Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Końcówki do LPG

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brachu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.01.2007
Końcówki do LPG

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachu » 21.07.2007 09:53

Czy jadąc przez Czechy, Węgry,Słowenie i już w samej Chorwacji nie są konieczne jakieś "redukcje, przejściówki" żeby można było zatankować ich gaz do naszych samochodów

Hura!!!! jadę już 18.sierpnia (pierwszy raz) :D :D :D

serdecznie pozdrawiam
pawelwn
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelwn » 21.07.2007 09:55

brachu napisał(a):Czy jadąc przez Czechy, Węgry,Słowenie i już w samej Chorwacji nie są konieczne jakieś "redukcje, przejściówki" żeby można było zatankować ich gaz do naszych samochodów

Hura!!!! jadę już 18.sierpnia (pierwszy raz) :D :D :D

serdecznie pozdrawiam


NIE.
brachu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachu » 21.07.2007 10:12

nie wiesz nawet jak mnie ucieszyłeś, Chorwacja mi się coraz bardziej podoba :papa:
piotrek.k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek.k » 21.07.2007 11:39

Tankowałem, i potwierdzam Nie potrzeba żadnych przejściówek.
gdapl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gdapl » 21.07.2007 11:56

Samemu leje się LPG czy jest zakaz - obsługa to robi ?
will
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 09.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) will » 21.07.2007 13:13

Oczywiscie obsługa stacji to robi.Pozdrawiam.
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 21.07.2007 16:39

will napisał(a):Oczywiscie obsługa stacji to robi.Pozdrawiam.

okazuje sie że nie zawsze, tankowałem gaz na stacji w Karlovacu tuż przed bramkami na autoceste, podjechałem pod dystrybutor, wysiadlem z auta odkręcilem korek i czekam... :? po ok 10 minutach wszedłem do środka z pytaniem gdzie obsługa do autoplinu, a panienka z obsługi była bardzo zdziwiona że nie tankuje sam. Oczywiście na moją prośbe znalazł się pracownik, który zatankował mi gaz i pokazał mi mały napis na dystrybutorze "samoposluga"
pozdrówki
gdapl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gdapl » 22.07.2007 06:52

jacek77 napisał(a):wysiadlem z auta odkręcilem korek i czekam... :? po ok 10 minutach wszedłem do środka z pytaniem gdzie obsługa do autoplinu, a panienka z obsługi była bardzo zdziwiona że nie tankuje sam. Oczywiście na moją prośbe znalazł się pracownik, który zatankował mi gaz i pokazał mi mały napis na dystrybutorze "samoposluga"
pozdrówki


I tak powinno być też w polsce.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone