz nad Martwym Morzem.
Warto połazić po wyspie, zanurzyć w Martwym Morzu, jak ktoś lubi to jest też plaża dla naturystów.



Teraz jeszcze bardziej żałujemy, że tam nie dotarliśmy. Dzięki za link do obszernej, pięknej galerii.
Pozdrawiamy
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 05.06.2010 02:03

:D Uwielbiam Waszą relację Uśmiałam się Brawo i Wielkie dzięki za tak dużą dawkę humoru Pozdrawiam :D
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 28.06.2010 20:17

:lol: :oops:
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 06.07.2010 22:23

Przeczytaliśmy jednym tchem, :D po Waszej relacji i relacji Oginioszków jesteśmy już pewni jaki będzie nasz następny cel w Cro :D
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 12.07.2010 21:07

misiekiandzia napisał(a):Przeczytaliśmy jednym tchem, :D po Waszej relacji i relacji Oginioszków jesteśmy już pewni jaki będzie nasz następny cel w Cro :D


Życzymy udanych wakacji, niech obfitują w miłe przygody. Pozdrawiamy
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korcula 2009 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone