Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.07.2010 08:13

hajduczek napisał(a):hm Jacuś czyżbyś tutaj znalazł link do listy Jacunia?a ja już byłam pełna podziwu.....jaki Ty masz "łeb" :lol: :wink:



Teraz proszę to odwołać bo nie znalazłem tu tylko przez google - nie pozostaje Ci nic innego jak nadal mnie podziwiać :lol: :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 27.07.2010 08:21

Jacek S napisał(a):
hajduczek napisał(a):hm Jacuś czyżbyś tutaj znalazł link do listy Jacunia?a ja już byłam pełna podziwu.....jaki Ty masz "łeb" :lol: :wink:



Teraz proszę to odwołać bo nie znalazłem tu tylko przez google - nie pozostaje Ci nic innego jak nadal mnie podziwiać :lol: :wink:




pki....odwołuję i taaaaaak podziwiam :wink:


Longtom.......prosimy o kolejny odcinek :D bo my tu na widowni juz zaczynamy się wiercic :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.07.2010 08:26

hajduczek napisał(a):... bo my tu na widowni juz zaczynamy się wiercic :lol:

Obrazek
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 27.07.2010 09:31

Też się wiercę i pakuję w podróż więc zbyt długo się już nie naczytam.
Po powrocie oj będą zaległości.
A liczę na wielką, długą i wspaniałą ucztę może być wegetariańską (chwastowa) albo śródziemnomorską (wzbogaconą o rybki i owoce zalane odpowiednich winem i oliwą).
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.07.2010 11:50

Witajcie nieszczęśni czytelnicy...
Lekko nie będzie, 2 aparaty, ponad 2000 zdjęć. Ale ja jestem dobry człowiek, wszystkich Wam nie pokażę :wink:

O najlepszej drodze do Chorwacji, na naszym forum, napisano wiele. Ja wybrałem opcję Poznań, Berlin, Monachium, Salzburg, Ljubljana, Vrsar. Ponad 1400km, z czego 1200 po autostradach.
Aby uniknąć ewentualnych, weekendowych, korków ruszyliśmy w czwartek 1 lipca o 18. Założenie było dobre, nigdzie nie staliśmy. Poza jednym miejscem w Słowenii, ale to był wypadek. Poważny, stał karawan. Na miejsce dotarliśmy około pierwszej.
Przerwy robiłem w rytmie kolejnych tankowań. Plus drzemka w aucie między trzecią a czwartą trzydzieści. Niestety Kulkom to spanie w aucie chyba jakoś lepiej wychodzi :!: :wink: Niemniej rano pokazały się nam takie widoki

Obrazek

Przy kawce zbieramy siły na dalszą część drogi

Obrazek

Pokrzepieni i rozbudzeni dotarliśmy do Karawankentunnel.

Obrazek

A potem, jakoś szybko, znaleźliśmy się na naszym kampingu. Rozbiliśmy namiot i zaczął się kolejny etap wakacji.

Obrazek

Przyznam się, że bałem się trochę tak długiej trasy. Ale było dobrze. Na stacjach benzynowych robiliśmy dłuższe przerwy, drzemka też dobrze mi zrobiła. Do tego lubię prowadzić auto, autostrady były pustawe. Nawet pod Monachium. Doskonałym pomysłem (oczywiście z forum cro.pl) był audiobook. Zafundowałem sobie Stiga Larssona, "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet". To 10 godzin czytania, jeszcze sporo mi zostało do odsłuchania :wink: :wink: :wink: Może zostawię sobie na za rok :?:

cdn.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.07.2010 11:54

Jacek S napisał(a):To Fiat Siena?

To Mitsu Lancer, kocha jeździć po pagórkowatych i krętych drogach. Bardzo mu się w Chorwcji podobało :!:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.07.2010 11:58

Joanka23 napisał(a)::lol:
Ilość bagażu nawet mnie rzuciła na kolana :wink:

Tak z ciekawości... o wszystkim pamiętaliście, czy jednak coś by się jeszcze przydało? :wink:


Coś wziąłem niepotrzebnie :!:

Prezerwatywy.

W planie było snoorkowanie nocą a w/w miały chronić nasze latarki.
Ale jakoś nie zrealizowaliśmy tego pomysłu :cry:
tj_jankes
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tj_jankes » 27.07.2010 12:14

I ja też zasiadam do czytania :D :D
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 27.07.2010 12:19

longtom napisał(a):
Coś wziąłem niepotrzebnie :!:

Prezerwatywy.

W planie było snoorkowanie nocą a w/w miały chronić nasze latarki.


Prezerwatywy są do czego innego :nice: latarki się tam nie wkłada :P trzeba było na rysunek popatrzeć i stosować zgodnie z instrukcją :lool:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.07.2010 12:31

longtom napisał(a):Witajcie nieszczęśni czytelnicy...
Lekko nie będzie, 2 aparaty, ponad 2000 zdjęć.

No tak, po co focić ...
W końcu to wakacje, nie można wszędzie z aparatem chodzić ...
To jak już, okazuje się, nie masz zdjęć, to może chociaż coś opowiedz ...













:D :wink:

PS A latarki nie są czasami na prąd stały? :lool:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 27.07.2010 12:45

... Doskonałym pomysłem (oczywiście z forum cro.pl) był audiobook. Zafundowałem sobie Stiga Larssona, "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet". To 10 godzin czytania, jeszcze sporo mi zostało do odsłuchania :wink: :wink: :wink: Może zostawię sobie na za rok :?:

Fajna książka, super się czyta :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 27.07.2010 12:50

Milutko tu :D , już nie mogę się doczekac na te Fszystkie foty :wink:

longtom napisał(a): Doskonałym pomysłem (oczywiście z forum cro.pl) był audiobook. Zafundowałem sobie Stiga Larssona, "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet". To 10 godzin czytania, jeszcze sporo mi zostało do odsłuchania :wink: :wink: :wink: Może zostawię sobie na za rok :?:

cdn.


nie warto zostawiać, bo II i III część są jeszcze lepsze :lol:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 27.07.2010 12:52

marsylia napisał(a):Milutko tu :D , już nie mogę się doczekac na te Fszystkie foty :wink:

longtom napisał(a): Doskonałym pomysłem (oczywiście z forum cro.pl) był audiobook. Zafundowałem sobie Stiga Larssona, "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet". To 10 godzin czytania, jeszcze sporo mi zostało do odsłuchania :wink: :wink: :wink: Może zostawię sobie na za rok :?:

cdn.


nie warto zostawiać, bo II i III część są jeszcze lepsze :lol:


Dokładnie to samo chciałam dodać :D
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 27.07.2010 13:02

Ale dopchnięty na maksa auciak.
No, ale namiot jak mały domek.
Czekam na cd. zapowiada się fajniście.
miike
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 15.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) miike » 27.07.2010 14:18

Rozumiem, że ten namiot domyślnie ma sypialnie po bokach? Bo ja widzę materac pośrodku. :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone