Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2020

Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 29.09.2020 12:18

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym "Moja Chorwacja"

W tym konkursie biorą udział tylko zdjęcia wykonane w Chorwacji. W polu "Miejsce wykonania zdjęcia" należy wpisać nazwę miasta, wsi, regionu lub cokolwiek, co pozwoli jednoznacznie zidentyfikować to miejsce. Zawartość tego pola nie będzie widoczna do momentu ogłoszenia wyników.

Regulamin jest na stronie www.cro.pl/k w zakładce "Zasady". Na tej samej stronie klikamy w "Załaduj zdjęcie", żeby zgłosić zdjęcie do konkursu, a w "Lista załadowanych zdjęć", żeby obejrzeć zdjęcia już zgłoszone. Przycisk "Dyskusja na forum" kieruje do tego wątku.

Zdjęcia, których dłuższy bok będzie większy niż 999px. zostaną automatycznie przeskalowane.

Konkurs nadal jest anonimowy i proszę wszystkich autorów zdjęć o zadbanie w każdy możliwy sposób o to, żeby zdjęcie nie mogło być skojarzone z osobą autora.

Zdjęcia, które otrzymały równą ilość punktów zajmują miejsca ex-equo, natomiast gdyby zdarzyła się taka sytuacja jak w zeszłym roku, że ex-equo będzie na 12 i 13 pozycji nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przy wyborze zdjęć do kalendarza skorzystać z pomysłu Bravika.

Do czasu rozstrzygnięcia konkursu nie oceniamy nadesłanych zdjęć, ani nie dyskutujemy o nich. Wykryte naruszenia regulaminu i inne nieprawidłowości zgłaszamy bezpośrednio do mnie prywatną wiadomością (PW).

Życzę miłej zabawy.

pozdrav K
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 29.09.2020 13:00

No i bardzo dobrze, że to już ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.09.2020 15:03

Cieszę się :mrgreen: przynajmniej jedna stara rzecz została bez zmian na forum. :boss:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.10.2020 08:48

Przedwczoraj myślałam o tym, że może już konkurs, aby potem na spokojnie był czas na kalendarz, bo mam nadzieję, że Piter kolejny raz zechce podjąć się wykorzystania kalendarza.


I tak mi na myśl przychodzi po zeszłorocznych i wcześniejszych problemach z kalendarzem, czy:
- nie powinno być wymogu, że zdjęcia tylko w poziomie dodajemy
- postacie osób: czy nie powinien być zakaz ich umieszczania? chyba, że stanowią niewielką część widoku i nie można osób zidentyfikować....

A z samego konkursu bardzo się cieszę...
:papa:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 07.10.2020 16:35

piekara114 napisał(a):I tak mi na myśl przychodzi po zeszłorocznych i wcześniejszych problemach z kalendarzem, czy:
- nie powinno być wymogu, że zdjęcia tylko w poziomie dodajemy
- postacie osób: czy nie powinien być zakaz ich umieszczania? chyba, że stanowią niewielką część widoku i nie można osób zidentyfikować....


Jestem przeciwny wprowadzaniu nadmiernych ograniczeń regulaminowych. Trudno narzucać autorom sposób kadrowania, a w sprawie postaci zdania są podzielone. Nie podejmuję się dogodzenia wszystkim. Poza tym im prostszy regulamin, tym trudniej go obejść.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.10.2020 17:36

Też jestem za najprostszym regulaminem i wcześniej było lux. A ostatnio co raz są pretensje (bo półgoła osoba, bo można kogoś zidentyfikować czy nie chcę z kimś kartki dzielić), stąd taki pomysł...
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 12.10.2020 07:29

piekara114 napisał(a):... że zdjęcia tylko w poziomie dodajemy ...


I to by było najlepsze rozwiązanie, wtedy kalendarz byłby ładniejszy 8)
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 12.10.2020 12:17

Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):... że zdjęcia tylko w poziomie dodajemy ...


I to by było najlepsze rozwiązanie, wtedy kalendarz byłby ładniejszy 8)

Regulamin konkursu nie jest regulaminem zamieszczania zdjęć w kalendarzu. Myślę, że takie zasady powinny być napisane, ale to Twój projekt i od Ciebie zależy, czy zrobisz jakiś regulamin kalendarza. Można tam też umieścić punkt o zdjęciach ex-equo zaproponowany przez Bravika.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2020 12:38

piekara114 napisał(a):Też jestem za najprostszym regulaminem i wcześniej było lux. A ostatnio co raz są pretensje (bo półgoła osoba, bo można kogoś zidentyfikować czy nie chcę z kimś kartki dzielić), stąd taki pomysł...



Ponieważ ludziom coś wali w głowie i nie tylko na forum. Róbmy swoje, jak dotychczas. :D
Ostatnio edytowano 12.10.2020 18:04 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 12.10.2020 14:04

Morski Pas napisał(a):
Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):... że zdjęcia tylko w poziomie dodajemy ...


I to by było najlepsze rozwiązanie, wtedy kalendarz byłby ładniejszy 8)

Regulamin konkursu nie jest regulaminem zamieszczania zdjęć w kalendarzu. Myślę, że takie zasady powinny być napisane, ale to Twój projekt i od Ciebie zależy, czy zrobisz jakiś regulamin kalendarza. Można tam też umieścić punkt o zdjęciach ex-equo zaproponowany przez Bravika.


Nie no, regulaminu zdjęć do kalendarza nie będę robił :roll:
Jak ktoś wstawi pionowe zdjęcie i ktoś na nie zagłosuje i zbierze ono odpowiednią ilość punktów to takie w kalendarzu będzie.
Ja tylko sugeruję, że poziome lepiej wyglądają w kalendarzu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.10.2020 20:23

Zgłaszanie zakończone - ostatecznie jest 105 zdjęć.
Czyli jest z czego wybierać. :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.10.2020 21:48

Janusz Bajcer napisał(a):Czyli jest z czego wybierać. :lol:
Zwłaszcza ze zdjęć z Pagu :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.10.2020 21:51

Bo w tym roku chyba większość na fotogenicznym Pagu :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.10.2020 21:55

No, w lipcu Polak na Polaku na każdym kroku..... Chorwacki to ciężko było usłyszeć....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2020 23:29

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Czyli jest z czego wybierać. :lol:
Zwłaszcza ze zdjęć z Pagu :papa:


Weź, przy jednym zdjeć galerii przeżyłem deja vu - miejsce, słońce, chmury, wiatr i czas ten sam jak u mnie :mrgreen:
Następna strona

Powrót do Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja"



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2020
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone