Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kolonie dla dzieci nad morzem

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010
Kolonie dla dzieci nad morzem

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.04.2016 15:08

Witam,
Szukam sprawdzonej firmy na kolonie. Chcemy wysłać dzieci na kolonie.
Znalazłem coś takiego: http://www.wakacjezoswiata.pl/

OŚWIATA Centrum Turystyki
Adres: Mickiewicza 28, 40-092 Katowice

Zna ktoś ?

A moze ktoś tu był: http://www.sloneczkoleba.pl/oferta-osro ... 6_2,2.html

?


Ważne aby wyjazd był z Kielc
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 16.05.2016 15:14

Osobiście nie byłem, ale korzystam z http://123wakacje.com.pl/ , któryś raz z kolei - ja i dziecko zadowolone.
Była na Mazurach, teraz chyba pod koniec lipca nad morze na 10 dni.
Wyjazd prawie z każdego miasta, tylko trzeba dopłacić w kwocie zależnej od odległości.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 17.05.2016 08:17

Już klepnęliśmy tą ofertę którą wstawiłem ;) ale thx
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 17.05.2016 19:53

Wiem trochę późno się doczytałem.
Sunbeach
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sunbeach » 06.06.2016 14:43

Jak ktoś jeszcze szuka wolnych miejsc gdzieś na kolonie w tym roku to niech szuka w Jaworzyna Tour bo jest trochę miejsc jeszcze chociaż termin faktycznie już niemal ostateczny. I to też nie jest pierwsza lepsza firemka co dzieci nie upilnuje, akurat ją znam bo już kilka razy dzieci korzystały z krajowych obozów, a może kiedyś się wybiorą też gdzieś dalej :hut: Może właśnie też gdzieś do Chorwacji, bo taki kierunek też mają.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kolonie dla dzieci nad morzem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone