Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kempingi na wyspie vis

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009
kempingi na wyspie vis

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 15.02.2013 15:39

jak w temacie
czy ktos z was ma moze jakies informacje na temat kempingow na wyspie vis?
Dotarlem do informacji z przed kilku lat ze na vis nie ma oficjalnych kempingow
ale moze ktos z was ma jakies newsy w tym temacie ?
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 15.02.2013 20:02

Również i ja szukam tej informacji od ładnych paru lat. Przeczytałem wszystkie relacje na tym forum dot. VIS, Przeglądałem linki do informacji turystycznej na wyspie. Nigdzie nie ma nawet wzmianki...a szkoda.
GAJUS
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 15.02.2013 21:19

Brak info o kampach nie powstrzyma mnie przed odwiedzeniem wyspy w tym roku

Bo podobno jest najladniejsza z wszystkich,
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2013 21:24

scood74 napisał(a):Brak info o kampach nie powstrzyma mnie przed odwiedzeniem wyspy w tym roku

Mnie na razie skutecznie powstrzymuje ;) Wcześniej czy później campy powstaną, tylko czy wtedy wyspa będzie nadal tak mało popularna i "dzika" jak teraz...?

Scood, jedź, wybadaj sprawę campów i daj znać ;)
scood74
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scood74 » 17.02.2013 11:16

Wyczytalem na ktoryms z forow ze trzeba szukac miejsc pod namiot po ludziach i ze podobno chetnie udostepniaja jakies skrawki trawnikow wokol domow. ?..
Podobno

To dopiero bedzie wyjazd w ciemno :-)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 17.02.2013 14:15

W maju będę w CRO (nastawiam się na wędrówki po BIOKOVO, noclegi na campach),właśnie dziś podjąłem decyzję że na 3 dni wyskoczę na VIS i poszukam campów, lub też sprawdzę info o tych "trawnikach wokół domu".
Nie liczę że będą campy, dlatego wynajmę jakiś skromny sobe (będziemy we dwóch). Zaraz po powrocie podzielę się swoimi spostrzeżeniami w zakresie legalnych miejsc pod namiot.( nie mam problemów z noclegiem na plaży, ale robię to naprawdę wyjątkowo kiedy w pobliżu nie ma campów) Dodam że w ostatnich latach preferuję piechotkę z plecakiem, co ma wg mnie też wiele plusów np. taniocha przy przeprawach promowych na wyspy Lastovo i Vis, a przede wszystkim utratę zbędnych kilogramów.
GAJUS
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 18.02.2013 00:20

Vis jest też w sferze moich marzeń i planów, ale...mnie też powstrzymuje brak campów. Dlatego z chęcią poczytam, co Gajus napisze na ten temat :D

A jeśli się nie uda, to może za rok, czy za dwa, skuszę się na kwaterkę na odludziu, kto wie...? Ale narazie sobie nie wyobrażam :wink:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 18.02.2013 01:05

Gajus.ems napisał(a):W maju będę w CRO (nastawiam się na wędrówki po BIOKOVO, noclegi na campach),właśnie dziś podjąłem decyzję że na 3 dni wyskoczę na VIS i poszukam campów, lub też sprawdzę info o tych "trawnikach wokół domu".


:o :) :D WOW! Zazdroszczę, choć kiedyś już byłem w maju w Biokovo i na wybrzeżu.
Dodam że w ostatnich latach preferuję piechotkę z plecakiem, co ma wg mnie też wiele plusów np. taniocha przy przeprawach promowych na wyspy Lastovo i Vis, a przede wszystkim utratę zbędnych kilogramów.
GAJUS

To ciekawe, bo z reguły jest odwrotnie- czyli im się jest starszym tym się jest wygodniejszym... :lol: :wink:

Ale masz zupełną rację i też tak chcę. Tylko ta ilość czasu już nie taka...
Będę czekał na wieści o trawnikach.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 21.02.2013 16:34

scood74 napisał(a):Brak info o kampach nie powstrzyma mnie przed odwiedzeniem wyspy w tym roku
Na S od Komiży jest plaża Kamenice . Jest tam klub muzyczny i młodzież rozbija tam namioty.

Ale wypocząć to tam raczej się nie da :!: :)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 24.01.2018 19:26

Dla zainteresownych... Na wyspie VIS nie ma żadnych campów czy tez pól namiotowych. Dokładnie to sprawdziłem na miejscu.
palickan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) palickan » 11.07.2018 11:05

Gajus.ems napisał(a):Dla zainteresownych... Na wyspie VIS nie ma żadnych campów czy tez pól namiotowych. Dokładnie to sprawdziłem na miejscu.


a jak z tym spaniem u ludzi w ogródkach? Ma to jakąś rację bytu? :P

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kempingi na wyspie vis
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone